Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont ul. Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Burmistrz raczej nie deklaruje rzeczy na które bezpośrednio wpływu nie ma - może zadeklarować, że dołoży wszelkich starań by tę "firmę" zmusić do zakończenia farsy którą jest budowa ul.Puckiej. Kiedy widzę, jak ci ludzie robią (poprawiają) chodniki to płakać się chce. Poprzykrywają wszystko a za kilka m-cy po odbiorze to my będziemy mieli problem. Na tej budowie nie ma żadnego nadzoru.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Nareszcie zaczęli wczoraj zalewac górną warstwę asfaltu.
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Damian może powinieneś z tym wnioskiem pójść w poniedziałek do Urzędu? nie wiadomo czy ktoś z pracowników naszego UM czyta forum. :idea:
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

No i remont powoli się kończy.Jest dużo gorzej zrobiony niż inne odcinki drogi do Pucka.Wakoz nie nadaje się do takich prac.Zobaczymy za rok.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Wakoz robi w tej chwili obwodnicę Słupska.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

To tylko im współczuc.
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Na szczęście remont się powoli kończy. Niestety wiele osób z Pucka i okolic przyzwyczaiło się do jeżdzenia po naszych Ciechocińskich uliczkach. Efekt?
http://doch-jo.pl/artykul/2730_Wypadek_ ... ocino.html
:/
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

to idiotyzm... stłuczki i wypadki w tym miejscu, jest znak Stopu, widoczność bardzo dobra... wystarczyło jedynie jeździć z rozumem...ech
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Mieszkam nie daleko tego miejsca, niestety kilkakrotnie widziałem już tam autka, które nie stawały na stopie. Tutejsi zawsze stają, ale GPU tylko zwalnia lol Idiotyzm :]
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ciekawe czemu przy sklepie spożywczym na Puckiej(bliżej przejazdu) zlikwidowano parking. Nigdzie niema słupków, a przy sklepie stoją żółte barierki. Ciekawe o co chodzi :lol: ? Pewnie o k..e? Zwrócie uwagę że w Białej Rzece przy sklepie spożywczym jest nawt zatoczka. W Polsce są równi i równiejsi!!! :evil:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Grzechulecki nie bardzo rozumiem te k..e;>?
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Pewnie gdyby inaczej rozmawiał, to miał by zatoczkę przy sklepie. A tak postawili barierki i interes można zwijać.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mamy nowy sezon budowlany. Pozostał do wykonania krótki odcinek Puckiej pomiędzy torami pkp a górką. To chyba ostatni fragmencik drogi 216 od Redy do bodaj Jastarni. Napewno roboty miały być wykonane w tym roku. Tymczasem jest cisza w eterze - nic się nie dzieje, nuda. Ciekawe czy i w tym roku wjazd do naszego miasta od strony Półwyspu pozostanie niezapomnianą atrakcją dla turystów - brudna, przewracająca się tablica miasta, obok podobna z logo MTK a do tego rajd po gigantycznych dziurach i koleinach ....
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Damian oby nie bylo to tak jak zawsze, zanim się ogłosi przetarg (nigdzie go nie widziałem) zanim się go rostrzygnie i zanim wykonawca wejdzie na plac budowy to się zrobi jesień... przyjdzie zima i droga zostanie rozgrzebana do wiosny następnego roku.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Damian pisze:Mamy nowy sezon budowlany. Pozostał do wykonania krótki odcinek Puckiej pomiędzy torami pkp a górką. To chyba ostatni fragmencik drogi 216 od Redy do bodaj Jastarni. Napewno roboty miały być wykonane w tym roku.
Nawet sam Burmistrz o tym wspominał:

http://www.reda.pl/miasto/files/bltn1101.pdf

Swoją drogą ja od dłuższego czasu czekam na odpowiedź z UM odnośnie modernizacji ul. 12 Marca i też ... cisza w eterze. Nie rozumiem w jakim celu na stronie urzędu umieszcza się zakładkę "zadaj pytanie burmistrzowi", jeśli nikt potem na te maile nie odpowiada :( [/url]
ODPOWIEDZ