Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa linia autobusowa na Marianowo

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

troszkę kiszka - jak ktoś będzie o 16 wracał z pracy, to i tak czy tak będzie do góry dygał na piechotkę
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

no tak kiszka i dla tego uważam że co godzinę to za mało, myślę ze co pół godziny by było ok, ale to wyniknie jak ktoś napisał wcześniej z frekfencji, myślę że ona będzie bo ludzie z pracy , na zakupy, a i dzieci ze szkoły i do szkoły.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Mam jeszcze jedno - na ul.Buczka są te wysepki, współczuję kierowcom którzy będą musieli się przeciskać między tymi "wytworami", ciekawi mnie jak to będzie wyglądało.

Widziałem tam kiedyś straż pożarną jak jechała do pożaru lasu (jakiś czas temu) to tam ledwo-ledwo się przecisnęli, z tym autobusem może być podobnie.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

jeździ jeździ
Już go parę razy widziałem. śmiesznie tylko, że jest w barwach ZKM Gdynia
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Wczoraj po południu nim jechałam jest OK .
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Wicek pisze:jeździ jeździ
Już go parę razy widziałem. śmiesznie tylko, że jest w barwach ZKM Gdynia
Nie dla wszystkich to śmieszny widok. Kiedyś to Gdynia obsługiwała komunikację miejską w Redzie i dla niektórych widok ich autobusów nie jest dziwny, bo jeździli nimi codziennie Ech, żeby jeszcze te kasowniki powróciły
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

jaki jest , to jest, ważne że jeździ, co do drogi to od samego wjazdu z Gniewowskiej nie tylko wysepki ale nowa nawierzchnia by się przydała bo tej stan jest fatalny .
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Damian ale mnie widok autobusu w Gdyńskich barwach nie dziwi (zresztą J-ka jeździ w takich barwach) Napisałem, że śmieszny widok...bo jeździ jako MZK Wejherowo, a barwy ma ZKM Gdynia - ale absolutnie nie robię z tego problemu
Niech jeździ i cieszy się coraz większa popularnością wśród Redzian
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

O "J"-ce zapomniałem Ta sytuacja jednak dowodzi lekkiego bezsensu w naszym życiu w aglomeracji, która jest niespójna i słabo zorganizowana. Transport autobusowy powinien być jednolity w obrębie całej aglomeracji, w tych samych barwach, na tych samych zasadach. To tylko takie marzenia, bo wiadomo, że nie są one realne. Nie ma chyba w Polsce miasta, gdzie tego typu sprawy są dobrze zorganizowane.....
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

tak informacyjnie
Kończy się umowa na obsługę linii 17

MZK Wejherowo ogłosił przetarg na kontynuację tej linii.
Przetarg wygrała Redzka firma Olimpic, która ma świadczyć usługi na tej linii od 1 kwietnia 2017 r. do 31 marca 2019 r. ... poza tym za wiele się nie zmieni. Trasa ta sama, godziny praktycznie te same.

http://mzkwejherowo.pl/przetargi-typ/2/ ... graniczony
ODPOWIEDZ