Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Objazd na Młynskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
jacek-jequ
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Przez weekend w okolicach ul. Młynskiej pojawiły się znaki odnośnie objazdu - czy ktoś wie co się szykuję (może naprawa kanalizacji deszczowej w koncu)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

A nie będą przypadkiem budować ronda?
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ma być budowane rondo, na wysokości ul. Młyńskiej i Obwodowej. Dla mnie pomysł skierowania ruchu przez osiedle (między blokami) należy uhonorować nagrodą Nobla! Masakra dla ludzi tam mieszkających.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Raczej powinien być z Gdańskiej -> do ronda i na prostopadła "Obwodową" wyjazdową/jednokierunkową z osiedla.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jedno jest pewne - czekają nas kolejne wielkie korki i to raczej nie na krótko, nie mówiąc o kompletnym paraliżu osiedla, jeżeli cały ruch z obecnej obwodowej przejmą osiedlowe uliczki z niewielkim rondem i doniczkami na środku i często - dziko zaparkowanymi samochodami...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

NIe przesadzajcie , paraliz, korki, o czym wy mówicie, 30s dłuższy dojazd pod blok.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ciekawe czy mogą tak zrobić. Z tego co wiem, to miasto nie bardzo ma ochotę przejąć te drogi, a objazd jest wytyczony po drogach wewnętrznych osiedla. W związku z tym właścicielami tych dróg są wspólnoty, a nie miasto. Ja będąc mieszkańcem jednej z tych wspólnot (np. blok U2 lub koło starego Lammexu, całe szczęście koło mojego bloku nie będzie objazdu) zastawiłbym drogę samochodem i niech się miasto martwi którędy puścić ruch. Dzieciaki biegają, jeżdżą na rowerach/rolkach po tych uliczkach, a teraz cały ruch z Obwodowej będzie pod oknami.

A tak BTW może wiecie kto jest odpowiedzialny za wytyczenie tego objazdu?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

gizboy pisze:Ma być budowane rondo, na wysokości ul. Młyńskiej i Obwodowej. Dla mnie pomysł skierowania ruchu przez osiedle (między blokami) należy uhonorować nagrodą Nobla! Masakra dla ludzi tam mieszkających.
A kto buduje to rondo? Miasto czy Semeko?
Co do objazdu - zgadzam się, że może być rzeź, ale z drugiej strony chyba nie ma za bardzo alternatywy.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Mam mapę własności dróg w Redzie, Młyńska i Obwodowa (ta prostopadła do głownej obwodowej) ,Fenikowskiego, Brzechwy to drogi publiczne a nie wspolnot.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

odchodząc trochę od tematu może wzmożony ruch spowoduje "wykończenie" tych donic przed kościołem, nie dość, że już straszą widokiem,są pogniecione i pordzewiałe, to jeszcze strasznie utrudniają wyjazd z bocznej uliczki w kierunku ul.Norwida. Swoją drogą stoi tam znak do 3,5 t jeśli się nie mylę
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Mogli poczekać aż droga przez łąki będzie gotowa.A propo czy ktoś wie kiedy ją uruchomią bo miała być oddana 15 pazdziernika.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:Mogli poczekać aż droga przez łąki będzie gotowa.A propo czy ktoś wie kiedy ją uruchomią bo miała być oddana 15 pazdziernika.
Dzisiaj w DB jest artykuł na ten temat. Podobno do końca października ma być gotowa.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A no to dupa, będzie kosmos. Nie zazdroszczę mieszkańcom tych bloków. Tylko cholera do lidla będzie się trzeba przebijać przez korek ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Która droga przez łąki? Ta do Auchana?
Ostatnio zmieniony |18 Paź 2011|, o 11:37 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze:
kowalski pisze:Mogli poczekać aż droga przez łąki będzie gotowa.A propo czy ktoś wie kiedy ją uruchomią bo miała być oddana 15 pazdziernika.
Dzisiaj w DB jest artykuł na ten temat. Podobno do końca października ma być gotowa.
A robią tam coś wogóle , widać jakieś roboty przy tej drodze bo nie zwróciłem uwagi?
ODPOWIEDZ