Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Objazd na Młynskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Od początku zanim nawet zamknięto Kazimierską stał na styku Obowodowej i Gdańskiej Znak z informacją o objeździe na Puck. Ale trzeba się patrzeć na znaki a nie na pamięć jeździć ;-)
Nadal nie rozumiesz :) Gdy remontowano Kazimierską, to mimo to można było cały czas jeździć bokiem, bodaj Wierzbową, Nową (?) i dalej kontynuować jazdę aż do Puckiej. Ale w ostatnich dniach remontu zamknęli całkiem odcinek Kazimierskiej tuż przy mostku. W ten sposób dojeżdżało się do mostku, przejeżdżało przez niego i tu ZONK - zakaz ruchu i spychacz stojący w poprzek ulicy. Można się było tylko wycofać albo jechać na Moście Błota ;-) Nie wiem jak długo to trwało, podejrzewam, że najwyżej kilka dni, bo ja się tylko raz dałam nabrać (a wraz ze mną cały sznur kierowców). A wystarczyło postawić tablicę wcześniej, np. przed skrętem na Łąkową, że Obwodowa to chwilowo ślepa ulica. Ja na pamięć nie jeżdżę, więc taki znak na pewno bym zobaczyła :)
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Z tego co się orientuje to cały przejazd na ul. Kazimierskiej łacznie przez mostek był zamkniety tylko parę godzin.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W takim razie miałam wyjątkowego pecha :lol:
Agamtb

12 lat temu

kula65 pisze:odchodząc trochę od tematu może wzmożony ruch spowoduje "wykończenie" tych donic przed kościołem, nie dość, że już straszą widokiem,są pogniecione i pordzewiałe, to jeszcze strasznie utrudniają wyjazd z bocznej uliczki w kierunku ul.Norwida. Swoją drogą stoi tam znak do 3,5 t jeśli się nie mylę
Te donice to jakiś koszmar....nie dość, że są wysokie (nie wiem po co?), to jeszcze te drzewka, które w nich rosną i pięknie ograniczają widoczność... Ja nie wiem co za ***** to wymyślił.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

No i 2 miesiącema trwać budowa iogromne korki na całej wschodniej Redzie.
Awatar użytkownika
FromNes
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wczoraj w TTM był materiał na temat ronda.

http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 1-10-21,02
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:No i 2 miesiącema trwać budowa iogromne korki na całej wschodniej Redzie.
oby tylko 2 m-ce początek roku to także marzec :) ale myślmy pozytywnie styczeń :D
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dobrze niech robią...
Mam tylko nadzieje, że to rondo będzie ładnie utrzymane i nie będzie nosiło kontrowrsyjnej nazwy :)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

jest rondo "przy młynie" to i będzie rondo "przy basenie" a tak na serio to o nazwie nie chciałbym się wypowiadać, już kiedyś był temat o nazwie dla nowego parku w Redzie i jedno szczęście ,że jest miejski
Awatar użytkownika
FromNes
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

rondo "przy obwodowej" brzmi według mnie dobrze :)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie pijecie chyba do faktu że Rumia już sobie zaklepała nazwę ronda imienia jednego z prezydentów? Zresztą, "Rondo Wygwizdowo" bardziej pasuje do tamtej lokalizacji a to nasze redzkie to sam nie wiem, ale wolałbym hucznie nie nazywać bo jak nie powstanie droga przez Auchan to będzie trzeba przechrzcić na "Rondo Do Nikąd".
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

no to w Rumi faktycznie jest mocno kontrowersycjne - ale nie wchodźmy w politykę, bo sie zrobi mocno zagorzała dyskusja :)
A co do tamtej lokalizacji to to nie takie wygwizdowo... jest tam całkiem fajne osiedle (Królewskie) gdzie mieszka mnóstwo ludzi i do R-ki mają tam tylko kilka minut z buta :) a przez same rondo przejeżdzają chyba 4 linie autobusowe :)
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Osiedle Królewskie to ten jeden ogromny kwadratowy blok gdzie wiekszośc mieszkań świeci pustkami? :)
Ale temat nie o tym. Nie ważne jak rondo bedzie się nazywało, ważne by powstało szybko - jeszcze przed nadejściem zimy bo w przyszłym roku bedą nas czekały kolejne utrudnienia jak Semeko się weźmie za poprawki...
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

W przyszłym roku około czerwca ruch na pewno będzie wzmożony, mamy w końcu Euro2012 a Hiszpanie w Gniewinie :D więc alternatywa autostrady DK6 się przyda
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś zna jakiś konkretny termin od kiedy mają zacząć robić rondo na obwodowej?
ODPOWIEDZ