Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Lepiej z zadaszeniem-nie jest tak hop zjechać np.z wózkiem po śniegu czy mokrej chlapie
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

witam wszystkich , słuchajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tunel nie pęka dalej winda jest na pokaz , a co ! mamy windę przecież co by nie gadali
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam , wczoraj otworzyła się 1/10 drzwi windy - SUKCES !!!!!!! i tak zostało
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

SENSACJA REWELACJA !!!!!! tunel od strony Sobieskiego - działa
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zaczynam mieć tego dość , nasi władcy miasta wchodzą czasem na forum ??????????????????/
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

oki rozumiem , władze Redy zrobiły swoje , macie tunel windy i się odpitolcie , ale zrozumcie !!!!!!!!!! dalej inwalidzi jeżdzą na około , masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

myślę sobie że jak teraz zacznę dręczyć o ten tunel , to jak będę na emeryturze to se zjadę po bułeczki ,,,,,, sorki po czerstwy chleb na śniadanko
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam!! Widzę że nie tylko ja mam dosyć tego nieszczęsnego tunelu żeczywiście te windy to jakaś porażka ale to było do przewidzenia i pytam czy władze przyjmując projekt nie były świadome ze te windy będą wiecznie popsute?? mojim zdaniem dopóki te windy będą na gwarancji (bo sadze ze takową mają) będą one naprawiane ale jak im gwarancja minie to bd mogli sobie tylko popatrzeć na zamknięte drzwi windy ;/ a co do zjazdu dla wózków to od strony sobieskiego jeszcze jest ok ale od strony leśnej zjazd jest za stromy....jednym słowem PORAŻKA mogli zostawić to przejście przez tory tak jak było bynajmniej można było normalnie się poruszać...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś z was dzwonił do Urzędu w tej sprawie? Co powiedzieli?
pi
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Skoro windy mają być ciągle zepsute to uważam że niepotrzebnie były wydane na nie pieniądze.
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

gdyby ich nie było, to by było wieczne marudzenie "dlaczego wind nie zrobili skoro to taki wielki i poważny projekt był?"
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

To są awarie czy wandalizm.A może nie umiejętna obsługa.Nie chce sie aż wierzyć żeby to był taki bubel.
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

wejdż do windy i spójrz ! nie ma tam części które można zepsuć , no chyba że wezmiesz śrubokręt i zaczniesz nawalać ale nie widać tam mechanicznych uszkodzeń oprócz plucia na lustra , więc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, więc windy to wielka tandeta i tyle na ten temat
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

aha jeszcze jedno , jak można nie umieć nacisnąć 0 albo -1 no chyba że mieszkają tu sami debile , w co nie wierzę
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

cli1 powiem ci jedno, nie było wind świat istniał w Redzie a jak się pojawiły to i problemy za nimi przyszły więc ???????????
ODPOWIEDZ