Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Mam kilka spostrzeżeń do wykonawcy robót:

1. Przy skrzyżowaniu ulic Gdańska/Gniewowska cały czas stoi skreślony znak informujący o ślepej uliczce (Gniewowskiej) i o objeździe przez ul. Drogowców. To skreślenie chyba powinno zniknąć, bo wprowadza w błąd.
2. Nowe sygnalizatory na skrzyżowaniu ulic Wejherowska/Drogowców dosyć często "wariują", raz na jakiś czas załącza się światło pulsacyjne i wtedy się robi nie ciekawie, bo wyjechać z ul. Drogowców graniczy z cudem.
3. Synchronizacja świateł - po ruszeniu ze skrzyżowania Wejherowska/Drogowców trzeba osiągnąć ze 100km/h przy stacji benzynowej, żeby na następnych światłach znowu nie stanąć. Dlaczego za poprawną jazdę kierowcy są karani postojem na każdych światłach?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś się orientuje czy po oddaniu całej inwestycji znikną swiatła Gniewowska-Gdanska.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

A dlaczego miały by zniknąć ?
Artur
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

zza torów pisze:Dlaczego wciąż nie jest otwarty zjazd z Sobieskiego do Towarowej w Rumii! :evil: Niech SKANSKA poda jakiś powód, albo niech w końcu otworzy!
I co z tym niejasnym oznakowaniem skrzyżowania Cegielnianej ze Zbychowską? Czy trzeba się zatrzymać na torach by przepuszczać ruch na Cegielnianej? Jest to skrzyżowanie równorzędne, czy jak? Czy wyjaśni się to dopiero, aż będzie wypadek? :evil:
Kiedy wreszcie ktoś odpowie na te pytania? :evil:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

zza torów pisze:Kiedy wreszcie ktoś odpowie na te pytania? :evil:
Podejrzewam, że wykonawca sporadycznie zagląda na forum. Proponuję telefon lub inny kontakt bezpośrednio do wykonawcy lub inwestora.
mikispace
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

na stronie urzędu miasta pojawił się komunikat o wprowadzeniu komunikacji zastępczej na czas zamknięcia przejazdu dla ruchu pieszego http://www.reda.pl/miasto/index.php
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mikispace pisze:na stronie urzędu miasta pojawił się komunikat o wprowadzeniu komunikacji zastępczej na czas zamknięcia przejazdu dla ruchu pieszego http://www.reda.pl/miasto/index.php
Dobry pomysł!
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Romek pisze:
mikispace pisze:na stronie urzędu miasta pojawił się komunikat o wprowadzeniu komunikacji zastępczej na czas zamknięcia przejazdu dla ruchu pieszego http://www.reda.pl/miasto/index.php
Dobry pomysł!


Tak bardzo dobry pomysł :(
Mieszkam na Buczka , dziś byłam na łąkowej z dzieckiem , widząc że na Gniewowską podjechał autobus ucieszyłam się że nie muszę iść przez tunel pod dworcem i pospieszyłam do autobusu . Otóż okazało się że do autobusu nie ma opcji wejścia z wózkiem dziecięcym , autobus jest bardzo mały są w nim 2 schody a dżwi są tak wąskie że nie można nawet wnieść wózka , który by się nie zmieścił do autobusu :(
Pytanie ; dla kogo jest to udogodnienie ? bo mamy z dziećmi w takim przypadku niestety ale muszą iść przez tunel dookoła .
Za takie udogodnienie nic tylko pięknie dziękować !!!!
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2012|, o 22:43 przez sad1, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

sad1 pisze: Pytanie ; dla kogo jest to udogodnienie ? bo mamy z dziećmi w takim przypadku niestety ale muszą iść przez tunel dookoła . Czy osoba która wybierała autobus nie ma dzieci czy zapomniała jak to jest ?
Za takie udogodnienie nic tylko pięknie dziękować !!!!
Z pewnością już dzwoniłaś do Urzędu Miejskiego, gdyby jednak nie, to podaje numer 58 678 80 23 :)
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Uważasz ze jeden telefon coś załatwi ?
Wyobrażam sobie osobe na wózku usiłującym dostać się do lekarza MASAKRA :x
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2012|, o 11:39 przez sad1, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

sad1 pisze:Uważasz ze jeden telefon coś załatwi ?
Jeśli nie spróbujesz, to sie nie dowiemy :)

Możesz także wysłac e-maila....adres znajdziesz na stronie Urzedu
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2012|, o 11:42 przez Romek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

o tak wiesz co usłyszałam ? " dziękuje za uwagę "
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Następnym razem proś o imię i nazwisko urzędnika i pytaj, kiedy można spodziewać się rozwiązania problemu.
A najlepiej takie rzeczy załatwiać na piśmie. Wtedy mają określony czas na odpowiedź.
Znów ktoś chciał dobrze (i załatwił autobus), ale nie pomyślał do końca.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

no właśnie to nie autobus , ale mini autobus i na pewno nie dla wszystkich i nie dla wszystkich :(
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

sad1 pisze:Uważasz ze jeden telefon coś załatwi ?
Jeden może nie, ale ziarnko do ziarnka...
Poza tym myślenie - co ja mogę, więc się za to nawet nie zabiorę - pomnożone przez wszystkich, dla których jest to problem, równa się zero problemu dla urzędu i zero rozwiązania.
ODPOWIEDZ