Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Niszczenie nowych, zrealizowanych inwestycji w mieście

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie po raz pierwszy poruszam ten temat, bo szlag mnie trafia kiedy niszczy się z trudem zrealizowane inwestycje miejskie. Dziś akurat zauważyłem ślady po śmieciarkach wywożących kontenery z budowy na rogu Puckiej i 12 Marca. Niestety były tylko ślady ale wiem, że wyjeżdżały tam śmieciary. Chodzi o budynki wielorodzinne budowane w tym miejscu. Nie pierwszy raz kierownictwo tej budowy nie popisuje się wyobraźnią i dobrą organizacją nie zapewniając dojazdu. Taka sytuacja miała już miejsce wcześniej. Auta ciężarowe wjeżdżają i wyjeżdżają z tej budowy od strony ul. 12 Marca jeżdżąc po wysokim krawężniku i chodniku !!! :evil: Ciężkie auta dewastują coś, co zbudowano niedawno za ciężkie, miejskie pieniądze ! W Redzie jednak nie ma odpowiedzialnych za takie sytuacje i najwyraźniej budowa nie boi się konsekwencji za niszczenie mienia miejskiego, o tworzeniu zagrożenia dla ruchu nie wspomnę. Glina naniesiona grubo na asfalt, i to tuż przed skrzyżowaniem to niezła pułapka.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

pytanie czy ktokolwiek z urzędu wie, że należy zareagować i czy ktokolwiek wie w jaki sposób?!
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

przyłap ich na gorącym uczynku, zrób zdjęcia lub film telefonem i działaj .... skoro niszczą niech płacą
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Żadne novum Damianie,niszczonych jest wiele inwestycji nie tylko miejskich,ale tych realizowanych w ramach spółdzielni czy wspólnot,a nawet na indywidualnych posesjach.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
ODPOWIEDZ