Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkanie w Semeko- os. Przy Młynie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Przy odbiorze mieszkania radzę sprawdzić rozkład pomieszczeń z planem i powierzchnię użytkową. Choć mieliśmy w umowie zastrzeżone, że może ulec zmianie o 25 %, to nie myśleliśmy, że "zmiana" oznacza zmniejszenie pokoi o tynki. Sąsiad obok był jeszcze bardziej zaskoczony, bo mieszkanie było zupełnie inne niż plany. Panowie budowlańcy sobie inaczej ściany poustawiali.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

chyba raczej 5% a nie 25%.. :)
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

U mnie na umowie było 25%.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Tzn, że zamiast 100m mieszkania może Ci się trafić 75m??......to chyba przesada....
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

sprawdź dobrze tą umowę... ja bym w życiu nie podpisał umowy gdzie jest możliwość zmiany powierzchni o 25 % :)

zamiast swoich 60 m zgodnie z umową... mógłbym dostać o 15 mniej ? :)

u mnie jest 5 %, a w zasadzie zgadzało się wszystko.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

u mnie zgineło ok 0.5 m2
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ten reportaż to coś dla tych którzy mówią że źle się tu mieszka nic nie ma,zaledwie kilka placów zabaw,nie ma gdzie pospacerować itd,itd,itd...
http://uwaga.onet.pl/23725,wideo,114163 ... ortaz.html
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Porównując to z Redą to krzywdzimy to miasto. Z reka na sercu, skłamalibyśmy że jest tak samo. Jasne że są wady, jasne że mogłoby być dużo lepiej, ale jednak na osiedlu jest jakieś zaplecze, przychodnie, sklepy, przedszkola. oczywiście powinno być tego więcej. Problem będzie ze szkołami, które się zaczynają niebezpiecznie przepełniać.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

bez porównania.. na naszym Osiedlu jest wszystko czego nie ma na tamtych, więc nie ma co narzekać tak straszliwie. Jasne, że zawsze mogłoby być gorzej, ale póki co cieszmy się tym co mamy.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj spacerowałem po osiedlu przy Młynie i powiem szczerze, że to oczko wodne przy tym 8 piętrowym budynku wygląda fenomenalnie... żaluje tylko, że nie widziałem tego wieczorem, bo zauważyłem, że zainstalowany jest tam system podświetlania.

Fajny pomysł na takie urozmaicenie osiedla - zresztą dzisiaj było w tym miejscu sporo dzieciaków - więc chyba się ten pomysł sprawdza :)
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze:Dzisiaj spacerowałem po osiedlu przy Młynie i powiem szczerze, że to oczko wodne przy tym 8 piętrowym budynku wygląda fenomenalnie... żaluje tylko, że nie widziałem tego wieczorem, bo zauważyłem, że zainstalowany jest tam system podświetlania.

Fajny pomysł na takie urozmaicenie osiedla - zresztą dzisiaj było w tym miejscu sporo dzieciaków - więc chyba się ten pomysł sprawdza :)
... a już pojawiają się głosy, że ludzie z osiedla nie chcą płacić za prąd, który zużywa te oczko wodne. Smutne.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Achociaż więdzą przeciw czemu się buntują, tj jakie jest zuzycie prądu i ile na mieszkanie wychodzi koszt ? w groszach ?
Agamtb

13 lat temu

... a już pojawiają się głosy, że ludzie z osiedla nie chcą płacić za prąd, który zużywa te oczko wodne. Smutne.
No trochę żenujące,tak szczerze mówiąc....
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dziś oczko,kaskada była wyłączona,także chyba mieszkańcy dopięli swego.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mam nadzieje, że to tylko przypadek, że oczko dziś nie działało... ile to może kosztować na mieszkańca? Parę groszy?

Pewnie chodzi o to, że część osiedla nie widzi tego oczka i z zazdrości dla tych co widzą domagają się jego zamknięcia hehe
To takie Polskie by było :) Ja nie mam, to niech sąsiad też nie ma :)

Mam nadzieje, że posiadanie trawników nie przeszkadza mieszkańcom, bo za chwile dojdą do wniosku, że koszenie trawy też jest drogie i zaleją trawę betonem :p
ODPOWIEDZ