Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

szkoda że nie złapałeś wyraźnie numerów ;) ja rozumiem przejechać powoli, czasami tylko tak można - bo jak inaczej dostać się do domu, ale pędzić po takiej "drodze" 30-40/h to lekka przesada...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

złapałem wyraźnie numery, tylko ze względu na ochronę danych musiałem film w newralgicznych miejscach zamazać.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Huherko trzeba było przedzwonić na Policję - może parę mandatów ostudziło by te rajdowe zapędy!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Policja przejeżdżała tamtędy 10 minut wcześniej zanim zacząłem kręcić ten film, myślę, że gdyby im zależało sami doszliby do tego, że taka ilość samochodów na drodze teoretycznie zamkniętej dla ruchu to coś nie tak. Poza tym nie wiem, czy jeżeli jest to teren budowy to nie jest to traktowane jako teren prywatny gdzie policja bez zgłoszenia ze strony właściciela tudzież inwestora nic nie zrobi.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Huherko czesto tak jezdą na leśnej i nie patrzą czy się idzie z dzieckiem czy wózkiem
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Czy ktoś może się orientuje co z miejscami parkingowymi na leśnej (w okolicach PKP), bo te nowo wkopane krawężniki są chyba za wysokie by dało się tam w przyszłości wjechać??
mikispace
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Prośba do wykonawcy robót w ciągu ulic ogrodowa - sobieskiego czy nie można wyciętego asfaltu przy przejeździe wypełnić kostką brukową na czas remontu pozostawiony nie utwardzony piasek powoduje powiększające się dziury oraz jest uciążliwy w trakcie przejazdu samochodem jeszcze troszke i nie jeden kierowca uszkodzi sobie samochód.
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No właśnie dziura za przejazdem się robi coraz większa, ale oczywiście wykonawca ma to w d..pie, bo poco sobie zawracać tym głowe. Dopiero jak ktoś tam uszkodzi samochód, jak mówi mikispace to łaskawie się za to wezmą. Żal...jeszcze raz żal..nie wiem czy tamtędy nikt z zarządu tej budowy nie przejeżdza.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

zedil45 - Pewnie przejeżdża, ale terenowym samochodem ;-)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Znalazłam taką informację (bardziej dotyczy to obszaru Rumi, ale myślę, że zainteresuje też redzian)

"W założeniu pod wiaduktem kolejowym na ul. Sobieskiego przy rumskim magistracie miał obowiązywać ruch tylko w jednym kierunku (w stronę Redy). Teraz ma się to zmienić – ruch najprawdopodobniej będzie odbywał się w obydwu kierunkach, na zasadzie ruchu wahadłowego"

No i nie ukrywam, że trochę zgłupiałam. Na drodze, która ma być z założenia odciążeniem dla "szóstki", ruch przy wpięciu się w główną arterię ma być wahadłowy? To jakież to odciążenie, jeśli na skutek tego posunięcia będą się tam tworzyć gigantyczne korki? Świetnie, że ktoś pomyślał i w ogóle dał nadzieję na ruch w obu kierunkach, ale rozwiązanie jest i tak tylko połowiczne.
A może źle to rozumiem?
Tutaj link http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 153&page=3
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze:Mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie - czy na nową drogę Cegielniana-Leśna będzie możliwość wjazdu jadąc od strony Wejherowa do Gdańska? Bo na razie jest jedynie zarys zjazdu z tej drogi na S6, ale właśnie tylko zjazdu
Naprawdę nikt nic nie wie? :)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

po to robią drogę, żeby można było na nią wjechać. tym bardziej, że łatwiej tam wjazd zrobić niż zjazd.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

partagas pisze:po to robią drogę, żeby można było na nią wjechać.
To jest logiczne dla nas, ale niekoniecznie logiczne dla projektantów (vide zaprojektowanie odcinka końcowego w Rumi tak, że możliwy był tylko i wyłącznie wjazd w stronę Redy). Stąd moje pytanie - czy ktoś zna może jakieś szczegóły. Na razie w miejscu prac budowlanych nic nie wskazuje na to, że na drogę Leśną miałby być wjazd od strony Wejherowa.
tym bardziej, że łatwiej tam wjazd zrobić niż zjazd.
Zjazd już zrobiono (tzn. oczywiście jest jeszcze w początkowej fazie), więc nie nastręczyło to chyba zbyt wielu trudności :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

O super, dziękuję za info :)
ODPOWIEDZ