Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

To zależy od punktu startu i pory dnia, ale jesli dojazd do ronda między torami nie jest uciążliwy, warto wziąć pod uwagę Leśną i Cegielnianą, bo omija się kilka skrzyżowań ze światłami i przejścia dla pieszych z takowymi. Dlatego sporo wejherowian jeździ w stronę Trójmiasta i z powrotem właśnie tą trasą, a niektórzy rozwijają nadmierną prędkość. Widziałem tam 2 lub 3 razy patrol z "suszarką", ale przydałby się on częściej dla poskromienia "rajdowiczów".
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Którędy szybciej? Leśna – Cegialniana czy krajowa ”szóstka”?
Dla mnie bez różnicy. Wyjątkiem są sytuacje, gdy się "szóstka" zakorkuje.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jadący 6 miał duże szczęście.Przecież na tym odcinku jest 6 swiateł które nie są synchronizowane
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Czy ktoś może wie, kto jest zarządcą przejścia pod torami, na ul. Gniewowskiej? Do kogo należy utrzymanie czystości w nim? Nowy tunel, a zapuszczony już tak, że niedługo będzie wyglądał jak przedwojenny bunkier. Zapluty, obsikany i ani razu, odkąd tamtędy przechodzę, nie myte posadzki i schody. Tyle pieniędzy wydane i tak zostawione, jakby samo miało się posprzątać.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zdaje mi się, że za ten tunel odpowiada miasto. Najlepiej zadzwonić do UM i się zapytać.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Niedość że brudno to jeszcze obie windy nie działają od tygodnia , gdzie to zgłosić ?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

sad1 pisze:Niedość że brudno to jeszcze obie windy nie działają od tygodnia , gdzie to zgłosić ?
Za wszystko co dzieje sie w mieście jest odpowiedzialny posrednio lub bezposrednio Tata, czyli Burmistrz
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jedno jest pewne: wszystkie karetki, policja, straż etc. zawsze na sygnale jeżdżą szóstką - niezależnie od tego czy w dzień czy w nocy. Więc zakładając, że w nocy nie ma czerwonych - szybciej jest szóstką. W dzień zapewne też, bo wielu "wie lepiej" i z peronu SKM w Redzie widać sznur aut na Leśnej i pojedyncze na głównej
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

na wysokości wyjścia z tunelu oraz przed nim powstają progi zwalniające .. na tę chwilę są po prawej stronie
Redzianin od urodzenia
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ojojoj, to teraz dopiero się zaczną wyścigi na dalszym odcinku Leśnej w stronę Gdyni. Bo do tej pory większość w miarę jechała do "górki", gdzie czasem stali, a potem deska. To teraz trzeba będzie cisnąć już od razu za progiem, żeby te dwie sekundy odrobić.

BTW - tydzień temu drogówka z Wejherowa objęła "stałym nadzorem" ul. Leśną. Od tamtej pory nie widziałem ani jednego patrolu rano i po południu. Może byli w dzień, gdy większość pracuje. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę
ODPOWIEDZ