Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa hali przy SP nr 2

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
pablo_gsa
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Od 2 dni na boisku przy szkole podstawowej nr 2 na ul. Zawadzkiego prowadzone są dość dziwne wykopki
Sprawa jest o tyle niepokojąca że rok temu szkoła remontowała boisko które jest własnie skuwane.
Czy ktoś wie kto miał tak genialny pomysł i po co te wykopki?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ten genialny pomysł to wynik starań pani dyrektor Basendowskiej i jego efektem budowa nowoczesnej sali gimnastycznej dla SP2 z prawdziwego zdarzenia. Prowadze treningi w SP2 i aktualnie sala, wyposażene, kantorki, szatnie są poprostu w tragicznym stanie - komuno wróć! Brak prysznicy, odrapane ściany, totalny brak sprzętu sportowego i ogólny burdel. To się musi zmienić Widocznie musi ona powstać akurat w tym miejscu z jakichś względów ;) Ja tam jestem mega zadowolony :)

Pozdrowienia :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

heh to tak jak z tą drogą w Gdańsku, która po wybudowaniu rozebrano... No, ale cóż myślenie nie dla wszystkich dane... Fajnie, że znalazły się już środki na salę, tylko po jaką cholerę remontowano wtedy boisko.. na niecały rok, tylko po to by je rozkuć...

może by ten temat przenieść do Inwestycji?
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

sala zapewne musi powstać w tym miejscu bo nigdzie indziej nie ma na to miejsca :silent:

co do takich nieprzemyślanych decyzji to fakt czasem się zdarza, ale pewnie rok-dwa lata prędzej (bo pewnie wtedy powstawał projekt) nikt nie liczył na tak szybkie uzbieranie środków na budowę nowej sali
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Można powiedzieć - nareszcie. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego w najdalszych zakątkach miasta (nawet w lesie) powstały nowe sale gimnastyczne, natomiast szkoła usytuowana w centrum, w najbardziej zaludnionej części miasta, w dodatku intensywnie "doludnianej" takiej sali nie ma. Nie mam nic przeciwko salom - niech powstają nawet w najmniejszych wsiach, ale w Redzie ktoś odwrócił kolejność. Najważniejsze, że budują dla zdrowia najmłodszych i to się liczy.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Przetarg na budowę hali został rozstrzygnięty. Termin budowy to 13 miesięcy.

http://www.pomorskie.eu/pl/bip/gminy/re ... mId=178775
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Sala już jest, niestety do końca tego roku szkolnego żadna osoba z zewnątrz tam niestety nie wejdzie. Ponoć umowa gwarancyjna stanowi, ze przez 8 miesięcy od oddania sali do użytku nie moga tam wchodzić osoby postronne. Co pokrótce oznacza, że czeka nas kolejny rok treningów bez prysznica, kantorku i wentylacji
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Maximreality, nie wiem jaką macie umowę ze szkołą, ale zdaje się, że budowa hali została dofinansowana i jako taka nie może być wykorzystywana komercyjnie przez 5 lat. Jeżeli wyjdzie, że hala jest wykorzystywana z celach innych niż dydaktyczne, to dotację będzie trzeba zwrócić.
ODPOWIEDZ