Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Biedronka przy Obwodowej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

I to właśnie są absurdy urbanistyki w naszym pięknym kraju, buduje się obiekt handlowo - usługowy bez zabezpieczenia miejsc parkingowych dla klientów, a tu jeszcze bez możliwości dostaw towaru, masakra.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Buba pisze:Biedronka przy Jana Pawła nie zamierza ani się przenosić ani likwidować.W razie ograniczeń z dostawą towaru od strony zaplecza są przygotowani logistycznie na dostawy z drugiej strony.I jest dokładnie tak,że planowane są co najmniej 4 Biedronki w Redzie,jak widać trzecia powstaje na Obwodowej.
za Dormą wspomnę, czy też zapytam... jak biedronka jest przygotowana do dostaw od strony al. Jana Pawła II?:) przecież tam z miejsc postojowych nic by nie zostało, ciężarówka musiałaby wjeżdżać tyłem... no i w ogóle poroniony pomysł.

No, ale niech się Biedronka martwi, a Spółdzielnia Słoneczna skończy "szlabanić"
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dormo,Ryszardzie rozwiązano to b.prosto-będą jeżdziły mniejsze samochody i towar wędrował będzie od przodu podjazdem dla niepełnosprawnych ,na specjalnych urządzeniach,do obsługi zostaną zatrudnieni krzepcy panowie.Jest to rozwiązanie dorażne ,inny wariant jest również w opracowywaniu.Faktem jest jednak,że SM narobiła kipiszu tym swoim pomysłem ze szlabanem.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jeśli ten dostawczak będzie miał jeździć aleją Jana Pawła II to mieszkańcy będą się burzyć bo już podobne nie raz lusterka pourywały. Myślę nawet że i tam by powstał szlaban albo taki słupek wysuwany z ziemi.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szlaban czy słupek powstać nie może ,przynajmniej na razie,bo jest to ulica w gestii miasta i w tej części Jana Pawła nie ma zakazu ruchu.
Nie rozumiem czemu mieszkańcy mieliby się burzyć,przecież Biedronka już była jak budowały się bloki na Jana Pawła,każdy tam kupujący mieszkanie musiał się liczyć z utrudnieniami jakie niesie za sobą sąsiedztwo dużego sklepu i wszystkiego z tym związanego-klienci,dostawy itp.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Buba pisze: Biedronka już była jak budowały się bloki na Jana Pawła
Nie była. Przez długie lata tam gdzie jest Biedronka stał fundament ze słupami. I dopiero jak zaczęto budować bloki na Jana Pawła, developer to wykupił i zaczął budować mieszkania i pomieszczenia handlowe.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dokładnie tak ....pamiętam jak budowali ten budynek.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Albo ja czegoś nie rozumiem ,albo Wy,przecież w centrum każdego miasta są sklepy i wiąże się to z uciążliwościami z tyt.dostaw czy ruchu samochodów.Jeśli ktoś chce ciszy to nie kupuje w centrum.Coś za coś.Chciałoby się mieć wszystko pod nosem,całe zaplecze sklepowe itp, ale bez hałasu-to nie realne.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kto chce sielskości i ciszy wybiera lokum poza centrum,na obrzeżach miasta.A kto wybiera życie w centrum to- "sorry Winetou" :wink:
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zdjęcie nowej biedry jest na forum Aquasfery :P Wygląda już prawie na gotową :)
Szybko uwineli się z tematem :)

http://reda-aquasfera.mojeosiedle.pl/vi ... 9&start=15
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

kurcze musiałam przelecieć całą stronę takich samych zdjęć bloku z aquasfery, żeby jedno zdjęcie Biedronki zobaczyć ;)
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:kurcze musiałam przelecieć całą stronę takich samych zdjęć bloku z aquasfery, żeby jedno zdjęcie Biedronki zobaczyć ;)
Oj biedactwo. :lol:


Najprawdopodobniej otwarcie 20.12, info od obsługi B. z gdańskiej.

Pozdrawiam, Leszek.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dodam w tym temacie ze biedronka na Jana Pawla zostaje, nie zlikwiduja jej mimo powatania szlabanu i innych niedogodnosci :)
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Pewnie,że nie zlikwidują.A szlaban jest zaskarżony do sądu i do Starostwa Powiatowego,
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

bomba pisze:Pewnie,że nie zlikwidują.A szlaban jest zaskarżony do sądu i do Starostwa Powiatowego,
I ciekawe kto wygra ?
No i niech sobie będzie ta biedronka. Dostawa towarów z przodu to by na pewno kiepski wyglądało. Może stworzą się jakieś pomysły na nowe miejsca do parkowania dla tego bloku? Bo jak nie wiadomo o co chodzi to może chodzi o kasę :shock: :shock:
ODPOWIEDZ