Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W minucie 1:59 widać skręt w prawo przez chyba jakiś przejazd kolejowy. Gdzie się potem tą ulicą wyjeżdża? Vis a vis Auchana czy wcześniej?
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Proxima pisze:W minucie 1:59 widać skręt w prawo przez chyba jakiś przejazd kolejowy. Gdzie się potem tą ulicą wyjeżdża? Vis a vis Auchana czy wcześniej?
To przejazd do ulicy Zbychowskiej w Rumi, a jej przedłużenie to ulica Ceynowy. Wyjedziesz zaraz obok Wemy.
Do Auchana musiałbyś skręcić w lewo i jechać ponad kilometr drogi.


2:20 widzimy znak drogowy ograniczający prędkosć do 10 km/h. Nie kumam tego znaku...
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Phi. Ten cały kawałek drogi co pokazali na tym filmiku to ja już od ponad pół roku tak jeżdżę codziennie od Gniewowskiej do Rumii i z powrotem (od przejazdu na Zbychowskiej).
Liczę, że w końcu od dziś będzie całość dostepna. Jestem ciekaw, czy otworzą zjazd z Sobieskiego do Towarowej pod wiaduktem i zlikwidują te idiotyczne ograniczenia do 10km/h.
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

zza torów pisze:Phi. Ten cały kawałek drogi co pokazali na tym filmiku to ja już od ponad pół roku tak jeżdżę codziennie od Gniewowskiej do Rumii i z powrotem (od przejazdu na Zbychowskiej).
Liczę, że w końcu od dziś będzie całość dostepna. Jestem ciekaw, czy otworzą zjazd z Sobieskiego do Towarowej pod wiaduktem i zlikwidują te idiotyczne ograniczenia do 10km/h.
Być może to miało być "do 10 ton" ale zapomnieli literki "t" dodać :) bo ograniczenia prędkościowego nie kumam.

Od dziś zamknięty jest przejazd kolejowy na Gniewowskiej. Oto filmik z dnia wczorajszego gdy przejazd jeszcze działał: http://youtu.be/efUO5A3w3RA
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

surykatka pisze: Być może to miało być "do 10 ton" ale zapomnieli literki "t" dodać :) bo ograniczenia prędkościowego nie kumam.
To wisi tam od dawna i przynajmniej do wczoraj tego nie zdjęli. Miało to pewne uzasadnienie, gdy jeszcze w niektórych miejscach prowadzili prace - tam trzeba było zwolnić. A poza tym to jak się jedzie 50-tką to wydaje się, że się w miejscu stoi. Na szczęście nigdy glin z suszarkami tam nie widziałem.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

surykatka pisze: 2:20 widzimy znak drogowy ograniczający prędkosć do 10 km/h. Nie kumam tego znaku...
Może wcześniej nie było tam pełnej nawierzchni + wystające studzienki (jak to widać już przy Gniewowskiej), a teraz zapomnieli usunąć znak?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

surykatka pisze:2:20 widzimy znak drogowy ograniczający prędkosć do 10 km/h. Nie kumam tego znaku...
W około 4:33 po lewej stronie na słupie latarni też jest ten znak (odwrócony tyłem) stoi gdzieś jeszcze jeden taki znak, nie wiem czy nie na samym początku Leśnej.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:
surykatka pisze:2:20 widzimy znak drogowy ograniczający prędkosć do 10 km/h. Nie kumam tego znaku...
W około 4:33 po lewej stronie na słupie latarni też jest ten znak (odwrócony tyłem) stoi gdzieś jeszcze jeden taki znak, nie wiem czy nie na samym początku Leśnej.
Co do 4:33 rzeczywiście jest ten sam znak dla jadących w kierunku Rumi, ale... 3:13 po lewej uliczka Białowieska, 3:18 skrzyżowanie z ulicą Mazurską- tak więc mamy skrzyżowania co daje nam odwołanie ograniczenia prędkości. Niestety po prawej stronie nie powtórzenia "do 10 km/h" tak więc mamy chyba babol urzędników :)
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

surykatka pisze: To przejazd do ulicy Zbychowskiej w Rumi, a jej przedłużenie to ulica Ceynowy. Wyjedziesz zaraz obok Wemy. Do Auchana musiałbyś skręcić w lewo i jechać ponad kilometr drogi.
Dziękuję za info :)
I jeszcze odnośnie tego przejazdu na Zbychowskiej - czy on jest raczej ciągle zamknięty i tylko okazyjnie otwierany czy odwrotnie? I czy to jedyny przejazd przez tory (oprócz tego na Gniewowskiej) między Rumią a Redą?
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Proxima pisze: Dziękuję za info :)
I jeszcze odnośnie tego przejazdu na Zbychowskiej - czy on jest raczej ciągle zamknięty i tylko okazyjnie otwierany czy odwrotnie? I czy to jedyny przejazd przez tory (oprócz tego na Gniewowskiej) między Rumią a Redą?
Przejazd normalnie funkcjonuje, czyli jak nie ma pociągów to rogatki są otwarte :) Samo przebycie przez tory nie trwa zbyt długo, gorzej z włączeniem się na Grunwaldzką- tam na światłach można stać ze 3-4 minuty :(
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dlaczego wciąż nie jest otwarty z Sobieskiego do Towarowej w Rumii! :evil: Niech SKANSKA poda jakiś powód, albo niech w końcu otworzy!
I co z tym niejasnym oznakowaniem skrzyżowania Cegielnianej ze Zbychowską? Czy trzeba się zatrzymać na torach by przepuszczać ruch na Cegielnianej? Jest to skrzyżowanie równorzędne, czy jak? Czy wyjaśni się to dopiero, aż będzie wypadek? :evil:
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

surykatka pisze:Od dziś zamknięty jest przejazd kolejowy na Gniewowskiej
To jak się teraz dojeżdża np. na os. Buczka? Naokoło przez Drogowców?
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Proxima pisze:
surykatka pisze:Od dziś zamknięty jest przejazd kolejowy na Gniewowskiej
To jak się teraz dojeżdża np. na os. Buczka? Naokoło przez Drogowców?
Tak. Ale jadąc od Wejherowa to na skróty przez Drogowców, a nie naokoło. :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dziś był o tej inwestycji materiał w TTMce http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

zza torów pisze:
Proxima pisze:
surykatka pisze:Od dziś zamknięty jest przejazd kolejowy na Gniewowskiej
To jak się teraz dojeżdża np. na os. Buczka? Naokoło przez Drogowców?
Tak. Ale jadąc od Wejherowa to na skróty przez Drogowców, a nie naokoło. :)
No tak, od Wejherowa to faktycznie na skróty :)
ODPOWIEDZ