Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budynek przy mostku Kazimierska-Obwodowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś się orientuje, co to za budynek powstaje tuż za mostkiem (za centrum ogrodniczym) przy przejściu Kazimierskiej w Obwodową? Jechałam samochodem, więc nie dałam rady odczytać z tablicy informacyjnej. Wygląda to trochę jak blok mieszkalny, ale jakoś dziwnie usytuowany, bo niemal przy ulicy i tak trochę samotnie stoi, w sporej odległości od pozostałych bloków na osiedlu Reda Park.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No proszę.. Wystarczy, że się Salamandra przejedzie wokół Redy i od razy tyle nowych informacji o inwestycjach( a to o przedszkolu a to o blokach) ;)

Ja niestety nie wiem co tam budują, ale mam nadzieję, że ktoś nam odpowie..
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jest to blok mieszkalny.Zaczeli od tej strony żeby pózniej nie niszczyc infrastruktury drogowej w pobliżu budynku.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A czy nie jest to przypadkiem kolejny blok osiedla Reda Park - części drugiej inwestycji?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

też mi się wydaje, że chodzi o drugą część Reda Park :)

Spokojnie Salamandra... dobudują pare budynków i połączą się z istniejącym już osiedlem Reda Park :)
schemat rozmieszczenia budynków na stronie SEMEKO
http://oferta.semeko.pl/mieszkania-redzie/galeria.html
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:No proszę.. Wystarczy, że się Salamandra przejedzie wokół Redy i od razy tyle nowych informacji o inwestycjach( a to o przedszkolu a to o blokach) ;)
A żebyś wiedziała, że dziś jadąc do sklepu i wracając zrobiłam sobie rundkę po okolicach bliższych i dalszych i stąd te obserwacje ;-)
Jakieś wykopki są też od kilku dni na ul. Rzecznej koło mostku (jakieś rury kładą czy kable), ale nie mam bladego pojęcia co to może być.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:też mi się wydaje, że chodzi o drugą część Reda Park :)
Spokojnie Salamandra... dobudują pare budynków i połączą się z istniejącym już osiedlem Reda Park :)
schemat rozmieszczenia budynków na stronie SEMEKO
http://oferta.semeko.pl/mieszkania-redzie/galeria.html
Faktycznie, nawet na mapce widać, że to blok 28. Ale właśnie mi szczęka opadła, bo nie miałam pojęcia, że to całe gołe teraz pole będzie zapełnione blokami. Niedługo w ilości mieszkańców przegonimy Rumię ;-)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jednym słowem infrastruktura i strefy rekreacji nie nadążają za przyrostem liczby mieszkańców
ODPOWIEDZ