Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mistrz Junior , JA MAM NADZIEJĘ ŻE URZĄD MIASTA WCHODZI NA FORUM I CZYTA TO !!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Windy są dla tych, którzy ich potrzebują. Czyli osób starszych, niepełnosprawnych i wszystkich którzy w danej chwili będą musieli z nich skorzystać. Windy są potrzebne i powinny być sprawne. Koniec, kropka. Jeśli są notorycznie nieczynne, to osoby zainteresowane powinny to wyjaśnić bezpośrednio w UM. Urzędnicy z UM mogą to czytać, ale nie muszą.
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

dul_ka pisze:Mistrz Junior , JA MAM NADZIEJĘ ŻE URZĄD MIASTA WCHODZI NA FORUM I CZYTA TO !!!!!!!!!!!!
Wiesz czyją matką jest nadzieja?
Zamiast generować na forum kolejne posty, chyba skuteczniej byłoby w końcu zadzwonić i zgłosić problem bezpośrednio do urzędu, bo tylko w taki sposób ma on szansę zostać rozwiązany. Tutaj mimo najszczerszych chęci nikt w żaden sposób Ci nie pomoże w naprawie czy wymianie wind.
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

znacie nr adres meilowy do burmistrza ??????????? prosze a napisze
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ile razy przechodziłam koło tunelu i wind, jeszcze nie spotkałam osoby na wózku lub z wózkiem, aby korzystała z windy, lecz same dzieciaki z plecakami, to po pierwsze.
Po drugie, od prawie miesiąca próbujesz załatwić poważną sprawę na Forum mieszkańców Redy?
Od tego są urzędy. I nie mailowo, no chyba, że przez awarię wind nie możesz dostać się na drugą stronę miasta. Burmistrz przyjmuje mieszkańców w poniedziałki w godz. 14.00 - 18.00, radny z tego rejonu i przewodniczący Rady Miasta zarazem, też w poniedziałki 16.00 - 17.00. Więc możesz jednego dnia zgłosić problem u dwóch najbardziej wpływowych urzędników w mieście.
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zapowiadałem to już przed budową i szanowne władze Redy i Rumi się oburzały... No i teraz już wiemy, że z drogi korzystają głównie tranzytowcy, a nie mieszkańcy Rumi i Redy. I jaki mamy efekt? Taki, że średnia prędkość tam w godzinach zczytu to 70-90 km/h, a poza nimi powyżej 90 km/h.

Wiem, są patrole - ale gdzie?!?! W Rumi przed górką i zakrętem - gdzie i tak wszyscy zwalniają oraz w Redzie tuż za "socjalem" - gdzie nikt się jeszcze nie rozpędził. Tymczasem to właśnie odcinek pomiędzy tymi miejscami jest autostradą. Ostatnio także dla motocyklistów.

Może niektórzy pomyślą, że się czepiam - skrzyżowań nie ma, piesi nie przechodzą, względnie bezpiecznie. Guzik prawda. Jestem mieszkańcem ul. Leśnej. Mam sprawne kierunkowskazy. Sygnalizuję skręt w lewo i już KILKA RAZY cudem uniknąłem wypadku, bo debile, którzy jadą 2-3 samochody dalej zaczynają wyprzedzać, nie patrząc, że ktoś skręca.

Co więc robię? Włączam kierunek, zjeżdżam na środek, zajmuję dwa pasy, zatrzymuję się i wtedy skręcam powolutku do domu. I mam w dupie wasze trąbienie, będę to robił jeszcze wolniej, dopóki się nie nauczycie.
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Trzeba napisać, co to za link.
To informacja o adresie mailowym burmistrza.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zza torów pisze:
Trzeba napisać, co to za link.
To informacja o adresie mailowym burmistrza.

i o to chodziło w poście wyżej-przepraszam za nieścisłość
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Ile razy przechodziłam koło tunelu i wind, jeszcze nie spotkałam osoby na wózku lub z wózkiem, aby korzystała z windy, lecz same dzieciaki z plecakami, to po pierwsze.
Po drugie, od prawie miesiąca próbujesz załatwić poważną sprawę na Forum mieszkańców Redy?
Od tego są urzędy. I nie mailowo, no chyba, że przez awarię wind nie możesz dostać się na drugą stronę miasta. Burmistrz przyjmuje mieszkańców w poniedziałki w godz. 14.00 - 18.00, radny z tego rejonu i przewodniczący Rady Miasta zarazem, też w poniedziałki 16.00 - 17.00. Więc możesz jednego dnia zgłosić problem u dwóch najbardziej wpływowych urzędników w mieście.

Nieprawda , ja chodzę z wózkiem dziecięcym jak i widzę inne matki czy babcie z wózkami dziecięcymi, i z małymi dziećmi którzy korzystają z wind . Owszem widzę również i młodzież i starsze osoby idące z zakupów korzystającą z windy . w środku windy są brudne aż obrzydzenie jest , ale uważam że zachowanie takie jak i brak szacunku dla czyjejś pracy to wynosi się z domu jak i z wychowania . Wiem że np. na Buczka są ludzie na wózkach inwalidzkich , czasami ich widuje po drugiej stronie , więc na pewno korzystają z wind, bo jak inaczej ? Po to są te windy żeby i te dzieciaczki z plecakami mogły sobie zjechać jak i inni . Windy powinny być czynne bo po to były montowane.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ludzie na wózkach inwalidzki z powodu nie działających wind, czy też głupiego rozwiązania drzwi (wjeżdza się od przodu, wyjeżdza bokiem) są zmuszeni do przejeżdzania pod torami przez tunel dla samochodów który znajduje się kawałek w stronę wejherowa - PORAŻKA
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

to prawda bo z wózkiem dziecięcym trzeba uważać jak się wjeżdża do windy żeby można było z niej wyjść bez problemu zwłaszcza jak wózek jest większy .
209
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

nie wiem jak tam jest w rzeczywistości, ale proponuję wejść na stronę KPP Wejherowo, zgłosić problem i żądać patrolu drogówki z radarem, bo Policja w Redzie nie ma takiego urządzenia.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ja nie zaobserwowałem tam prędkości zbliżonej do 90 km, ale też przyznam, że specjalnie się nie przyglądałem
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Którędy szybciej? Leśna – Cegialniana czy krajowa ”szóstka”?

http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/1 ... ostka.html
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ