Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Biedronka przy Obwodowej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To bezsensowny taki wymiot... ale moze sie nie znam...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

U nas w Redzie tylko Biedronka przy Obwodowej jest budowana od podstaw i jest duża. Biedronki na Jana Pawła i przy Gdańskiej zostały zaadaptowane z już istniejących budynków przez co są dosyć małe. To właśnie z tych Biedronek jest najwięcej zwrotów towarów promocyjnych. Dlatego też taka forma promocji, takie namioty przyciągają ciekawskich, duży napis PROMOCJA czy też WYPRZEDAŻ zachęcają do zakupów. Marketing w czystej postaci
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To chyba będzie coroczne wydarzenie, bo w tym roku znowu przy Biedronce na Obwodowej wyrósł namiot z wyprzedażami
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

od niedzieli można w niektórych biedronkach płacić kartą.
Wykaz biedronek z płatnością kartą na stronie: http://www.biedronka.pl/pl/sklepy
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

W tym tygodniu rozpoczeła się modernizacja Biedronki przy ulicy Obwodowej
Sklep jest całkowicie zamknięty
Teren został ogrodzony, trwa rozbiórka kostki betonowej na parkingu, zdemontowali konstrukcje zadaszenie
nad wejściem i nad wózkami, oraz wszystkie szyldy reklanowe Biedronka
Prace potrwają prawdopodobnie ok.6 tygodni

... nie ukrywajmy, ale po 6 latach ten obiekt naprawdę wymagał już remontu.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Aż wstyd się przyznać, ale ja tam jeszcze nie byłem. Może uda się po remoncie, ale prawdę mówiąc sklepy to nie jest moje hobby, wręcz przeciwnie. Im większy sklep, tym bardziej go nie lubię.
Parę razy rodzina mnie namówiła na shopping (to tak światowo) w Auchan. To nie dla mnie. Wszystkiego za dużo. Za dużo ludzi, za duże odłegłości do pokonania między serem a proszkiem do prania...a jeszcze moze zobaczymy cos w ciuchach, a moze cos dla dzieci.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Widać, że zakupów dla rodziny to Ty Romku nie robisz Ja też nienawidzę chodzenia po sklepach, ale sam się ten proszek i ser nie kupią niestety, a nie znam miejsc, gdzie wszystko, co potrzebne do domu byłoby na jednym regale
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

taki mało ciekawy news :)

Biedronka przy Obwodowej teraz czynna jest od poniedziałku do soboty do godziny 22.00 (w niedziele do 20.00).

Tak więc jak komuś zabraknie wiadra ziemniaków czy innej marchewki po 21.00 w tygodniu to jest uratowany :P
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

5 lat temu

myślę że ten wątek tutaj pasuje bo chyba nie ma tematu o Biedronce na ul. Gdańskiej

pewnie większość z was widziała już szyld więc w miejsce starej Biedronki będzie Towaroteka Biedronki

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artyk ... teka,10571 artykuł co prawda stary ale wyjaśnia co to jest dokładnie ta Towaroteka :wink:
Redzianin od urodzenia
ODPOWIEDZ