Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

kolejna inwestycja

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

czy ktos zauwazyl nowe prace budowlane... naprzeciw SM Reda? przy ul. Hmm Brzechhwy i Obwodowej?
To już na pewno nie buduje semeko...:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ryszard pisze:czy ktos zauwazyl nowe prace budowlane... naprzeciw SM Reda? przy ul. Hmm Brzechhwy i Obwodowej?
To już na pewno nie buduje semeko...:)
Myślę, że to raczej skład materiałów budowlanych (wykorzystywanych oczywiście przez Semeko :) ).
Ale jestem przekonany, że ten plac szybko przestanie być terenem niezabudowanym.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

zgadza sie to nie Semeko, nie wiem już gdzie to słyszałem... ale to jest jakaś firma, która zabuduje ten teren bodajże 9 domkami... jaka to firma... to ja już nie pamietam.
justyna
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To jest jakiś prywatny facet, który wybuduje 9 bloczków małych, chyba 10 mieszkań w każdym. A więc poczekamy, zobaczymy
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

o moze cos podobnego do tych stojacych 20 metrow od tego placu przy norwida:)
mam tez cicha nadzieję, że ktoś zajmie się tymi pustostanami sasiadujacymi z nowym redzkim inwestorem
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na temat inwestycji na terenie w okolicach ulic Obwodowej, Brzechwy i Norwida pisałem przy okazji ostatniej sesji RM. Przyjęto wtedy zmianę mpzp, która zezwala na budowę budynków do 15 metrów wysokości. Inwestor (nie SEMEKO) postawi budynki o wysokości 11m i mają być ładne. Tak zapewniali radni.
A obok, na sąsiedniej działce powstaje pięciopiętrowy blok W8. I to już wytwór SEMEKO. Wizualizacje można zobaczyc na ich stronie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

tak ten wytwór... to już zaczyna powstawać...:) na szczescie to ostatni budynek semeko w tym rejonie. teraz pola na Reda Park i 38 nabytkow...a jeden z nich juz powstaje
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Byłem wczoraj w redzie i widziałem jak zalewali fundamenty
ODPOWIEDZ