Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Semeko zbuduje kolejne bloki

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zespół trzech budynków o kameralnej zabudowie, zlokalizowane w Redzie pomiędzy ulicą Obwodową , a Szkolną to najnowsza inwestycja firmy Semeko. Teren inwestycji znajduje się blisko centrum miasta, niedaleko Osiedla Przy Młynie w pobliżu rozległych terenów zielonych.

Zgrabna architektura budynków z gustowną elewacją, estetyczne klatki schodowe, zastosowanie nowoczesnej technologii zapewni przyszłym mieszkańcom wysokiej jakości standard życia. Zaprojektowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe, starannie przemyślane elementy małej architektury dodatkowo podkreślą wyjątkowy charakter nowo powstającej inwestycji. W trosce o najmłodszych mieszkańców w otoczeniu zieleni z dala od ulicy, zaprojektowano plac zabaw. Teren osiedla zostanie ogrodzony.

Zespół budynków mieszkalnych przy ul. Szkolnej obejmuje łącznie 91 mieszkań. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w przestronne balkony lub słoneczne tarasy. W pierwszym czterokondygnacyjnym budynku (S2) zaprojektowanych zostało 31 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. W ofercie sprzedaży dostępne są lokale o metrażu od ok. 35 do 50 m2.

W kolejnych budynkach S3 i S1 przewidziano 13 mieszkań dwu- i trzypokojowych o powierzchni od ok. 44 do 55 m2 oraz 47 o zróżnicowanym typie mieszkań , o wielkości od ok. 29 do 102 m2 . Dwa mieszkania w budynku S1 usytuowane na ostatniej kondygnacji powiększone zostały o powierzchnię na poziomie antresoli.

Źródło: http://oferta.semeko.pl/mieszkania-reda/
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy to jest po prawej stronie od Szkolnej idąc w stronę Obwodowej ?
Teren inwestycji znajduje się blisko centrum miasta, niedaleko Osiedla Przy Młynie w pobliżu rozległych terenów zielonych.
Nie wiem, czy blisko centrum miasta, bo Reda nie ma centrum. Do Osiedla przy Młynie jest kawałek. Tereny zielone jeszcze chwilowo są zielone. Ale już ich coraz mniej.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Tak to ten kawałek, Semeko obrotne jest każde miejsce zabuduje! No i dużo mieszkań tam bedzie jak na taki mały skrawek ziemi... Zobaczymy we wrześniu 2009.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Teren właściwie niewielki, więc będzie raczej ciasno. Z jednej strony działki za domkami przy Norwida, z drugiej rury Koksika i Obwodowa. Te rozległe tereny zielone to chyba pole za Obwodową. Mieszkam w pobliżu kilkanaście lat i nie sądziłem, że ktoś będzie tam wpychał taką zabudowę. Ale zdaje się dzięki tej budowie Semeko pomogło przy dokończeniu remontu ul.Szkolnej na odcinku Norwida-Obwodowa.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A ja sobie w ogole nie wyobrażam gdzie tam na Szkolnej jest miejscena 3 bloki. Może mi ktoś wytłumaczy w którym to ma być miejscu bo między Szkolną a Obwodową to trochę ogólnie. Szkolna zaczyna się na Gdańskiej a kończy na obwodowej. Leży prostopadle do Obwodowej.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Może mi ktoś wytłumaczy w którym to ma być miejscu bo między Szkolną a Obwodową to trochę ogólnie. Szkolna zaczyna się na Gdańskiej a kończy na obwodowej. Leży prostopadle do Obwodowej.
Proszę bardzo: link. To ten kawałek w rogu między Szkolną i Obwodową (tak myślę).
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A w dodatku na tej stronie Semeko jest mapka i mniej więcej lokalizacja.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Są nawet szkice jak to będzie wyglądać. Ten teren faktycznie nie jest taki mały, ale tych przestrzeni z projektu na stronie Semeko to nie widzę. Pewnie niektórzy przyszli nabywcy trochę się zdziwią po konfrontacji z rzeczywistością.
Co do lokalizacji - niedaleko wylotu Szkolnej na Obwodową jest nawet zrobiony zjazd w prawo, na razie na "teren zielony". Jest to pas ziemi pomiędzy działkami przy Norwida a rurami CO z Koksika. Dwa następne boki to Szkolna i parking przy SM Reda. Jeszcze w zeszłym miesiącu przy wjeździe stało drzewo i były krzaki. Pewnie będzie trzeba przesunąć słup energetyczny, który obecnie trochę blokuje wjazd. Może strzelę jakąś fotkę, to załączę.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Możliwe, że zlikwidują część parkingu. Inaczej będzie ciężko zmieścić 3 bloki.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Polak potrafi
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja sobie też nie wyobrażam..
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Może strzelę jakąś fotkę, to załączę.
I co z fotkami? Czekamy :lol:.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wracam trochę późno z pracy - chyba za dużo pracuję, więc jest ciemno. Obiecuję, że jutro coś ustrzelę. :rambo:
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Poszedłem dzisiaj przed południem strzelić fotkę, a tu niespodzianka. Pracownicy Semeko przymierzali się do stawiania płotu na placu planowanej budowy. Czyli prace ruszyły.
Wieczorem wrzucę coś do galerii.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zgodnie z obietnicą coś tam wrzuciłem do galerii.
http://e-reda.pl/galeria/thumbnails.php?album=2&page=2
Wkleiłem też w zdjęcia wariacje projektantów Semeko jak to ma wyglądać w przyszłości.
Trudno na zdjęciu uchwycić prawdę o tym terenie, trzeba to po prostu samemu zobaczyć, zwłaszcza jak po tej mocno podmokłej łące pojeździ cięższy sprzęt.
Zablokowany