Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

No i stało się, przejście przez tory w ciągu ul. Gniewowskiej definitywnie zostało rozebrane, więc od dzisiaj pozostaje nap przejście pod nowo wybudowanym wiaduktem na międzytorzu, a od października przez przejście podziemne dla pieszych (tak przynajmniej obiecują budowlańcy). :wink:
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy ktos wie dlaczego nie działa winda z obu stron przy tunel?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

ta od ulicy Sobieskiego nie działa od kilku tygodni, po stronie ul.Leśnej w poniedziałek 15.01.2013 jeszcze działała.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To juz nie dzialaja obie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
zza torów
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Czy ktos wie dlaczego nie działa winda z obu stron przy tunel?
Dziwię się, że od strony Sobieskiego zrobili windę. Jest tam dość miejsca by zrobić bardzo łagodną pochylnię dla wózków. Byłaby jedna winda mniej do psucia. Było do przewidzenia, że się będą psuły, a niepełnosprawni mają problem.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

icc2009 pisze:ta od ulicy Sobieskiego nie działa od kilku tygodni, po stronie ul.Leśnej w poniedziałek 15.01.2013 jeszcze działała.
Dziś rano jeszcze była czynna .
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Winda jest czynna ale ta od strony ul. Gdanskiej. Musze powiedziec ze wrazenia z jazdy nia raczej negatywne. winda po zjechaniu na dol, dosc dlugo parkowala i drzwi otworzyly sie po dobrej minucie lub nawet dwoch od staniecia?!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

WITAM , po raz pierwszy pisze na forum ale prawdę mówiąc szlag mnie trafia . Mamy w Redzie piękny tunel z fajnym grafitti i windy tylko z nazwy , bo są do bani . Chodząc codziennie kilka razy tą trasą , widzę nieporadnych starych ludzi pokonujących schody w tunelu. Jest winda !!!!!!!!!!!!!!! a co !!!!!!!!!!!!! przecież mamy , taką piękną świecącą skrzynkę , i co z tego ???????????? oglądając ją , nie wiem jaka jest możliwość zepsucia jej z zewnątrz ? nie widać mechanicznych uszkodzeń , więc śmiem twierdzić że wyrób do bani , a miało być tak pięknie a wyszło ...................jak zawsze . dul_ka
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zacznijmy typować jazdę windy , kiedy jeżdzi , kiedy nie , może wygrana jest lepsza niż w totka , firma WIWRA jest na celowniku , badziewie bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ta dyskusja nie powinna w ogóle mieć miejsca , ona ma działać i kropka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech się przejadą włodarze naszego miasta na wózkach inwalidzkich !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dziwi mnie to tym bardziej, że po drugiej stronie torów mieszkają co najmniej 2-3 osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

wczoraj jedna była czynna a dziś obie .
dul_ka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

aktualność dnia WINDA NIE DZIAŁA
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

jakaś porażka!!! może trzeba zrobić poczekalnie obok tych"cudów techniki",żeby potrzebujący nie marzli!albo może działa tylko w dni nieparzyste?!w ramach oszczędności! byłam ostatnio w Gdyni na wzgórzu i tam bardzo podobało mi się rozwiązanie podziemnego przejścia pod Al.Zwycięstwa-fajne,łagodne zjazdy podzielone na kilka ścieżek z poręczami,elegancko zadaszone-naprawdę klasa!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A przecież jest tam tyle miejsca, żeby zamiast tych wind wykonać zjazdy, i nie muszą one być zadaszone
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ