Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont ul. Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Heh też myślałem że Ciechocino kończy sie na torach :roll: Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego w Redzie nic nie może się odbyć bez jakiejś nie doróbki , czy te pare metrów chodnika to aż taki duży koszt ? Wielkie halo z tą ulicą a nawet nie zrobią odcinka pewnie 1 kilometrowego od torów do ( powiedzmy fotoradaru pod górą rekowską) :shock: Uważam że jak coś remontowac to porządnie i do końca ( pewnie za dwa lata znów bedzie remont i korki itd. :(:: Ulica Nowa wyremontowana piekna kostką ale znów chodnik z jednej strony choć w części (od ul Puckiej do Brzozowej) jest po obu stronach , ścieżka rowerowa do ul. Brzozowej no i w płot tylko wjechać :lol: Wesołych Świąt życze wszystkim Redzianom sniezka Tym za torami także :wink:
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Tu mieszkają ludzie 2 kategorgi.Pucką zrobiono dla warszawiaków.A mieszkancom zniszczono Lipową, Brzozową,Kazimierską.Ale kogo to obchodzi.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Taki mamy pożytek z naszego radnego pana L.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Taki mamy pożytek z naszego radnego pana L.
A co jeden radny może jak ich jest kilkunastu?
A planów remontu nie widział pewnie na oczy.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Bo go to nie interesuje.Ma inne sprawy do załatwienia.
Awatar użytkownika
Xelon
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Moim skromnym zdaniem zamiast na nowo kłaść chodnik który i tak był dobry (od urzędu do kazimierskiej) mogli go zrobić z 2 strony od tawerny do chaty... no ale cóż... logicznie pomyśleć to głowy naszego miasta raczej nie potrafią...
Big Horn
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie znam oficjlnego terminu zakończenia prac ul.puckiej choć zapewne i tak nie byłby on wiążący . Dla tego ciekawią mnie wasze rozważania na ten temat . Jak sądzicie kiedy nastąpi upragniony THE END . Chcę się jakoś nastawić psychicznie bo pomału szargają mi się nerwy jak muszę w śniegu przedzierać się na najbliższy przystanek 8-emki do Baru Redzianka. A może ktoś słyszał czy 8 zamierza wcześniej wrócić na swe dawne tory ?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja dzisiaj mialem jechać wątpliwą przyjemność jechać nową Pucką... No cóż można by robic zakłady ile lat przetrwa nowa nawierzchnia...
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

8 już wróciła na swoją dawną trasę.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

jeszcze po mrozach będą wylewac asfalt.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie narzekajcie tylko cieszcie sie, że wogóle jest nowa nawierzchnia
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dorma bez obrazy i z szacunem do Twojej osoby. Ale jak my mamy się cieszyć? Kiedyś mnie skrytykowałaś w tym wątku że się czepiam. A ja dalej swoje: Ten remont to jest jedna wielka porażka, pracownicy "chyba" są przypadkowi, organizacja do bani oraz to że mieszkańców mają w d...e ." DORMA i z czego tu się cieszyć? Z tego że jest nowa pseudo nawierzchnia asfaltowa?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

..z tego co wiem to remont nie został skończony- jedynie przerwany>>> cd. na wiosnę! Ponoć czeka nas wylewanie kolejnej warstwy nawierzchni i kosmetyka( linie, pasy itd).....zobaczymy...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

czyli męczarnie i koszmary jeszcze potrwają... uh oh i ah super...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ania Frania pisze:..z tego co wiem to remont nie został skończony- jedynie przerwany>>> cd. na wiosnę!
Z tego co pamiętam, to utrudnienia związane z remontem ul.Puckiej miały trwać do świąt (wypowiedź pana burmistrza z września 2008) - jak widać sprawą otwartą pozostało odpowiedzieć na pytanie: "Do których świąt?" :059:
ODPOWIEDZ