Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

jejku pisałam że dzwoniłam i usłyszałam ; dziękuje za uwagę ; !!!
gdyby więcej ludzi interweniowało to może coś z tego by było !!!
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2012|, o 17:24 przez sad1, łącznie zmieniany 1 raz.
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

sad1 pisze:jejku pisałam że dzwoniła i usłyszałam ; dziękuje za uwagę ; !!!
dyby więcej ludzi interweniowało to może coś z tego by było !!!
Zobaczymy, może to coś przyniesie.
Popatrzmy na to ze strony tego urzędnika. Załatwił autobus i nie analizował jakie będzie miał drzwi i czy wózek tam wejdzie. Teraz doszła do niego Pani uwaga i sobie uświadomił to niedopatrzenie.
I co dalej?
Miejmy nadzieję, że będzie sumienny i zadzwoni do firmy, w której wynajęto autobus i zapyta, czy mogą zmienić autobus na taki z szerszymi drzwiami, bo wózki nie wchodzą. I stamtąd dostanie jedną z możliwych odpowiedzi:
a) nie ma problemu, możemy podstawić inny autobus - niezbyt prawdopodobne, ale jest taka mała szansa
b) nie ma takiej możliwości, nie mamy innego autobusu do dyspozycji - dość prawdopodobne,
c) byłaby taka możliwość, ale trzeba aneksować umowę (i być może dopłacić), bo nie taki autobus był w umowie - najbardziej prawdopodobne.
Aneksowanie umowy to procedura, która w urzędniczych młynach zbyt długo trwa - więc nie podejmą takiej próby.
No cóż. C'est la vie.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tak naprawdę to uważam że przez to Marianowo powinien jeździć normalny autobus zawsze a nie tylko podczas budowy .
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2012|, o 22:03 przez sad1, łącznie zmieniany 1 raz.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

może jak rada miasta zobaczy jak będzie duży wzrost zainteresowania oraz wykorzystania tej linii to postarają się o to by jakiś autobus zaczął tam częściej krążyć
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Obwodnica Redy i Rumi!
Prawie pękłam ze śmiechu :D
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W końcu otworzyli wjazd od strony Rumi.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:W końcu otworzyli wjazd od strony Rumi.
przejazd pod wiaduktem juz od piatku jest mozliwy ;)
pozdr
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tak, ale może nie wszyscy wiedzą. Ja się dopiero w sobotę dowiedziałam :)
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

"Gratulacje" dla tego, kto postanowił od wczoraj z nieznanych powodów wyłączyć sygnalizację na skrzyżowaniu Drogowców-Wejherowska. Nowa droga, która z założenia miała odciążyć choć trochę S6 z Rumi do Redy stała się kolejnym miejscem zatorów i mało bezpiecznych sytuacji na tym właśnie skrzyżowaniu. Zdesperowani kierowcy zjeżdżający z Drogowców na Wejherowską niemal siłowo wymuszali pierwszeństwo na pojazdach pędzących Wejherowską. W sumie trudno się dziwić, bo tak naprawdę nie ma innego sposobu, by się stamtąd wydostać w popołudniowym szczycie i pokonać ciągnący się sznur samochodów.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To pewnie z powodu jakiejś awarii, po co mieliby celowo utrudniać ruch?
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No nie wiem, wyłączone są już trzeci dzień, więc trudno to uznać za awarię. Myślę, że może wyłączono chwilowo w jakimś celu i albo zapomniano włączyć albo nie pomyślano, że to wyłączenie stwarza obecnie poważne utrudnienia w ruchu.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

To może warto to zgłosić?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Suria, nie raz jeździłem i dzwoniłem na policję, by Ci odezwali się do kogoś od tych świateł (ja nie mam pojęcia kto się tym zajmuje) oni stwierdzili, że już im to zgłaszali, popędzali ich, ale no jakoś bezpośrednio wpływu na to nie mają. Wczoraj chciałem zjechać w stronę Wejherowa, staliśmy i staliśmy, w końcu jakiś tir zjeżdżał na Drogowców od strony Gdyni, wjechał na skrzyżowanie szerokim łukiem, zablokował skrzyżowanie i wypuszczał samochody i ciężarówki z ul. Drogowców. Tak byśmy tam stali ad mordum defecatum.

Poza tym jeszcze jedną ciekawą kwestią apropos tych świateł, jest fakt, że jak się zjeżdża na Drogowców z Gdańskiej od strony Gdyni, nie włącza się światło żółte. Przy zmianie z czerwonego na zielone jest po prostu czerwone->zielone, w drugą stronę jest trochę gorzej, gdyż jest zielone-> brak świateł -> czerwone. Czy takie rozwiązanie jest zgodne z przepisami ruchu drogowego? Jak tam się stanie jakiś wypadek, ktoś powie, że ta sygnalizacja nie działa prawidłowo i kto wtedy poniesie za to konsekwencje?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kompletna fuszerka wykonania robót ziemnych.Wyszło po pierwszej solidnej burzy wiosennej z ulewami ,że w żaden sposób nie są zabezpieczone strome pobocza ziemne , w kilku miejscach utworzyły się potężne wyrwy po wczorajszych ulewach a ziemia spłynęła na chodniki.Przecież takie wysokie i strome pobocza powinny być zabezpieczone ,typu trylinka lub murek oporowy ale widać,że SKANSKA idzie na skróty bo przyklepali ziemię ,jakaś trawa samosiejka urosła i myślą że jest po sprawie no i jest efekt po wczorajszej ulewie.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

wesand pisze:Kompletna fuszerka wykonania robót ziemnych.Wyszło po pierwszej solidnej burzy wiosennej z ulewami ,że w żaden sposób nie są zabezpieczone strome pobocza ziemne , w kilku miejscach utworzyły się potężne wyrwy po wczorajszych ulewach a ziemia spłynęła na chodniki.Przecież takie wysokie i strome pobocza powinny być zabezpieczone ,typu trylinka lub murek oporowy ale widać,że SKANSKA idzie na skróty bo przyklepali ziemię ,jakaś trawa samosiejka urosła i myślą że jest po sprawie no i jest efekt po wczorajszej ulewie.
Damy kit i bedzie git :)
A tak serio, to masz rację. Skarpy chyba sie jakos umacnia. Może to jest w planach,lecz nie zdążyli. Taka sytuacja jak dzisiejszej nocy powinna dac do myslenia inspektorowi nadzoru i inwestorowi.
ODPOWIEDZ