Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Semeko zbuduje kolejne bloki

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czyli z grubsza teorię już znamy. Ale jak wygląda praktyka w Redzie?
Big Horn
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Niech no tylko spróbują jakieś ścieki wpuszczać do rzeki . Dopiero od nie dawna jakoś sama uporała sie z tym brudem w niej pływajacym i polikwidowano sporo rur ściekowych z odpływami do rzeki. I tak na pewno przy budowie jakieś styropiany i inne świństwa będą w niej pływać ale liczę na to że firma zminimalizuje to do minimum, bo straci nie tylko w moich oczach.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Tymczasem przybywa bloków na osiedlu Przy Młynie. W galerii umieściłem nowy plan osiedla z blokami W9 i W10 przy Obwodowej. Ten ostatni ma być najwyższy na osiedlu.
:]
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Będą jeszcze kolejne w okolicy. Semeko wykupiło teren ogródków działkowych pomiędzy ulicami Gdańską i Obwodową.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

nie mówcie że to ten atrakcyjny teren też dostało semeko? przecież tam by mogłobyć jakieś centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia...
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

To że znikną te ogródki działkowe przy wjeździe do miasta to bardzo dobrze ale zgadzam się z Arturem, że teren jest zbyt atrakcyjny pod typową zabudowę mieszkaniową. Po cichu liczyłem na wykorzystanie tego terenu w charakterze usługowo-handlowo-rekreacyjnym. Ale jeżeli miałby powstać kolejny "blaszak" (Lidl, Real lub coś podobnego) to wolę już te bloczki Semeko.

PS Darus - ten ostatni blok ma być najwyższy, tzn ile ma mieć pięter?? Bo podobno nie miały przekraczać 5 kondygnacji.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja do Semeko nic nie mam - zostawiają po sobie osiedle wykończone na 100%. Żadnych brudów pobudowlanych. Te osiedle Przy Młynie jest przecież młode, a zostało tak ładnie zagospodarowane, że wygląda jakby było tam od lat. Chociaż mnie trochę drażni ta wszechobecność Semeko w Redzie, to myślę, że Reda na tym bardzo korzysta. Nawet jeśli tam będą kolejne bloki, to automatycznie przy blokach będzie dużo nowych lokali handlowo-usługowych. Utworzy się naturalne centrum handlowe. Ja tam lubię małe sklepiki :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Tam najprawdopodobniej ma powstać jakiś wieżowiec. Nie byłby to taki zły pomysł, przynajmniej wjazd do Redy ładnie by się prezentował.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no to może będzie jakaś galeria handlowa może z kinem wszak teren atrakcyjny jeszcze przez kilka lat Warszawka będzie tędy jeździć na Hel.?:> bo blaszaka to ja też bym nie chciał...
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mam nadzieję Gajos, że informacje, które podajesz, znowu nie biorą się z tego, co "gdzieś coś przeczytałeś".
brokmis pisze: PS Darus - ten ostatni blok ma być najwyższy, tzn ile ma mieć pięter?? Bo podobno nie miały przekraczać 5 kondygnacji.
Akurat w tym miejscu można budować do 10 kondygnacji. Więcej o "magicznych" zmianach mpzp pisałem tutaj:
http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=46&pos ... &start=120
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Słyszałem tą informacje od budowlańców pracujących na Semeko.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A ja tam lubiłąm te działki( sama chciałam sobie tam jedną wynając). Wcale mnie nie cieszy, że teraz z każdej strony będą tylko bloki i bloki. Obwodowa miała swój zielony, troche "wiejski" klimat to samo jak ten tzw. "Park" nad rzeką. Teraz chcą zagospodarować wszystkie tereny jakie się da.. To co zostanie tylko las?

A co do Obwodowej to tam jest dużo terenu do zagospodarowania ( cała długość Obwodowej aż do Ciechocina). Semeko będzie miało co robić na następne 10 lat :).Chyba szybko nas Aniu Franiu nie zostawią
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Kiedyś wzdłuż Obwodowej można było odbyć przyjemny, spokojny spacer. Teraz bywają chwile, że ciężko włączyć się do ruchu. Jak ruch na Obwodowej będzie zwiększać się w takim tempie i będą dochodzić dalsze bloki, nasze władze będą musiały pomyśleć o instalowaniu świateł.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

adam pisze:Kiedyś wzdłuż Obwodowej można było odbyć przyjemny, spokojny spacer. Teraz bywają chwile, że ciężko włączyć się do ruchu. Jak ruch na Obwodowej będzie zwiększać się w takim tempie i będą dochodzić dalsze bloki, nasze władze będą musiały pomyśleć o instalowaniu świateł.
a jeżeli nie dojdzie do wybudowania OPAT to prawdopodobnie ktoś wpadnie w końcu na pomysł połączenia Obwodowej z Pucką... a wtedy to już nawet mozna spodziewać pomysłu dorzucenia drugiego pasa... mam nadzieję jednak ze to co wyżej napisałem to najgorszy scenariusz i OPAT w końcu powstanie :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

proponowałbym nie podppowiadać nikomu takich czarnych scenariuszy;>
Zablokowany