Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Modernizacja lini kolejowej Reda - Hel

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1794 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Oj wracałem w niedzielę z Helu do Redy, szynobusem SA-138 (3 wagony) z dodatkowym wagonem rowerowym, już na stacji Hel wagon rowerowy był na tyle pełny, że z rowerami wsiadali do pierwszego składu, jakimś cudem ruszyliśmy. Na następnych stacjach jak ktoś wsiadający się zmieścił, to miał szczęście, resztę szczęśliwców na peronie konduktor mógł jedynie co poinformować, że następny pociąg pojedzie za ok godzinę. Ze względu na to, że kolejka w kasie była na kilkanaście osób bilet chcieliśmy kupić u konduktora ten dał radę do nas dotrzeć gdzieś między Władkiem a Puckiem ... podróż jak podróż, ja potraktowałem jako wakacyjną przygodę, ale dla matek z dziećmi czy dla osób, które codziennie jeżdżą tymi składami do/z pracy po prostu współczuję.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Odwieczny problem godzin szczytu i sezonu. Chyba nikt nie ma na to lekarstwa.
Japończycy mają na to metodę, może wydawać się śmieszną, zatrudniają na stacjach tak zwanych upychaczy

www.youtube.com/watch?v=i4R3GuCvljM
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1794 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

No bałem się, że to nas czeka
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Huherko pisze:Oj wracałem w niedzielę z Helu do Redy, szynobusem SA-138 (3 wagony) z dodatkowym wagonem rowerowym, już na stacji Hel wagon rowerowy był na tyle pełny, że z rowerami wsiadali do pierwszego składu, jakimś cudem ruszyliśmy. Na następnych stacjach jak ktoś wsiadający się zmieścił, to miał szczęście, resztę szczęśliwców na peronie konduktor mógł jedynie co poinformować, że następny pociąg pojedzie za ok godzinę. Ze względu na to, że kolejka w kasie była na kilkanaście osób bilet chcieliśmy kupić u konduktora ten dał radę do nas dotrzeć gdzieś między Władkiem a Puckiem ... podróż jak podróż, ja potraktowałem jako wakacyjną przygodę, ale dla matek z dziećmi czy dla osób, które codziennie jeżdżą tymi składami do/z pracy po prostu współczuję.
Wielokrotnie jeździłem, i nadal jeżdżę pociągami na półwysep. Takie sytuacje się zdarzają. Jednak najczęściej bez problemów dojeżdżam tam i wracam.
W niedzielę tez wracałem z Władka. Ludzi sporo, Fakt. To chyba padajacy deszcz wygonił turystów. W niedziele zawsze można liczyć na większy tłok. Kolejarze pewnie o tym tez wiedzą. Dlaczego nie doczepili więcej wagonów? Nie wiem. może perony za krótkie?
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Pomorskie Przewozy Regionalne wprowadzają dodatkowe pociągi między stacjami Gdynia i Hel
oferta dotyczy okresu wakacyjnego, od 6 do 31 sierpnia

to dobra wiadomość dla podróżnych, gdyż w godzinach porannych pociągi może nie są zatłoczone jak w SKM-ce
ale są dni gdy wolne miejsce nie jest łatwo wyszukać

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... rpnia.html
ODPOWIEDZ