Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Biedronka przy Obwodowej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ArturB - chyba mnie źle zrozumiałeś :) Mi nie chodziło o lewoskręty (choć to też byłoby przydatne), bo to byłby spory koszt, ale o prawoskręty :) o zwykłe zatoczki zjazdowe

Jadąc od strony Koksika w strone Rumi przejechałbyś przez rondo, a następnie tuż za rondem miałbyś zatoczkę po prawej stronie w którą byś zjeżdzał by wjechać do Biedronki, dzięki temu Ci którzy jechaliby za Tobą, ale nie jechaliby do Biedronki nie musieliby stawać lub zwalniać do 20 km/h...to samo przy wyjeździe byłaby zatoczka w stone Rumi, dzięki której wyjeźdzając z Biedry mógłbyś spokojnie włączyć się do ruchu

ale zgadzam się z Gajosem, że nie ma co kontynuować tego tematu - nie widziałem, że będzie taki kontrowersyjny :)

na forum osiedla Przy Młynie piszą, że otwarcie Biedronki 6 grudnia, ale skąd takie info.. cięzko wyczuć, więc może to być zwykła plotka, tym bardziej, że wydaje się, że ten termin jest mało realny...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:na forum osiedla Przy Młynie piszą, że otwarcie Biedronki 6 grudnia, ale skąd takie info.. cięzko wyczuć, więc może to być zwykła plotka, tym bardziej, że wydaje się, że ten termin jest mało realny...
Jeśli chodzi o budowę Biedronki, to całkiem realny.
Ta w Rumi też chyba powstała w bardzo krótkim czasie :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Oj. I znów 2 strony nie na temat ( od razu sie przyznam, że nie czytałam i przeskoczyłam po prostu). Niektórzy powinni się opanowac trochę i pisać o tym w wątkach do tego przeznaczonych. No ale to nie pierwszy raz niestety.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Myślę, że jest realny - bo kilka tygodni temu widziałem ogłoszenia kadry kierowniczej do Biedry w Redzie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Artur pisze:Myślę, że jest realny - bo kilka tygodni temu widziałem ogłoszenia kadry kierowniczej do Biedry w Redzie.
jeśli to to ogłoszenie http://www.karierawjmd.pl/praca/details ... arierawjmd to dalej jest aktualne :P
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Obserwuje co drugi dzień tam prace i powiem szczerze, że idą jak burza :) Pracują do około 20, a ostatnio widziałem nawet, że panowie zasuwali w niedziele.
Więc myślę również, że ten termin jest realny...
Awatar użytkownika
FromNes
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Biedronka nabrała już charakterystycznych barw na ścianach :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

FromNes pisze:Biedronka nabrała już charakterystycznych barw na ścianach :)
dobrze "jadą z tematem"

Czyli Biedronka poleca się na święta :P
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Chyba ją szybciej otworzą niż 6stego grudnia;)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Nawet dzisiaj w święto widziałam, że pracują !
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A czy słyszeliście o Biedronce na J.Pawła? Podobno nie spełnia standardów biedronkowych i albo ją zamkną albo powiększą... :shock:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

torgal pisze:A czy słyszeliście o Biedronce na J.Pawła? Podobno nie spełnia standardów biedronkowych i albo ją zamkną albo powiększą... :shock:
Lepiej by ja powiększyli, bo to najbliżej położona mi Biedronka.

A co do tej Biedronki przy Obwodowej to rzeczywiście szybko idzie, ale pamiętajcie, ze jeszcze trzeba wszystko wyposażyć w środku a to może trochę dłużej potrwać niż do 6 grudnia. Myślę, że na święta powinni się wyrobić
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

torgal pisze:A czy słyszeliście o Biedronce na J.Pawła? Podobno nie spełnia standardów biedronkowych i albo ją zamkną albo powiększą... :shock:
Bardzo dobra decyzja. Też mam do niej najbliżej, ale odrzuca mnie na sama myśl by tam pójść ze względu na bałagan i ścisk przy większej liczbie klientów wynikający z małej ilości miejsca.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

torgal pisze:A czy słyszeliście o Biedronce na J.Pawła? Podobno nie spełnia standardów biedronkowych i albo ją zamkną albo powiększą... :shock:
słyszałem, że przenosi się na Obwodową, a na Jana Pawła powstanie Alma
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:
torgal pisze:A czy słyszeliście o Biedronce na J.Pawła? Podobno nie spełnia standardów biedronkowych i albo ją zamkną albo powiększą... :shock:
słyszałem, że przenosi się na Obwodową, a na Jana Pawła powstanie Alma
A skad takie informacje? mysle ze ta biedronka na jana pawla ma spore wziecie, zawsze sa tam ludzi i watpie by ja zamkneli.
ODPOWIEDZ