Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

osiedle Bocianie Gniazdo

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Własnie :) nie możemy pożartować ? A kiedy resztę oddadzą ?
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

witam, wiadomo przesunięcie terminu odbioru przesunięciem, ale czy ktoś nie był zadowolony z wykoniania mieszkania? u mnie niestety jest kilka nidociagnieć i Wasko musi je poprawić... a jak jest u Was?
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

basma4 - tak właśnie trwaja odbiory budynków 1,2,3 ... ja swojego nie odebrałam póki co , czekam na poprawki, ale Wasko jakoś niespecjalnie się spieszy...
dexrafi
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

U mnie najciekawsze były usterki związane z elektryką od najbardziej błahych: krzywo kontakty (nie w 1 poziomej linii, krzywo puszka z korkami) do nieco bardziej spektakularnych: światło w kuchni działało dopiero jak się włączyło światło w łazience, grzejnik nie dochodził do ściany i kilka drobiazgów, jedna ścianka trochę się rozjeżdżała w zależności od wysokości, a właśnie koło niej planuję dodatkową szafę do zabudowy.

poza tym to było OK.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

hmm... no ja też miałam krzywo powieszoną puszkę z korkami... nie wiem jak z moimi punktami swietlnymi bo tego jeszcze nie sprawdzałam:P niestety na balkonie mam pekniętą płytkę, a połowa już zaczyna odchodzić, strach pomyśleć co będzie za rok... problem zgłósiłam pół roku temu - efekt? do dziś nic w tym kierunku nie zostało zrobione. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów. :)
basma4
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Drodzy przyszli Sąsiedzi.Piszecie ze jest tyle usterek to az sama sie boje.To nei ładnie ze strony Wasko ze tak dlugo musimy czekac na odbior swoich mieszkan a teraz martwi mnie wiadomosc ze sa one w dodatku pelne wad. Ja obserwuje swoje mieszkanko na tyle na ile moge i fakt,juz widze duuuzo rzeczy do poprawki.Znajac tempo dzialania Wasko az strach pomyslec w jakim terminie te poprawki zostana wprowadzone!U mnie zupelnie zaslepiono wszystkie wczesniej zalozone juz gniazdka i pociagneli je w zupelnie inne miejsca niz tego chialam z mezem! Zglosilismy oczywiscie ta...delikatnie mowiac...usterke i jak sie okazalo te zmiany mialy byc i owszem, lecz w mieszkaniu pod nami! To sa kpiny! Poza tym widzialam tez zacilki pod parapetami,przy oknach,niezbyt starannie wybialkowane sciany i jakas niewiadomego pochodzenia usterke w kablach,poprzecinane w polowie....i nikt nie poterafil odpowiedziec czemu sie tak stalo....Boje sie kiedy nastapi ten oczekiwany odbior i jak beda wygladac ewent. naprawy. Troche cierpliwosc juz sie konczy i zamiast cieszyc sie swoim mieszkaniem czlowiek zaczyna sie denerwowac i nie spac po nocach.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

co do samego odbioru też wywołuje on w człowieku mieszane uczucia. Właściwy odbiór koajrzy mi się ze spotkaniem na budowie, obejrzeniem mieszkania, spisaniem protokołu, liczników,ewentualnych usterek. Wszystko powinno być czyste i ładnie wysprzątane. Bynajmniej według mnie. Tymczasem klatka jest brudna, widać ślady farby na kafelkach, barierki są tandetnie pospawane. Samego mieszkania też nikt nie pofatygował się choćby zamieść przed odbiorem. i co najważniejszejsze - czekałam na odbiór w mieskzaniu po czy mokazało się, że pani dyrektor czeka na nas, abyśmy podpisali protokół odbioru mieszkania i wzięli klucze. A gdzie oględziny? mam niby na słopwo wierzyć że tyle i tyle prądu zużyto w międzyczasie? Poza tym zauważyłam dwa dni temu zaciek przy suficie, a na budynku nr 3 zaczyna tynk już odpadać. Porażka!
speicher
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

witam,
wszystkich przyszłych sąsiadów i sąsiadki ;> kupiliśmy z żoną miszkanie w budynku nr 4,
dzisiaj byłem na budowie i jest wylany fundament pod trafo , wiec coś sie ruszyło
pozdrawiam
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

naprawde milo to slyszec:) male pytanie - o co chodzi z tym napisem ochrona i obiekt monitorowany? Wasko wczesniej o tym nic nie wspominało, poza tym skoro obiekt monitorowany to gdzie jakies jakies kamery? no i pytanie najwazniejsze czy bedziemy musieli za to placic???
a moze chca pokazac ze jest jaka opcja a jak zdecydujemy , to juz nasza sprawa? co sądzicie?
basma4
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A to ciekawe co misia 1985x piszesz bo przyznam dosc dawno na naszym osiedlu nie bylam i pierwszy raz slysze o jakims monitoringu!
dexrafi
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

z tym napisem "ochrona" chodziło o to że jeszcze w lutym na osiedlu był sobie stróż i pilnował całą noc (teraz już go niema) i dlatego postawiono też napis obiekt monitorowany :), ps w budynku nr 6 6 fachowcy położyli kafelki w 2 dni na klatce (ciekawe kiedy zaczną odpadać?)
KRZYŚ
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam nowych mieszkańców ja mam mieszkanie w budynku nr.8 narazie po wielkich bojach z majstrem budowy poprawili krzywe ściany w moim mieszkaniu przy głównym odbiorze wszystko dokładnie sprawdzę i tak łatwo ze mną nie będą mieli .Mam nadzieję że zrobią dobrze ,bo w biurze i na budowie wiedzą że ja będę na to patrzył bo na codzień w tym siedzę .Pozdrawiam. :evil: :evil: :evil:
KRZYŚ
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

i bardzo dobrze. z nimi tak trzeba - cały czas o sobie przypominać.
basma4
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

To ja sobie Ciebie KRZYŚ pozycze przy odbiorze mojego mieszkanka hihihi...bo znawca nie jestem a juz widze duuuuzo do poprawki!
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

basma4 pisze:To ja sobie Ciebie KRZYŚ pozycze przy odbiorze mojego mieszkanka hihihi...bo znawca nie jestem a juz widze duuuuzo do poprawki!
Poczytaj sobie forum Semeko. Tam masz sporo rad na co należy zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania.

http://www.redamlyn.fora.pl/index.php?s ... 8924a4ce9e
ODPOWIEDZ