Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont ul. Gdańskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dziwne, że burmistrz wychozi z inicjatywą protestu... rezultat pewny - fakt bedzie chyba bez precedensu, czyli bedzie głośno, czyli o to chodzi. Nam :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no to dobrze, teraz by się jeszcze przydał jakas UWAGA, Patrol Reporterów albo co że mieszkańcom przy gdańskiej to mury pękają... bla bla bla rozgłośnić Nasz problem. Jak będzie protest to też poprostestuje:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Może być nawet Uwaga. Większy rozgłos.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A na Gdańskiej wycinka asfaltu :( . Czy dobrze mi się wydaje, że ten "wycinankowany" kawałek nie był remontowany :?: czy może jeż remontują nową nawierzchnię :?:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a w którym miejscu bo dzisiaj nie miałem sposobności jechać tam autem? To jest w kierunku z Redy do Weja czy z Redy do Gdańska? Bo jutro jade do lekarza, i muszę trochę w takim bądź razie wziąć większy zapas czasu...;)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jadąc z Rumii - zaczyna się w okolicy stacji Neste . Codziennie jeżdżę Obwodową, a akurat dzisiaj musiałem wykonać w drodze powrotnej z pracy tranzyt przez "miasto" a tu ZONK i stanie.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ale może jutro będzie połatane.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy były jakieś choćby zdawkowe ogłoszenia o planowanych pracach na szóstce? moim zdaniem to jest kompletne niedopatrzenie bo ok 16 - 17 wszystko stało od Gdyni po Redę.

ale z drugiej strony - przeciez to amatorka, więc czego tu się spodziewać...

dziś rano się rozkładali na drodze w kierunku Gdyni...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Szykują na dłuuugi weekend aby nam dobrze blokada wyszła pod auspicjami pana Burmistrza. przyjedzie telewizja to musi być gładki asfalt, a nie jakaś "spękanina".
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

to bedzie ta blokada;> hmm? A to wczoraj to było łatanie dziur... ale za to ja dzisiaj stałem od Cisowej do Rumi...Bo sprzątali piasek z ulciy..
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no i to jest właśnie to - kompletna bezmyślność i głupota, nikt nie pomyśli, że w godzinach szczytu nasze pekające w szwach wąskie gardła powinny być totalnie przejezdne...

i jak tu nie budować alternatywnej dwupasmówki???
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Najpewniej będzie. Dużo się wyjaśni na wtorkowych konsultacjach, gdzie będą przedstawiciele stowarzyszenia na rzecz budowy OPAT.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie mogę znaleźć tego infa o blokadzie Gdańskiej w majowy weekend, natrafił ktoś na tę informację?
Blokada miałaby się odbyć przy wydatnej pomocy Urzędu miasta. Zostało mało czasu.
ODPOWIEDZ