Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

wesand pisze: no i jest efekt po wczorajszej ulewie.
A gdzie konkretnie ten efekt, bo jechałam dziś tamtędy rano i popołudniu i nie widziałam niczego niecodziennego.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Całkiem niedaleko tych schodów, którymi kiedyś przechodziło się od parkingu przy żabce w kierunku dawnego przejazdu kolejowego, jest wyrwa widoczna, piach wyjechał na chodnik i na ulicę wygląda to zupełnie nieciekawie.

Mam jeszcze jedną uwagę apropos skrzyżowania Gdańska-Drogowców, jadąc od strony Gdyni można zawracać na tym skrzyżowaniu choć nie ma tam szans, by się przy zawracaniu wyrobić na lewy pas. Mniej więcej kilka sekund później wyjazd dostają samochody z Drogowców skręcające na Gdynię, czy to jest poprawne rozwiązanie?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jak masz sygnalizację i działa i jest tylko strzałka w lewo to nie wolno Ci zawracać.
Artur
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

mnie bulwersuje jedna sprawa dotycząca tej drogi, na wysokości byłego przejazdu kolejowego jest rondo niby wszystko ładnie tylko nie będzie z tego ronda zjazdu na ulicę Ogrodową! według tego co dziś widziałem to już tam jest chodnik także lipa .. no chyba, że coś się zmieni
Redzianin od urodzenia
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

W planach inwestycji od samego początku ulica ogrodowa była zaznaczona, jako „ślepa”. Według planu jedynie cztery pierwsze posesje licząc od strony właśnie powstającego ronda uzyskają bezpośredni dostęp do nowej ulicy, poprzez dość długie podjazdy przedzielone między sobą pasami zieleni. Nie sądzę żeby cokolwiek w tej kwestii się zmieniło.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Od 13.08.2012.Zostanie całkowicie zamknięte przejście dla pieszych przez tory na ul. Gniewowskiej http://www.telewizjattm.pl/serwis-infor ... ml?play=on
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Dzisiejsza mini wideo-relacja i pokaz pomysłowości kierowców.

Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Oglądając na kolejny filmik z „powodzi” na Leśnej po raz kolejny nasuwa się pytanie czy umiejscowienie tunelu zostało dokonane rozsądnie, ja dalej uważam, że lepszą lokalizacją było by miejsce dawnego przejścia labiryntowego, czyli po drugiej stronie ul. Gniewowskiej. Oby tunel był odpowiednio zaizolowany, bo w przeciwnym razie po każdej ulewie będzie można z niego korzystać jak z krytego basenu. Huherko, wydaje mi się, że chyba coś wam te podwórko źle wypoziomowali, bo znowu macie pełno wody pod drzwiami.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Faktycznie "pomysłowość" nie zna granic :-/ Czy ci ludzie są niepoważni?

Swoją drogą czy ktoś wie, kiedy w tym miejscu w końcu będzie normalny asfalt?
Albo kiedy zostaną zdjęte pachołki porozstawiane na całej długości ulicy, nawet już na terenie Rumi? Przecież na Cegielnianej wszystko już jest zrobione, to dlaczego te pachołki nadal tam stoją i stwarzają zagrożenie dla ruchu?

A z innej beczki - dyskutowaliśmy wczoraj ze znajomymi na temat docelowej trasy przejazdu z Gniewowskiej do centrum. Byłam przekonana, że ul. Gniewowska będzie prowadzić tunelem pod torami i jadąc od strony Gniewowa po prostu będzie się wjeżdżało pod tory i wyjeżdżało na Gdańskiej. Czyli tak, jak kiedyś, ale pod torami, a nie przez tory. Ale kumpel rozwiał moje nadzieje i powiedział, że tam nie będzie żadnego tunelu i z Gniewowskiej na Gdańską będzie się dojeżdżało naokoło, czyli skręcając w Drogowców, dojeżdżając do ronda, a potem na rondzie w prawo. Podobnie jak jadąc z Leśnej do Wejherowa nie będzie się jechało żadnym tunelem, tylko tak, jak teraz - Gniewowska, Drogowców i potem wyjazd na Wejherowskiej.
Czy ktoś wie dokładnie jak to będzie faktycznie wyglądało?
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Dokładnie tak jak teraz, czyli jadąc od ul. Gniewowskiej skręcamy chcąc jechać „na miasto” skręcamy w lewo a następnie na rondzie na międzytorzu mamy do wyboru w prawo na Gniewowską i Sobieskiego. Albo w lewo na Drogowców a następnie na ul. Wejherowską. No i oczywiście z ul. Gniewowskiej w prawo i do Rumi. A tunel pod torami jest wyłącznie dla pieszych.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

icc2009 pisze:A tunel pod torami jest wyłącznie dla pieszych.
Czyli dokładnie tak, jak mówił mój znajomy.
Cóż, trochę szkoda, ale widocznie tunelu dla samochodów (takiego jak w Wejherowie) nie dało się zrobić.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

W tej sytuacji przy Gniewowskiej powinny zniknąc swiatła.
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A dlaczego te światła miałyby zniknąć przecież kowalski jak będziesz wracał z miasta z centrum z kierunku Rumii to jak zjedziesz w kierunku Gniewowskiej. Ludzie czytajcie dokładnie co piszę icc2009 przecież to będzie prawie tak samo tylko bez przejazdu kolejowego z tym że trzeba trochę nadłożyć drogi i przejechać pod dwoma wiaduktami kolejowymi.Tunelu samochodowego na ciągłości Gniewowskiej nie dałoby się wybudować z przyczyn oczywistych nie ma na to poprostu miejsca,bo to nie tylko tunel ale zjazdy,wyjazdy itd.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Mała ilosc samochodów skręcających w lewo na kierunku Wejherowo powinna skutkowac likwidacją lewoskrętu .Czytam dobrze.Przejazd zostanie zlikwidowany.
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Po twoich wypowiedziach kowalski wnioskuję ,że nie mieszkasz za torami jak będe zjeżdżał Gniewowską do Gdańskiej i chcę się dostać na Łąkową to dlaczego miałby być zlikwidowany lewoskręt to chyba jakieś nieporozumienie z twojej strony.
ODPOWIEDZ