Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wie może ktoś czy dotychczasowe przejście dla pieszych w ciągu ul. Gniewowskiej zostanie czy będzie tam zakaz przechodzenia....bo przejazd przez tory zlikwidują, a chciałem wiedzieć co z tym przejściem.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Będzie tunel.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ponawiam swoje pytanie , być może „Biuro Budowy SKANSKA S.A.” żuci trochę światła na problem ,czy na ul. Leśnej w okolicach dworca PKP zostaną odtworzone miejsca parkingowe ? bo na tą chwile wygląda że zapomniano o parkujących samochody.
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z zamiarem podjęcia kolejnych prac budowlanych z zakresu branży drogowej pragniemy poinformować o utrudnieniach, które wystąpią w najbliższym czasie na terenie objętym budową.

Od dn. 05.10.2011 r. zamknięty dla ruchu pieszego będzie odcinek chodnika biegnącego wzdłuż ul. Gniewowskiek od wlotu ul. Buczka do przejazdu kolejowego. Na czas prowadzenia robót budowlanych ruch pieszy prowadzony będzie wyłącznie chodnikiem od strony ul. Leśnej.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności spowodowane prowadzonymi pracami budowlanymi.
Biuro Budowy SKANSKA
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jeszcze jedno ważne zdanie :

"To jest nie tylko najdroższa nasza dotychczasowa powiatowa inwestycja, ale i najtrudniejsza."
reda29
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że okres zamknięcia przejazdu kolejowego w ciągu ul. Zbychowskiej w Rumi ulegnie wydłużeniu do 23.10.2011 r.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności spowodowane prowadzonymi pracami budowlanymi.
Biuro Budowy SKANSKA
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z bardzo licznymi kradzieżami zewnętrznych elementów stalowych i żeliwnych kanalizacji deszczowej i sanitarnej (pokrywy, włazy, kratki ściekowe) prosimy Państwa o pomoc w identyfikacji sprawców.
Wszelkie informacje, prosimy kierować do Komisariatów Policji w Rumi i Redzie lub Biura Budowy Skanska zlokalizowanego w Redzie przy ul. Drogowców.

Pomimo dopełnienia wszelkich starań w ww. przypadkach personel budowy nie może zagwarantować pełnego bezpieczeństwa ruchu drogowego na oddanych do użytku odcinkach inwestycji. W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Biuro Budowy SKANSKA
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Izrobił się wielki problem.Taka kradzież może doprowadzić do nieszczęsliwego wypadku .
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Biuro Budowy SKANSKA S.A. - ten problem nie jest mieszkańcom obcy, tutaj już o tym pisaliśmy:
http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=1143&p ... ce&start=0

Szkoda, że ten problem został zwyczajnie olany przez człowieka, który planował budowę tej ulicy, bo przy okazji można byłoby ten problem rozwiązać ...
fazi6
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Warto sprawdzić lub spytać się na złomowcu w rumi i redzie może coś takiego ostatnio skupowali.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

fazi6 pisze:Warto sprawdzić lub spytać się na złomowcu w rumi i redzie może coś takiego ostatnio skupowali.
Jeżeli skupowali , to i tak się nie przyznają bo dla nich to biznes. :evil:
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Prace na ul. Leśnej zbliżają się do finału, brakuje kilku fragmentów ulicy i na całości ostatniej warstwy asfaltu. A ja z uporem maniaka próbuje dowiedzieć się czy zostaną odtworzone miejsca parkingowe w okolicach przystanku PKP ? Na forum dwukrotnie o tym pisałem i wysłałem „wiadomość prywatną” do :” Biuro Budowy SKANSKA S.A.”, jednak baz sukcesów. Może ktoś z Forum-owiczów zna odpowiedź na to pytanie?????
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

icc, do finału to jeszcze dłuuuga droga, na chwile obcną co ja wiem, to Leśna nie zostanie skończona do czasu kiedy zostanie zrobiony tunel, tunel nie zostanie zrobiony do czasu kiedy zostaną zrobione tunele dolecowe (te przy rondach) a te tunele nie zostaną zrobione do czasu aż włoska firma nie przestawi torów, a nie przestawi, gdyż mają jakieś problemy.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Huherko, a znasz może odpowiedź na moje pytanie dotyczące miejsc parkingowych (przy tunelu dworca PKP)?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

niestety nie znam, musiałbyś zgarnąć któregoś kierowniczka budowy, oni dosyć dużo wiedzą jak i co ma wyglądać.
ODPOWIEDZ