Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Droga za Auchan czyli Obwodowa Reda - Kosynierów Rumia.

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Juz otwarta, przynajmniej ruch jest tak duży że można sądzić że znaków zakazu już nie ma
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dzisiaj przejazd zamknięty. Znaki zakazu. Jechałem 15 minut temu. A poza tematem to osobiście zjadłbym placki
lolo
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Dzwoniłem dziś do UM i powiedziano mi, że jutro jest oficjalne otwarcie:)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ruch jest już spory, ale droga wciąż jest zamknięta.
Ruch jest taki duży ponieważ nie ma już żadnych barierek. Wykonawca zakończył prace i zszedł z placu budowy, nie mniej jednak wciąż jak byk stoją znaki zakazu. Widziałem dziś także policje po stronie Rumskiej, co zatrzymywała auta, ale były tylko pouczenia i kazali zawracać.

Chyba trwają odbiory
hanns pisze:Na tej drodze do auchan za aquaparkiem jest zatoczka i przystanek autobusowy. Ktoś się orientuje jaki tamtędy będzie kursował autobus ? Czy w ogóle będzie ?
Na chwilę obecną ani ZKM Gdynia, ani MZK Wejherowo nie planują nowej linii autobusowej, która by obsługiwała Redę.
Przystanki zostały zbudowane przyszłościowo, żeby w momencie, w którym powstanie zapotrzebowanie, nie musiały zatrzymywać się na 17-stka na ulicy...
Chyba, że zarządca Aquaparku planuje jakaś linie autobusową, ale wątpię, aby robił to z pominięciem ZKM lub MZK
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Przed chwilą tam biegłem, znaków nie ma. Samochody normalnie jezdza, nawet pieski jechały tak więc można smiało ruszac
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

lolo pisze:Dzwoniłem dziś do UM i powiedziano mi, że jutro jest oficjalne otwarcie:)
Szkoda, że jutro, bo nasz burmistrz nie dokończy swojego kluczowego projektu malowania oznakowania w swojej strefie skrzyżowań równorzędnych No, ale już dość tych uszczypliwości.

Zastanawia mnie, dlaczego na tej drodze o kategorii ruchu KR 6 zbudowanej za prywatne pieniądze Auchan ustawiono zakaz ruchu dla pojazdów powyżej 10 t?

Czy mieszkańcy ulicy Łąkowej są gorsi od nowych mieszkańców ul. Morskiej? Dlaczego ciężarówki prywatnego dewelopera rozjeżdżają nam ulice? Niech jeżdżą po drodze powiatowej którą jest Obwodowa.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Z autobusami to wydaje mi się że specjalnie je tamtędy puszczą żeby omijały bramki VIATOLL. Mzk już się kiedyś burzyło że są to dla nich ogromne koszty.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/droga- ... mie-z-reda

I tym samym problem oficjalnie przestał istnieć . Powoli, ale ważne, że cały czas do przodu, ku lepszemu.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

trójmiasto.pl robi reklamę nowej drodze, żeby ominąć korki na Hel, tak więc można spodziewać się, że od weekendu będzie wyższa frekwencja na Morskiej, Obwodowej, Kazimierskiej

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Jak ... 92957.html
george
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Chcialem zwrócić uwagę że obecnie na nowym odcinku ul.morskiej kolo akwaparku jest olbrzymia kałuża.Już któryś dzień z rzędu na kosynierów w rumi jest permanentny korek,a rejestracja pojazdow nie jest obca.Pozdrawiam.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Wicek pisze:trójmiasto.pl robi reklamę nowej drodze, żeby ominąć korki na Hel, tak więc można spodziewać się, że od weekendu będzie wyższa frekwencja na Morskiej, Obwodowej, Kazimierskiej

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Jak ... 92957.html
Ruch juz jest wiekszy (mieszkam nieopodal Kazimierskiej) To było do przewidzenia i bedzie tylko coraz ciasniej. No cóż, to cena która płacimy za to, że mieszkamy na szlaku....jeszcze tylko miesiąc
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Niestety dzięki trojmiasto.pl ruch jest spory.
Rejestracje już nie tylko GWE , GPU , GA ale i wiele innych.
Nienawidzę turystów !!!!
Sam nim nieraz jestem ale staram się nie popełniać błędów które mnie wnerwiają u turystów którzy przyjeżdżają nad morze.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Ach Marcinie, od razu "nienawidzę turystów" A oni przyjechali do nas ogladac nasze piękne okolice, przywieźli pieniądze dzieki którym ludzie maja pracę, Na półwyspie maja jeszcze gorzej, lecz tam się nie martwią. Tam raczej turyści skaczą na siebie z pazurami...
Lecz nie martw się jeszcze tylko 3 tygodnie i będzie znacznie spokojniej:-)

Dwa lata temu byłem na nartach w Ausrii to tam w wielu lokalach mówią (a przynajmniej starają się mówić) po polsku. Oni lubią turystów - wszystkich
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Romek pisze:Ach Marcinie, od razu "nienawidzę turystów" A oni przyjechali do nas ogladac nasze piękne okolice, przywieźli pieniądze dzieki którym ludzie maja pracę, Na półwyspie maja jeszcze gorzej, lecz tam się nie martwią. Tam raczej turyści skaczą na siebie z pazurami...
Lecz nie martw się jeszcze tylko 3 tygodnie i będzie znacznie spokojniej:-)

Dwa lata temu byłem na nartach w Ausrii to tam w wielu lokalach mówią (a przynajmniej starają się mówić) po polsku. Oni lubią turystów - wszystkich
Niby zgadza się to co mówisz ale dla nas to są jedynie turysci tranzytowi. Ich pobyt w Redzie to wszędobylskie korki a jedyne co po sobie pozostawiają u nas to smrod z rur wydechowych ich samochodów. Z korzyści w postaci $ korzystają mieszkańcy sąsiedniego powiatu. A potem Ci turyści wracają do takiej warszawski, część z nich pewnie do pracy na Wiejskiej i wypinają się do nas spasionym dupskiem, gdy nasi włodarze przebąkują coś o OPAT....trochę to smutne jednak.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Vibra...wielokrotnie widziałem turystów robiących zakupy w sklepach na Kazimierskiej, w restauracjach na Puckiej Gdańskiej czy Wejherowskiej. T
Nie znasz nikogo, kto ma firmę na półwyspie i jest z Redy, Rumi czy Wejherowa? Ja znam chyba z 15 takich osób. Nie znasz nikogo, kto pracuje w takich firmach na stałe lub sezonowo? Ja znam. No możesz nie znać, lecz takich osób jest sporo. Turystyka nakręca koniunkturę. Turyści pieniadze wydają oni zarabiają i potem wydają w Redzie pewnie też. amen.
ODPOWIEDZ