Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Biedronka przy Obwodowej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jak ją zamkną to skonczą się problemy parkingowe a mieszkancy będą mieli pomnik w srodku osiedla i pusty deptak.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Widziałam już mniejsze "Biedaronki", chyba za duży tu jest obrót, żeby ją zamknęli !
reda29
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Alma wydaje mi się mało prawdopodobna. To trochę drogie delikatesy jak na Redę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze: A skad takie informacje? mysle ze ta biedronka na jana pawla ma spore wziecie, zawsze sa tam ludzi i watpie by ja zamkneli.
po prostu słyszałem taką plotkę z paru źródeł, oby okazała się tylko plotką
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

torgal pisze:A czy słyszeliście o Biedronce na J.Pawła? Podobno nie spełnia standardów biedronkowych i albo ją zamkną albo powiększą... :shock:
czy nie spełnia standardów to nie wiem, ale słyszałem że wspólnota wykupiła parking za budynkiem i będą go grodzić przez co dostawy nie będą miały jak tam dojechać
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Z tym grodzeniem i odgradzaniem się, to chyba "lekka" przesada. Niedługo trzeba będzie im płacić za przejście przez ICH "Prywatną własność wpólnoty", jak głoszą to wszechobecne tablice na ICH terenie. Pieskom tu nie wolno, a tam wolno, ale posprzątaj. I to też wszystko napisane. Jak można normalnie żyć w świecie zakazów, nakazów i ogrodzeń.
Normalnie powtórka z Alternatywy 4, czekam na tablicę "Witamy gospodarza domu" :)
A wracając do Biedronki ,to myślę skoro mają dzierżawę lub są właścicielami tych pomieszczeń ,to napewno mają zapewniony dojazd , tak samo jak mieszkańcy tego budynku.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Większej bzdury nie słyszałam,jak ta wyrażona przez "cli1",gdyby uważnie czytano wątki to w temacie"nowa wspólnota w SM słoneczna" jest poruszana kwestia parkingu ,szlabanu zakładanego przez spółdzielnię i kłopoty wspólnoty Jana Pawła II z dojazdem do swojego terenu.Co do wypowiedzi "goya" to proponuje by spróbował/ła/ żyć w środku obfajdanych,zadeptanych i zaśmiecanych trawników wokół własnego domu,zasikiwanych i obkakanych trawników przez psy i nie tylko /bo ludzie też potrafili siurkać komuś pod oknem/ Każdy ma prawo do spokoju i porządku,a niestety żyjemy w społeczeństwie ,w którym nie ma poszanowania cudzej własności i cudzego prawa do miru domowego,a jedyną formą ograniczania ingerencji obcych jest ogrodzenie.Przykre to lecz niestety prawdziwe.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

teren wylozony kostka brukowa na tylach biedronki nalezy do wspolnoty tego bloku gdzie znajduje sie biedronka. czyli dostawy czy bedzie szlaban czy go nie bedzie i tak dojada! Alma odpada, ich siec delikatesow oferuja wieksza przestrzen handlowa niz jest dostepna na j.pawla wiec ich sklepu tam nie bedzie. poza tym polityka sieci handlowej biedronka zakladka ze 1 biedronka przypada na 5tys mieszkancow a co za tym idzie w Redzie powinny byc min. 4 biedronki, wiec sprawa likwidacji tez odpada. Tak wiec to chyba plotka o likwidacji bierdonki na j.pawla
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Biedronka przy Jana Pawła nie zamierza ani się przenosić ani likwidować.W razie ograniczeń z dostawą towaru od strony zaplecza są przygotowani logistycznie na dostawy z drugiej strony.I jest dokładnie tak,że planowane są co najmniej 4 Biedronki w Redzie,jak widać trzecia powstaje na Obwodowej.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a 4 biedronka ma powstac w okolicach alei lipowej :)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

goya pisze:Z tym grodzeniem i odgradzaniem się, to chyba "lekka" przesada. Niedługo trzeba będzie im płacić za przejście przez ICH "Prywatną własność wpólnoty", jak głoszą to wszechobecne tablice na ICH terenie. Pieskom tu nie wolno, a tam wolno, ale posprzątaj. I to też wszystko napisane. Jak można normalnie żyć w świecie zakazów, nakazów i ogrodzeń.
Normalnie powtórka z Alternatywy 4, czekam na tablicę "Witamy gospodarza domu" :)
A wracając do Biedronki ,to myślę skoro mają dzierżawę lub są właścicielami tych pomieszczeń ,to napewno mają zapewniony dojazd , tak samo jak mieszkańcy tego budynku.
Alternatywy to było za komuny własność wszystkich dla wszystkich i też wszyscy latali gdzie chcieli a pieski srały pod okna.Według ciebie to można chodzić gdzie się chce i pieska wyprowadzać na trawniki pod oknami ,żeby stawiał klocki.Przez takich jak ty z takimi poglądami ludzie się ogradzają i nie chca tego glajdostwa pod swoim nosem.Najlepiej jak każdy patrzy na swoje podwórko.A póki co to nie wiem jak to się ma do biedronki na obwodowej. :shock:
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:a 4 biedronka ma powstac w okolicach alei lipowej :)
To jest sprawdzona informacja? Ja słyszałam, że ma być w pobliżu Osady Darżlubskiej na 12 Marca, ew. za Osadą, jadąc na Puck, ale generalnie od strony zachodniej ul. Puckiej.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nie jest potwierdzona, takie plotki slyszalem kiedys....
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

goya pisze:Z tym grodzeniem i odgradzaniem się, to chyba "lekka" przesada. Niedługo trzeba będzie im płacić za przejście przez ICH "Prywatną własność wpólnoty", jak głoszą to wszechobecne tablice na ICH terenie. Pieskom tu nie wolno, a tam wolno, ale posprzątaj. I to też wszystko napisane. Jak można normalnie żyć w świecie zakazów, nakazów i ogrodzeń.
Normalnie powtórka z Alternatywy 4, czekam na tablicę "Witamy gospodarza domu" :)
A wracając do Biedronki ,to myślę skoro mają dzierżawę lub są właścicielami tych pomieszczeń ,to napewno mają zapewniony dojazd , tak samo jak mieszkańcy tego budynku.
goya łykasz plotki mniej więcej jak twój avatarowy gifek :) a tablicę "Witamy ..." to my w tajemnicy szykujemy naszemu prezesowi bo go bardzo lubimy. Oczywiście nie mówcie nikomu, to niespodzianka.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Buba pisze:Biedronka przy Jana Pawła nie zamierza ani się przenosić ani likwidować.W razie ograniczeń z dostawą towaru od strony zaplecza są przygotowani logistycznie na dostawy z drugiej strony.
Jak są przygotowani? Jakim cudem będą przyjmować dostawę z drugiej strony? Tiry będą wjeżdżać na deptak na Jana Pawła? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Tam nie ma miejsca, przed wejściem jest parking. Zastanawia mnie też jak będa przenosić dostarczone towary na drugą stronę? Przez cały sklep?
ODPOWIEDZ