Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

..

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
lunka21
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

..
Ostatnio zmieniony |17 Mar 2015|, o 07:58 przez lunka21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Obserwowałam ruiny obok dworca, które lammex najpierw zapuścił, a potem wyremontował i sprzedaje mieszkania. Nie polecam.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

te dwa Lammexy to chyba dwie inne firmy, ale mi też się źle kojarzy, na szczęście udało się dokończyć tę inwestycję, bo fatalnie to wyglądało jak na wjeździe do miasta stał taki straszak

Ale inwestycja jest skończona więc możesz się wybrać na miejsce i zobaczyć czy odpowiada Tobie lokal i lokalizacja. Mi się wydaje, że są w Redzie lepsze inwestycje, ale nie przyglądałem się ceną w Lammexie więc jeśli są dużo tańsi od lokalnej konkurencji i dają od razu akt notarialny to czemu nie... tylko zastanów się, czy pasuje Ci lokalizacja i wcześniej obejrzyj dokładnie mieszkanie
lunka21
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

..
Ostatnio zmieniony |17 Mar 2015|, o 07:59 przez lunka21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Weź tylko pod uwagę, że główne mury, te starsze, stały jako pustostan przez wiele lat i zawilgotniały, raz nawet widziałam, że się w środku jakieś śmieci paliły. Znajomy mówił, że gdy tam był w pustostanie w środku to ściany od wilgoci czymś zaszły. Zastanów się, czy chcesz się w takie coś pakować, czy nie lepiej poszukać czegoś lepszego, nawet jeśli droższego. Zdrowie najważniejsze i najdroższe
ODPOWIEDZ