Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Objazd na Młynskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Salamandro.Droga przez łąki łączy Kazimierz z Mrzezinem.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Marekk pisze:A robią tam coś wogóle , widać jakieś roboty przy tej drodze bo nie zwróciłem uwagi?
Z tego co wiem, to mają zacząć w czwartek.
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zrazik.wolowy pisze:
Marekk pisze:A robią tam coś wogóle , widać jakieś roboty przy tej drodze bo nie zwróciłem uwagi?
Z tego co wiem, to mają zacząć w czwartek.
Dzięki za info, czyli szykuję się wręcz expresowe tempo prac, skoro do końca pażdziernika mają skończyć, chyba,że chodzi o pażdziernik 2012 , hahaha:)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:Salamandro.Droga przez łąki łączy Kazimierz z Mrzezinem.
To co ta droga miałabym mieć wspólnego z Obwodową? :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dużo samochodów z powiatu puckiego teraz zmuszone jest jezdzic przez Redę zamiast przez łąki.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:Dużo samochodów z powiatu puckiego teraz zmuszone jest jeździc przez Redę zamiast przez łąki.
No tak, tego nie wzięłam pod uwagę. To by też tłumaczyło dlaczego teraz w Redzie i Rumi są większe korki niż przed wakacjami.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wczoraj wystarczyło, że padła cięzarówka na światłach przed Obwodową na DK6 i mielismy momentalnie korek od Rumi i kilka, kilkanaście minut dłużej w drodze.

ArturzeB - nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał by to było 30 sekund więcej...
Ostatnio zmieniony |18 Paź 2011|, o 14:20 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Marcin pisze:Wczoraj wystarczyło, że padła cięzarówka na światłach przed Obwodową na DK6 i mielismy momentalnie korek do Rumi i kilka, kilkanaście minut dłużej w drodze.
ArturzeB - nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał by to było 30 sekund więcej...
Uważam, że znak o utrudnieniach i objeździe powinien być umieszczony jeszcze przed wjazdem na Obwodową i sugerować jazdę przez miasto. Wtedy ci, którzy niekoniecznie muszą jechać Obwodową, bo mogą też przez centrum Redy, nie pchaliby się niepotrzebnie w prawo. Ja jeżdżę raz tak, raz siak, ale teraz na pewno będę Obwodowej unikać. Więc jeden samochód na pewno macie z głowy :)

(tak na marginesie - jak robili Kazimierską, to pod koniec robót informacja o całkowitym zamknięciu tego ostatniego odcinka widniała dopiero ... za mostkiem :-/ Bardzo to było "logiczne", gdy wszyscy musieli zawracać przynajmniej do Łąkowej. A wystarczyło dużo wcześniej postawić tablicę, że przejazdu nie ma)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja też raczej nie będę korzystał z Obwodowej w najbliższym czasie, aczkolwiek to rondo w tym miejscu jest dobrym pomysłem.
Mam też pytanie odnośnie tego artykułu DB w wersji elektronicznej, jest on gdzieś dostępny, bo szukałem i nie znalazłem nic na ten temat w sieci. Może ktoś mógłby go zeskanować i wrzucić;)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze: (tak na marginesie - jak robili Kazimierską, to pod koniec robót informacja o całkowitym zamknięciu tego ostatniego odcinka widniała dopiero ... za mostkiem :-/ Bardzo to było "logiczne", gdy wszyscy musieli zawracać przynajmniej do Łąkowej. A wystarczyło dużo wcześniej postawić tablicę, że przejazdu nie ma)
Nie prawda
1) Na DK NR 6 BYŁA od początku tablica objazd na Puck
2) Uliczki dzielnicowe w Redzie nie są po to by prowadzić tranzyt z DK NR 6 czy OPAT którego nam nie potrzeba podobno. Więc jak ktoś się pcha na osiedle jadąc na Puck to sam sobie winien, ta droga NIE jest drogą tranzytową do Pucka.
Artur
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Byłem przedwczoraj na spacerze tam i nic nie robią, jest to kompletnie niemożliwe by to skończyć do końca padziernika.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Piszesz o rondzie czy o drodze z Mrzezina do Kazimierza.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie prawda
1) Na DK NR 6 BYŁA od początku tablica objazd na Puck

Chodzi mi o zamknięcie na kilka (?) dni (może to był tylko jeden dzień) ostatniego odcinka Kazimierskiej tuż przy nadleśnictwie koło mostku. Dopiero w tym miejscu człowiek dowiadywał się, że nie ma tam przejazdu i musiał zawracać. Wcześniej na pewno żadnych tablic nie było, a gdyby były, to od razu można byłoby wjechać w Łąkową albo Szkolną.

2) Więc jak ktoś się pcha na osiedle jadąc na Puck to sam sobie winien, ta droga NIE jest drogą tranzytową do Pucka
Zapominasz, że przez osiedle pchają się ludzie, którzy mieszkają na Ciechocinie. Im jest bliżej do domu jadąc Obwodową.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Nie prawda
1) Na DK NR 6 BYŁA od początku tablica objazd na Puck

Chodzi mi o zamknięcie na kilka (?) dni (może to był tylko jeden dzień) ostatniego odcinka Kazimierskiej tuż przy nadleśnictwie koło mostku. Dopiero w tym miejscu człowiek dowiadywał się, że nie ma tam przejazdu i musiał zawracać. Wcześniej na pewno żadnych tablic nie było, a gdyby były, to od razu można byłoby wjechać w Łąkową albo Szkolną.
Od początku zanim nawet zamknięto Kazimierską stał na styku Obowodowej i Gdańskiej Znak z informacją o objeździe na Puck.
Ale trzeba się patrzeć na znaki a nie na pamięć jeździć ;-)
Artur
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ArturB.Znak o którym piszesz stoi do dziś.Postawili go tam własnie ze względu na zamkniętą drogę przez łąki.
ODPOWIEDZ