Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Konkurs - Aquasfera Reda w czołówce w całym trójmiaście

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Na trójmiasto jest konkurs na najciekawszą inwestycję w 2012. Aquasfera Reda jest na wysokim 6-tym miejscu w skali całego trójmiasta! Jak się zmobilizujemy to do czołówki brakuje całkiem niedużo (ok. 100) głosów.

Tu można głosować http://dom.trojmiasto.pl/Aquasfera-i161.html (raz dziennie)

A tu o samym konkursie i dotychczasowych wynikach:
http://dom.trojmiasto.pl/Kto-prowadzi-w ... 67181.html
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja głosuje na Aquasfere i przy okazji też na Reda Park... Czasami też na Osiedle przy Ogrodowej
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

konkurs konkursem ale z aqua parkiem dalej nic nie wiadomo kiedy zaczną budować
Redzianin od urodzenia
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Wicek pisze:Ja głosuje na Aquasfere i przy okazji też na Reda Park... Czasami też na Osiedle przy Ogrodowej
Nie możesz się zdecydować, czy wszystkie osiedla podobaja sie Tobie jednakowo?

Te domy na Ogrodowej to tez osiedle? No, moze i tak, ale nie podobają mi sie. Ot, domy jak domy, nic specjalnego.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Mnie też się nie podobają. Zwykłe chałupy do zasiedlenia, jak zresztą zwykle w przypadku tego wykonawcy - architektura nie istnieje. Generalnie jest to bardzo dziwna zabudowa, ponieważ w rejonie Gdańska/Ogrodowa/Cechowa/Gniewowska był zakaz budowania, zabudowania miały być sukcesywnie wyburzane i był to teren pod zabudowę centrum Redy. Taki plany były już ponad 30 lat temu, a teraz ......? Zapchajdziury jakieś budują - ani ładne, ani wysokie - nic co miałoby związek z zabudową centrum miasta.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:Nie możesz się zdecydować, czy wszystkie osiedla podobaja sie Tobie jednakowo?
Czy jednakowo to ciężko stwierdzić. Podoba mi się Aquasfera i Reda Park, ale ciężko mi powiedzieć, które ładniesze... Aquasfera to potężne budynki, ale fajnie zaprojektowane, Reda Park to mnóstwo małych fajnych domków... Oba osiedla dla mnie są fajne...

Co do Ogrodowej, to nigdy nie miałem przekonania do Orlexu - ale głosuje raz na jakiś czas, bo nie chciałbym, żeby jakieś Redzkie osiedle zajeło ostatnie miesce
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Można głosować na kilka osiedli jednocześnie. Nie trzeba wybierać jednego.
http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/#okolice-Trojmiasta
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja mieszkam na Ogrodowej i szczerze mówiąc one co najmniej tam nie pasują. Ogrodowa to uliczka pełna małych, uroczych domków jedno rodzinnych, a tutaj takie coś. Szkoda, że nie postawili bloków Ale na Aquasfere zagłosowałem.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Urocze domki na Ogrodowej? W który miejscu? No, ale to rzecz gustu....

Z tej listy konkursowej to niewiele mi sie podoba. Te osiedla są do siebie podobne. No moze "Aura' w Gdańsku, "Kwartał kamienic" czy "Nadmorski dwór'. Żeby nie było, to Reda park nie jest tez najgorsze. Ale Aquasfera nigdy. Nie chciałbym tam mieszkać.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:Urocze domki na Ogrodowej? W który miejscu?
Chodzi chyba o to, że zabudowania jakie znajdują się na ulicy Ogrodowej to pozostałości po Starej Redzie czyli domy które mają ponad 200 lat, a te nowoczesne osiedle bloków ni w ząb tam pasuje
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tak, te domki na Ogrodowej są wiekowe, lecz nic poza tym.

W Redzie podobają mi sie: dworek w Pieleszewie, dworzec PKP (ten ze starych zdjęć) no może jeszcze kościół przy Gdańskiej i młyn (dawny) przy Puckiej. Za budynkiem Urzedu był kiedys ładny domek młynarza. Był.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Aquasfera wygrała plebiscyt na najbardziej udaną inwestycje mieszkaniową roku 2012

Reda Park była 19, Osiedle przy Ogrodowej było 64 na 68 inwestycji

http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/wyniki/
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Widać pracownicy się spięli
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

raczej mieszkańcy i pracownicy
Bo Reda Park (też SEMEKO) jest na 19 miejscu (zresztą też nie źle) a można było głosować na więcej niż jedną inwestycje na raz

apropo plebiscytu to ciekawy materiał http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wyn ... #op8075761 w którym między innymi:

- SEMEKO deklaruje, że "z basenów korzystać będzie można na pewno, kiedy do Aquasfery wprowadzać się będą mieszkańcy ostatniego budynku."

- w całym kompleksie, będzie około 600 mieszkań

- i że "z rozmów z klientami SEMEKO wynika, że Reda - ...ze względu na walory komunikacyjne i infrastrukturalne - staje się alternatywą do zamieszkania w Gdyni Zachód czy Gdyni Północ
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:
Romek pisze:Urocze domki na Ogrodowej? W który miejscu?
Chodzi chyba o to, że zabudowania jakie znajdują się na ulicy Ogrodowej to pozostałości po Starej Redzie czyli domy które mają ponad 200 lat, a te nowoczesne osiedle bloków ni w ząb tam pasuje
Dokładnie, mój też ma dobre 150 lat. Głosowałem na Aquasfera codziennie i cieszę się, że zaszliśmy tak wysoko Ale wie ktoś, kiedy zamierzają rozpocząć budowę basenu ?
ODPOWIEDZ