Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkanie w Semeko- os. Przy Młynie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Mieszka się tam bardzo miło i sympatycznie, okolica jest raczej spokojna (ja przynajmniej nie spotkałam się z żadnymi hałasami czy innymi zakłuceniami) :wink: a do takich mankamentów, jak np. bliskie sąsiedztwo przejeżdżających pociągów można się przyzwyczaić :D
Harry

17 lat temu

Dziękuję Kasiu za kontakt, wysłałem namiar.
Pozdrawiam Forum, to jednak dobre źródło kontaktów i informacji.
Awatar użytkownika
anqe
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

kaś pisze:Mieszka się tam bardzo miło i sympatycznie, okolica jest raczej spokojna (ja przynajmniej nie spotkałam się z żadnymi hałasami czy innymi zakłuceniami) :wink: a do takich mankamentów, jak np. bliskie sąsiedztwo przejeżdżających pociągów można się przyzwyczaić :D
To mnie cieszy :):):)
rogon

17 lat temu

Witam, ja też będę odbierał mieszkanie w budynku W6 to jest kwiecień 2009 i mam pytanie do już mieszkających w budynkch semeko jak wyglądało u nich rozliczenie z semeko przy odbiorze mieszkania chodzi mi konkretnie o to czy te mieszkania drożały czy cena była taka jak w umowie. Podpisałem umowę z semeko ale jest w niej zaznaczone że to mieszkanie w rozliczeniu ostatecznym może wzrosnąć i jestem ciekawy jak to u Was wyglądało. Bardzo proszę o informacje bo jak do tej pory nigdzie na żadnym forum nikt o tym nie pisze.
WS HarrY

17 lat temu

Hmm, coz Ja moge powiedziec...
Dopiero 30 wrzesnia odbieram klucze i bede mądrzejszy.
Natomiast byłem u developera, pytałem o aneks do umowy.
Dostałem zapewninie, że aneks będzie obejmował tylko zmiany dokonane przeze mnie. Abym się nie martwił o ogólne podwyżki, ponieważ mnie nie obejmą. Dopłaty dotyczą zmian które się wnosi do projektu, dopłata moze wyniknac ze wzgledu na tolerancje w wielkosci metrazu, np wiecej o 0.5m2 niz wynikalo to z planu, itp.
Ale zobaczymy w praniu, pozdrawiam
rogon

17 lat temu

Hej, dzięki za informację
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam ponownie, dzisiaj podpisalem koncowy aneks, otoz tak...
Tak jak mowilem wczesniej wnosilem pewne zmiany, z czesci rezygnowalem, wzialem kilka dodatkowych.
Ostateczny aneks skonczyl sie jeszcze malutkim zwrotem gotowki.
Tak wiec 100% satysfakcji. Polecma firmę Semeko w sprawach finansowo-rozliczeniowych!!!
Na dniach czeka mnie odbior fizyczny kluczy, to pogadamy jeszcze o jakości.
Narazie jestem zadowolony.


PS. teraz trzeba zakasac rekawy i robic po swojemu:)
Patrycja
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

:D , szzególnie, że również ja odbieram mieszkanko 'przy Lidlu i obok kościoła' w kwietniu 2009 :wink:
A'propos Semeko - od początku czyli od podpisania umowy wszystko idzie u nich bardzo milo i przyjemnie. Więc równie chętnie dowiem się, jak wygląda sprawa końcowa czyli odbiór mieszkania. Po doświadczeniach z innymi deweloperami Semeko wydaje się mile zaskakiwać
Pozdrawiam sąsiadów :D
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Lokalizacja swietna. Wszędzie blisko. Czy w kościele są dzwony?
Bedziesz miała darmowa pobudke, zwłaszcza w niedzielne poranki :lol:
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:Lokalizacja swietna. Wszędzie blisko.
Niby tak, ale ja jakoś ze względu na ciasnotę nie jestem przekonany to osiedla budowanego przez Semeko. Lubię widzieć przez okno coś więcej, niż okna sąsiadów. Ale rozumiem, że przy obecnych cenach gruntów inwestor chce wykorzystać każdy kawałek ziemi.
STARY1 pisze:Czy w kościele są dzwony?
Bedziesz miała darmowa pobudke, zwłaszcza w niedzielne poranki :lol:
Dzwonów jeszcze nie ma, ale dzwonnica coraz wyższa. Na stronie http://antoni-reda.pl/aktulanosci/Budow ... Album1.htm można obejrzeć zdjęcia z budowy dzwonnicy. Ciekawe są widoki "z góry". Mam nadzieję, że jak dzwonnica będzie gotowa, będzie można tam wejść podziwiać widoki.

Gratuluję STARY1 nowego tytułu Junior Mastera :) .
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Z ogłoszeń parafialnych:
Dzwony mają być trzy - jeden poświęcony Św.Antoniemu, drugi Matce Boskiej (na oba są sponsorzy) i trzeci Janowi Pawłowi II (ten będzie od parafian). Czyli będzie miało co dzwonić :D

Gratulacje dla Juniora Mastera :flower:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Grrr... Tylko wara im dzwonić o 6 rano;| Tak jak to ma zwyczaj św. Antoni z Gdańska:/ tam to idzie kota dostać z tymi jego dzwonami!
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dziekuję za gratulacje.
Sie pisze, sie ma :lol:
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Artur, a na roraty w grudniu, to której godzinie dzwonią?
Mam rodzine, która mieszka vis a vis 3-dzonnego kościoła...niezła jazda :shock:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zimą, to jeszcze tak nie słychać tych małego dzwonka... Bo okna są zamkniete
Ale wiosną, czy latem to jak mnie to budzi to grrr...;/ W Gdańsku św. Antoni tak daje popalić... NAWET zimą bo mają cały komplet dzwonów, dzwoneczków i po jaką to cholere?
Nie chciałbym, żeby mi tu pod nosem tymi 3 dzwonami dzwonili na okrągło tak jak tam.
ODPOWIEDZ