Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Konkurs - Aquasfera Reda w czołówce w całym trójmiaście

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Bardzo rozbawił mnie ten komentarz pod artykułem:

"Wow, naprawdę ciekawa inwestycja.
W Redzie budują osiedla z aquaparkami, a w Gdyni czy Gdańsku nawet nie słychać o planach na powstanie podobnej inwestycji. Łoj wstyd panowie włodarze. Czym zaskoczy nas jeszcze małe trójmiasto i okolice? Tor wyścigowy formuły F1 w Rumi? Skocznia narciarska w bolszewie? Disnayland w Gniewinie? Chyba trochę dałem się ponieść fantazji, ale pewnie większe prawdopodobieństwo na realizację którejś z tych fanaberii niż na aquapark z prawdziwego zdarzenia w Gdyni lub Gdańsku."

Komentarz ten uświadomił mi trochę jak widzą tę inwestycje osoby z poza Redy i jak ma się to do ogólnego postrzegania inwestycji przez część mieszkańców Redy.

Mam wrażenie, że jak na mieszkańców miasta, które dzięki takiej inwestycji, jest w stanie się wyróżnić na tle naprawdę silnej konkurencji, wykazujemy strasznie dużo negatywnych emocji.

Co chwile pojawiają się, zapewne wyssane z palca komentarze, że aquapark nie powstanie itp. Co mają na celu? Tego nie wiem, ale zapewne mocno podnoszą ciśnienie osobom, które już ulokowały pieniądze (w większości pożyczone z banków) w swoje nowe mieszkania na tym osiedlu. Skutecznie też mogą odstraszyć innych potencjalnych nabywców. Czy miarą sukcesu "forumowych malkontentów" ma być wywietrzały pustostan, jaki do niedawna straszył przy wieździe do Redy (zdaje się budynek Lamexu?). W skrajnym przypadku uprawianie tzw czarnego PR może się skończyć w ten sposób.

Osobiście bardzo kibicuję tej inwestycji. Wpłynie ona znacząco na poprawę warunków osiedleńczych w mieście, zapewniając dostęp do rekreacji o przyzwoitym standardzie. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze powstania centrów usługowo-biznesowych na obrzeżach miasta, dzięki którym młodzi i dynamiczni mieszkańcy Redy nie będą musieli się tłoczyć jak sardynki w SKM ( czyt. Syf Kiła i Mogiła) w drodze do pracy w Gdańsku czy Gdyni.
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Dwa lata temu Aquasfera, dzięki m.in. naszym głosom, zdobyła w tym plebiscycie pierwsze miejsce. Tym razem nasz lokalny deweloper prosi na fb o głosy na Horyzonty w Gdyni. https://www.facebook.com/SemekoPL
Glosować można tutaj: http://dom.trojmiasto.pl/Horyzonty-Gdyni-i10.html
Wiem, że to Gdynia, nie Reda, ale Semeko trochę chyba z naszą Redą jest związane, prawda
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

To chyba jakieś nieporozumienie Ludzie z Redy mają wspierać firmę z Gdyni tylko dlatego, że ta dużo buduje i zarabia w Redzie? Komiczna sytuacja.
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Za dwie stówki mogę zagłosować. Dla zainteresowanych numer rachunku na priv
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

oby mile zaskoczyli tez cenami, aby nie było tak, stać będzie tylko tych z Wawy, Gdańska, Sopotu i Gdyni,
bo w Sopocie ( gdzie był "mega remont" , tzn. teraz wiele kafelek jest po prostu pomalowane farbą, oraz pokraczne elementy wystroju, które w dzień wyglądają strasznie tandetnie. Ale zrobili dyskotekę ledową na kawałku żółtej rury..., żenada. To fakt, przy tym Redzkie AQUA to będzie dla nich poziom nieosiągalny.
ODPOWIEDZ