Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkanie w Semeko- os. Przy Młynie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

na temat Redpola napisano juz wiele, raczej złego niż dobrego... poczytaj na forum osiedla Przy Młynie...
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Wczorajszy deszcz, który trwał ok 10-15 minut pokazał jak Semeko ma zaprojektowaną kanalizację. Zalane garaże, hale garażowe, a nawet uliczki i skrzyżowania. Oczywiście jedyne co panowie z biura Semeko na osiedlu mieli do powiedzenia, to - To nie nasza wina, my tylko budujemy to co nam zaprojektowano. Moze czas wziąść PANA PROJEKTANTA do odpowiedzialności? Inaczej SEMEKO pokażemy w jakimś ciekawym programie TV, może UWAGA?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

lepiej pokazać teraz, nim za pare lat osiedle nad rzeką będzie pływało... i będa pretensje do miasta, że nic nie zrobiło...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:lepiej pokazać teraz, nim za pare lat osiedle nad rzeką będzie pływało... i będa pretensje do miasta, że nic nie zrobiło...
Niby do rzeki to tam kawał drogi, ale przy dobrze śnieżnej zimie, kto wie jak na przedwiośniu może to wyglądać.
Ewidentnie mieszkańcy winni protest złożyć inwestorowi, który chcąc wybronić siebie powinien obciążyć biuro projektowe. Proszę nie dać się zbywać tylko kuć żelazo póki gorące lepiej nie będzie, będzie tylko gorzej z uwagi na zamulanie studzienek i kanałów. Kto Wam zwróci za podtopione auta.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dokładnie, musimy walczyć, bo to nie pierwsze zalanie. Reda jest uszczelniana, wszędzie beton. Semeko planuje kolejne osiedle za obwodową tam gdzie są działki. Tam ziemia już pływa, współczuje mieszkańcom.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

HarrY pisze:Dokładnie, musimy walczyć, bo to nie pierwsze zalanie. Reda jest uszczelniana, wszędzie beton. Semeko planuje kolejne osiedle za obwodową tam gdzie są działki. Tam ziemia już pływa, współczuje mieszkańcom.
dla sprostowania: tuż obok działek, tam gdzie w tej chwili semeko trzyma swoje autka
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

hmm, słyszałem że działki idą pod młotek i nie beda miały przedłużone dzierżawy..ale może się mylę...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

HarrY pisze:hmm, słyszałem że działki idą pod młotek i nie beda miały przedłużone dzierżawy..ale może się mylę...
Ludziska tam już niezłe hacjendy powystawiali takie nawet z poddaszami, będą odszkodowanka oj będą.
Natomiast ziemia tam wspaniała pod uprawy, torfowy czarnoziem.
Pozdrawiam Ziomali
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

niech mi mojej działki nie ruszają:) jedyna oaza spokoju w Redzie:)
mahon
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam, wszystkim naiwnym (tak jak ja) którzy dali się wrobić w kupno mieszkania na osiedlu "przy młynie" polecam lekturę tych dwóch wątków mieszkańców bloku przy Młyńskiej 13 (ja też do nich należę i jestem poszkodowany):
http://www.redamlyn.fora.pl/mlynska-11- ... a,740.html

oraz:

http://www.redamlyn.fora.pl/mlynska-11- ... e,741.html

Uciekajcie stąd póki czas, ponadto sama jakość wykonania i wykończenia woła o pomstę do nieba, niestety to moje pierwsze nowe mieszkanie i jeszcze nie wiedziałem jak dobrze odebrać mieszkanie.
Pozdr.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Też mieszkam od niedawna na Osiedlu Przy Młynie i nigdzie nie zamierzam stąd uciekać. Mieszka mi tu się dobrze, wszystko pod ręką. Problemy o których piszesz są bardzo poważne i należy coś z tym zrobić ale to nie powód do nawoływań o masowe opuszczenie osiedla, trochę rozsądku.
P/S A propos działek, to fakt jedynie miejsce w Redzie gdzie można zaznać trochę spokoju i zieleni ale jak tylko trochę popada to woda zbiera się po kostki
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

czy to jedyne miejsce w Redzie z zielenią i spokojem? hmm to polecam wyprawę na ul. M. Buczka (za torami) czy też na pobliskie osiedle domów jedno i wielorodzinnych. Swoją droga pół Redy to jedno wielkie bagno, więc albo co niektórzy pomieszkają z grzybem w piwnicach i na klatkach albo pora zmienić miejsce zamieszkania na wyżej połozone... proponuje Rekowo Górne:)
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

no mi też mieszka się całkiem dobrze, wszędzie blisko, praktycznie wszystko pod reką i bez problemu n i do czasu kiedy zabraknie mi metrów kwadratowych - nie zaierzam się stąd ruszać :) te dwa bloki są zbudowane bardzo nisko, stąd te ciągłe zalewania - ale należy walczyć z Semeo o zwiększenie przepustowości kanalizy, o bardziej konkretne zaizolowanie budynku... Na pewno są metody...

Powodzenia
aras3103
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

tez zamierzam kupic mieszkanko od Semeko. mam pytanie czy umowe wstępna z Semeko podpisywaliście w formie aktu notarialnego?
i na co zwracac uwagę przy odbiorze mieszkania?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ODPOWIEDZ