Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Biedronka przy Obwodowej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dziś będąc na spacerku przy ulicy Obwodowej zauważyłem (chyba) nową inwestycje :)

pomiędzy Aquasferą a osiedlem Gdańska - Tuż Przy Młynie (niedaleko Lamexu, ale przy Obwodowej) jest ogrodzony teren i pracują tam koparki wraz ze sporą liczbą pracowników - niestety nie było jeszcze tablicy informacyjnej, więc ciężko stwierdzić co tam powstanie...
przypadkowo spotkani mieszańcy mówią, że plotka (podkreślam plotka) głosi, że ma tam powstać Biedronka :D
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Już dawno słyszałem że ma postać Biedronka właśnie na Obwodowej lecz to też nie potwierdzone informacje.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tam podobono ma powstac male centrum handlowe z biedronko i tesco express :D
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dwa grzyby w barszcz wrzucą? Jeśli tak, to konkurencja między nimi będzie ostra.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

bomba pisze:Dwa grzyby w barszcz wrzucą? Jeśli tak, to konkurencja między nimi będzie ostra.
Zwłaszcza, że niedaleko jest Lidl i ... kolejna Biedronka ;-)
Ja natomiast z kilku źródeł słyszałam, że Biedronka ma powstać na początku ul. 12 Marca, tuż koło osiedla Osada Darżlubska.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jeżyk pisze:Już dawno słyszałem że ma postać Biedronka właśnie na Obwodowej...
Co oni z tym Biedronkami? Oplata nas jak niegdyś stonka ziemniaczana ;)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Podobno z racji swej polityki Biedronki przyjęły,że ma być jedna na 5 tys.mieszkańców.Wychodzi na to,że w Redzie będzie ich 4.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Przyjmują się w Redzie jak widać. Jest tanio to ludzie kupują (bo pieniędzy na życie coraz mniej). Jakby się nie przyjmowały to chyba by nie otwierali nowych punktów.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Biedronka jest fajna ,ale co za dużo to niezdrowo,ja chciałabym w pobliżu Tesco.też tanie ,a jednak produkty trochę inne,żeby jakiś wybór był.Bo na auchana powoli zaczyna mnie nie stać.Bardzo łatwo zostawić tam duże pieniądze za nic.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Biedronka jest fajna ,ale co za dużo to niezdrowo,ja chciałabym w pobliżu Tesco.też tanie ,a jednak produkty trochę inne,żeby jakiś wybór był.Bo na auchana powoli zaczyna mnie nie stać.Bardzo łatwo zostawić tam duże pieniądze za nic.
A w Tesco jest taniej niż w Auchan?
Wg mnie czy to Auchan, Real, Tesco czy inny hipermarket, to poziom cenowy jest bardzo zbliżony.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jakiś czas temu czytałam na ten temat ankiety(nie wiem przez kogo robione)w internecie ,że Tesco jest tańszy niż Biedronka,przysłowiowy koszyk wychodził u nich najtaniej,ale nie o to chodzi,widziałabym tu chętniej Tesco jeżeli już ma coś powstać z racji na trochę inny asortyment,bo biedronkowe mi się przejadło,nie mamy zbyt wielkiego wyboru w Redzie.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

a skąd w ogóle taka plotka o tesco express ?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

juz niepamietam gdzie o tym czytalem, albo tutaj na forum albo na profilu Redy na facebooku :) Chodzilo o to ze ma powstac cos ala male centrum handlowe w sklad ktorego ma wejsc biedronka i jeszcze jakis mini market
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Jakiś czas temu czytałam na ten temat ankiety(nie wiem przez kogo robione)w internecie ,że Tesco jest tańszy niż Biedronka,przysłowiowy koszyk wychodził u nich najtaniej,ale nie o to chodzi,widziałabym tu chętniej Tesco jeżeli już ma coś powstać z racji na trochę inny asortyment,bo biedronkowe mi się przejadło,nie mamy zbyt wielkiego wyboru w Redzie.
Podobną ankietę widziałem na wp.pl jakiś czas temu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Michał pisze:a skąd w ogóle taka plotka o tesco express ?
Ja się dowiedziałam z forum. Ktoś napisał, ale też nie pamiętam w którym wątku. Wiadomo, że to nie jest pewne no ale plotki zawsze mają jakąś część prawdy w sobie
ODPOWIEDZ