Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Biedronka przy Obwodowej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Troche lipna lokalizacja IMO. Przynajmniej dla mnie ;) Mogło by być trochę bliżej Semeko, bo teraz to dla mieszkańców osiedla Wojciecha to bez różnicy gdzie się nie pójdzie ( do Biedronki) to wszędzie jest tak samo daleko :)

Niewątpliwie jednak dobrze, ze jest przy Obwodowej, będzie można zajechać autkiem po pracy, będzie zapewne wygodny i duży parking.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Troche lipna lokalizacja IMO. Przynajmniej dla mnie ;) Mogło by być trochę bliżej Semeko, bo teraz to dla mieszkańców osiedla Wojciecha to bez różnicy gdzie się nie pójdzie ( do Biedronki) to wszędzie jest tak samo daleko :)
No chyba nie tak daleko, jak dla mieszkańców pozostałych dzielnic, gdzie większych sklepów jest jak na lekarstwo. Więc nie narzekaj :)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

no az tak daleko do biedronki niemacie, bez przesady. nowo budowana bedzie w miejscu gdzie jeszcze powstaja budynki i mieszkancow bedzie przybywac, nie mowiac juz jak powstanie aquasfera ilu bedzie nowych klientow :D
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Miejsce jest bardzo dobre dla Biedronki ze względu na rozwój osiedla w tym rejonie jak również na możliwość zrobienia normalnego parkingu. Generalnie Biedronki w Redzie są odpychające a w szczególności ta na Jana Pawła. Mało miejsca, pełno klientów, ścisk i tragedia. Osobiście zakupy robię w Biedronkach rumskich-każda przestronna, towary lepiej wyglądają jak są ułożone luźniej i generalnie czuje się w nich jakiś wyższy standard jak na dyskont. A Biedronka na Ciechocinie to też tylko kwestia czasu aż znajdą odpowiednią działkę.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

z tego co słyszałem to miała być (biedronka) tam gdzie powstaje teraz osiedle pod lipami.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

partagas pisze:z tego co słyszałem to miała być (biedronka) tam gdzie powstaje teraz osiedle pod lipami.
nie mogło być nawet takich rozważań bo teren ten nie jest przeznaczony pod tego typu zabudowę
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Suchysuszi cyt.:
nie mogło być nawet takich rozważań bo teren ten nie jest przeznaczony pod tego typu zabudowę
Akurat w Redzie to jest wszystko możliwe. :wink:
bolesława
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Niedługo tj w Grudniu w pobliżu osiedla Semeko ma być oddana do użytku trzecia Biedronka.Prace budowlane sę w toku
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

no to będą trzy biedronki a czwartą "pewnie wybudują" przy Puckiej ... i będzie komplecik
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wczoraj rozmawiałem ze znajomymi z semeko i oni twierdzą że to miejsce o którym mowa w 1 poscie, to ogrodzenie terenu pod drugi budynek ten z czerwonej cegły osiedla przy Gdańskiej?!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to chyba znajomi się mylą :P
bo po pierwsze budynek drugi Osiedla tuż przy młynie ma być dalej od obwodowej ( http://oferta.semeko.pl/reda-ulica-gdanska/galeria.html ) bliżej gdańskiej tuż obok istniejącego już budynku
po drugie ten budynek ma już chyba fundamenty zrobione (mogę się mylić)
po trzecie ten teren na którym rozpoczeła się inwestycja jest dużo za mały na trzyklatkowy budynek (a taki ma być drugi budynek tego osiedla)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

herring pisze:Miejsce jest bardzo dobre dla Biedronki ze względu na rozwój osiedla w tym rejonie jak również na możliwość zrobienia normalnego parkingu. Generalnie Biedronki w Redzie są odpychające a w szczególności ta na Jana Pawła. Mało miejsca, pełno klientów, ścisk i tragedia. Osobiście zakupy robię w Biedronkach rumskich-każda przestronna, towary lepiej wyglądają jak są ułożone luźniej i generalnie czuje się w nich jakiś wyższy standard jak na dyskont. A Biedronka na Ciechocinie to też tylko kwestia czasu aż znajdą odpowiednią działkę.
Ja akurat robie w niej zakupy. Trudno żebym jechała do Rumi dlatego, ze Biedronka jest bardziej przyjazna czy wszechstronna. Do tej na Jana Pawła mam 300m, więc rozumie sie samo przez się
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:to chyba znajomi się mylą :P
bo po pierwsze budynek drugi Osiedla tuż przy młynie ma być dalej od obwodowej ( http://oferta.semeko.pl/reda-ulica-gdanska/galeria.html ) bliżej gdańskiej tuż obok istniejącego już budynku
po drugie ten budynek ma już chyba fundamenty zrobione (mogę się mylić)
po trzecie ten teren na którym rozpoczeła się inwestycja jest dużo za mały na trzyklatkowy budynek (a taki ma być drugi budynek tego osiedla)
pudło... plac budowy najbliższy Obwodowej to na pewno jakiś market, w końcu na tablicy informacyjnej mają, że to lokal/budynek handlowy... czy coś w ten deseń:)

powstaje na tym skrawku przy Obwodowej, a z drugiej strony ograniczonym przyszłym parkingiem Semeko...
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

powstanie tam Biedronka - kolega który pracuje w Bacie mówił, że firma która to buduje bierze od nich materiały
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a Biedroneczka błyskawicznie powstaje :)
Dziś przejeżdzałem to widziałem, że już nawet parking jest :)
i pracują nad budową ulicy, która połączy Biedre z Obwodową.... oby tylko zrobili jakieś dodatkowe pasy zjazdowe i wyjazdowe... żeby nie hamować zbytnio ruchu na Obwodowej
ODPOWIEDZ