Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

WILLOWA - kolejna inwestycja Semeko w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a to sorrki za dezinformacje
Jeszcze rok temu na pewno były w poziomie 0 w niektórych budynkach - widocznie w nowej części z tego zrezygnowali.
szarunia

10 lat temu

A co powiecie o osiedlu Pod Lipami są tam do każdego mieszkania piwnice i garaże.Na rysuneczkach pięknie wygląda.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Osiedle Pod Lipami jest ładne, nie wiem jak w środku, bo nie byłam, a że mieszkam niedaleko to muszę wspomnieć, że tam w niedalekiej odległości biegnie linia kolejowa Gdynia - Hel i o ile jadą szynobusy i ich nie słychać, o tyle jaj jadą dalekobieżne lub pociągi starego typu to może to być nieco uciążliwe.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Gdynia - Hel nie jest zelektryfikowana, więc tam tylko pojazdy spalinowe (w tym Diesle) jeżdżą - te na trasie do Słupska rozwijające dużo większe prędkości są dużo bardziej uciążliwe.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

mój szwagier kupił mieszkanie z garażem w inwestycji Gdańska / obecnie ulica Garncarska koło Biedronki
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Pod Lipami rzeczywiście nieźle się prezentuje. Tak btw. nie słyszałem żeby były jakieś lokomotywy benzynowe, ale jakby takie były i dałby im zamontować LPG, to brzmiało by zabawnie
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

natkare pisze:mój szwagier kupił mieszkanie z garażem w inwestycji Gdańska / obecnie ulica Garncarska koło Biedronki
To zdecydowanie druga strona Redy, względem "Willowej"
Zoya
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A co sadzicie wlasnie o lesnych tarasach i Mat Bud Rumia deweloperze?
Mają opóźnenia i trochę stresu jest ale z tego co wiem oddają mieszkania. Kupilismy z narzeczonym mieszkanie i czekamy na odbiór. Ja bym się tak całkowicie nie zrażała
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kuzynka z mężem kupiła mieszkanie właśnie tam pod lasem na peronem skm. Mieszkanie dosłownie petarda! Przy każdym pomieszczeniu wyjście na balkon, świetnie to wygląda. Dojazd tylko na razie mają strasznie kijowy
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
wuujtas7
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A orjetuje sie ktos czy cos sie tam juz ruszylo z ta willowa tzn czy jakies fundamenty chociaz wylane bo niby kwiecien 2015 termin oddania?
ODPOWIEDZ