Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkanie w Semeko- os. Przy Młynie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

działki stać narazie będą a działkowicze mają się dobrze:)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Mnie bardziej ciekawi co się bedzie działo na działkach przy skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Obwodowej. Jak tam przechodziłem to wyglądało tak jakby to rozbierali...? Wie ktoś coś o planowanych inwestycjach w tym rejonie? Jakby nie patrzeć teren bardzo atrakcyjny .
Znając działania władz miasta, pewnie najchętniej oddali by to dla Semeko na następne bloki. Ale wiąże się to z odszkodowaniami dla działkowców. Dlatego Semeko woli puste działki.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A może kolejna stacja benzynowa? Do Neste jest taki kawał...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Znając działania naszego miasta bym się nie zdziwił.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

SEMEKO wreszcie zajęło się ul. Fenikowskiego. To jednak ich teren i oni zrobią drogę.
Za jakiś czas mieszkańcy osiedla będą mieli szansę wrócić z kościoła nie tylko z czystym sumieniem, ale również z czystymi butami. :lol:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

O-o. W końcu. Przy większych opadach nie dało się tam przejść. Nie mówiąc o tym jak był śnieg.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Na szczęście śniegu u nas coraz mniej ,no cóż lepiej późno niż wcale. :wink:
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ale czy z wykończeniem i oddaniem będzie tak samo jak z Młyńską ?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Możliwe, że tak. W końcu ulica ta będzie biegła do ronda.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jakiego ronda ? Przecież wiesz, że oficjalnie to jeszcze nie jest rondo - brak oznakowania:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Oj wiem. Ale czy jest oznakowanie czy go nie ma do przepisów trzeba tam się stosować.
ii
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mieszka się naprawde bardzo dobrze, bardzo ważna jest dostepność wielu instytucji życia codziennego, mam na myśli przychodnię, aptekę, pocztę.
Ja odradzałabym jednak czegos a raczej kogos związanego z semeko. Otóz jestem po podpisaniu aktu notarialnego i z racji ze podpisywalam akt dośc poźno byłam zmuszona na podpisanie go z notariuszem wspołpracującym z semeko. I jestem bardzo rozczarowana postawą, profesjonalizmem i pracą tego pana. Dlatego jeśli macie mozliwość, a macie ją napewno zaraz po ogłoszeniu terminu rozpoczęcia podpisywania aktów, wybierajcie innych notariuszy. Z jednej strony możecie negocjowac cenę, notariusze np. z Redy sa tańsi niz ci z gdanska czy z gdyni ( z semeko wspolpracuje notariusz z gdanska) po drugie macie sznse na fachowa, rzetelna i przede wszystkim miłą obsługą ( warto dodac ze obslugę platna, bo jednak dosc slono to kosztuje).
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

mogę polecić notariuszy z Pucka, sprawy załatwiają na czas, fachowo i miło
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ii pisze:Mieszka się naprawde bardzo dobrze, bardzo ważna jest dostepność wielu instytucji życia codziennego, mam na myśli przychodnię, aptekę, pocztę.
Ja odradzałabym jednak czegos a raczej kogos związanego z semeko. Otóz jestem po podpisaniu aktu notarialnego i z racji ze podpisywalam akt dośc poźno byłam zmuszona na podpisanie go z notariuszem wspołpracującym z semeko. I jestem bardzo rozczarowana postawą, profesjonalizmem i pracą tego pana. Dlatego jeśli macie mozliwość, a macie ją napewno zaraz po ogłoszeniu terminu rozpoczęcia podpisywania aktów, wybierajcie innych notariuszy. Z jednej strony możecie negocjowac cenę, notariusze np. z Redy sa tańsi niz ci z gdanska czy z gdyni ( z semeko wspolpracuje notariusz z gdanska) po drugie macie sznse na fachowa, rzetelna i przede wszystkim miłą obsługą ( warto dodac ze obslugę platna, bo jednak dosc slono to kosztuje).
A mi tam nie zależało na uprzejmości czy miłej obsłudze... Owszem, ów notariusz podpisanie aktu załatwił w 10 minut - ale z drugiej strony całą moją rolą przy załatwianiu tego przedsięwzięcia było odebranie telefonu z Semeko i umówienie się na dzień i godzinę a potem oczekiwanie na polecony z sądu. Można sobie poszukać innych notariuszy, tylko pytanie czy jest sens jeśli się faceta się ostatecznie widzi przez 10 minut :) No i dzwoniłem, pytałem o koszty u innych notariuszy (z Gdyni) wyszłoby przez telefon licząc 500 - 600 PLN drożej.

Zaznaczam - nie mam żadnego celu w reklamowaniu pana "semekowego" notariusza... :) Po prostu mniej zachodu...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

W Redzie też jest notariusz ( przynajmniej był), po co jeździć do Gdyni. W Wejherowie i Pucku napewno tez jest taniej. W Redzie Za przepisanie na mnie 35m meszkania zapłaciłam 800zł. Tylko, że to było ze 2 lata temu
ODPOWIEDZ