Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Osiedle Turus - Bud i przeprowadzka do Redy

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

A czy ktoś może się orientował czy ten TURUS BUD zamierza doprowadzić budowę swojego osiedla do końca? - Czy też ten pierwszy budynek jest jednocześnie ostatnim...
Tusia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Poruszę ponownie temat, czy jest ktoś na forum kto kupił od tego dewelopera mieszkanie?? Nigdzie nie ma o nim opini... A także zastanawiam się jakie jest tam ogrzewanie??
k.lan
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ogrzewanie gazowe.
Tusia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

ale gazowe takie, że w każdym mieszkaniu masz piec gazowy, czy jeden na blok (czyli tak jak w orleksie)??
k.lan
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jeden piec na caly blok, niewiem jak jest w orleksie ale tu bynajmniej tak jest ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

k.lan pisze:jeden piec na caly blok, niewiem jak jest w orleksie ale tu bynajmniej tak jest ;)
Tak z ciekawości - jakie rachunki za gaz za ostatnią zimę? Do przeżycia? :)
Rozumiem, że woda też podgrzewana w ten sposób?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

sebek1 pisze:Dzięki za krótkie info. Przede wszystkim szukam spokojnej okolicy, dlatego po wizycie na ul.12 marca, poczułem się, jak na wsi, super powietrze, spokój, las i nawet jak słyszałem od przypadkowej osoby, grzyby i dzika zwierzyna w lesie, lisy i sarny. Spacer do komunikacji miejskiej(pętla) troche zajął czasu, ale frajda moim zdaniem przejść się tamtędy, no gorzej może być zimą, nie wiadomo czy ta droga jest odśnieżana? W pobliżu zauważyłem tylko 1 sklep, ale tym sie nie sugeruję, bo w centrum jest sklepów dużo i tam można zrobic większe zakupy. Przyznam wam, że Reda mnie zauroczyła, uważam, to ładne miasto, super położone i blisko też do Władysławowa. Mieszkam w szarym i brudnym Malborku, nie ma tu pracy, nie ma tu nic dosłownie poza zamkiem, który coraz bardziej wprawia mnie w depresję. Jestem zmęczony i zrezygnowany życiem, chciałbym w Redzie poczuć się lepiej, znaleść w okolicy pracę i jakoś żyć. Wydaje mi się, że tam życie jest może nie idealne, ale napewno większe perspektywy niż u mnie obecnie w Malborku. Będe wdzięczny jak ktoś jeszcze doda swoją opinię, ale chyba na 95% chciałbym mieszkać w Redzie. Pozdrawiam.
Tak nie po kolei...
Nie jest chyba tak źle z tobą skoro możesz wyłożyć 145 tys na mieszkanko ;-)
Reda jest ł a d n a ?
Hmmm...kwestia gustu.
Ja ją lubie choć nie uznaję za ładną.
To s y p i a l n i a elekrowni atomowej w Żarnowcu - teraz buduje się na potęgę bo ziemia chyba tania i sporo ale jakby jednej konkretnej koncepcji urbanistycznej w Redzie - ja NIE WIDZĘ.
Nie ma tu choćby Centrum - miejsc usiłuje konkurować pare ale jakoś tak .... mocno przypadkowo.
Super położone?
Dopóki nie dokończą OPATu - bywa z tym różnie.
Blisko do Władysławowa?
..HA HA HA - a widziałeś kiedys korek co ma 25 km? I stoi? Jak nie - wpadnij latem do Redy :-)
Szukasz pracy? W Redzie?
Poczytaj Forum pod tym kątem :-(
No ale na pocieszenie powiem ci: sporo ludzi tu mieszka.
Sporo - ze świadomego wyboru.
Więc - popatrz trzeźwo na to wszytsko - i mimo wszystko - zamieszkaj w Redzie.
Coś jednak TU jest....;-)
a dziewczyny ogólnie czy w 3city czy w MTK - najładniejsze. Nie ujmując Malborkowi :-):-):-)
good by my love, good bye...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja mam podobnie jak sebek... przyjechałem tu 2 lata temu i też bardzo mi się spodobało... dlatego uważam, że Reda jest super miejscem do mieszkania :) choć ciągle to miasteczko poznaje i cały czas podoba mi się bardziej :)

a co do bliskości do Władysławowa... to zawsze można koleją jechać i nie trzeba stać w korku... pociąg do Władka jedzie 11 razy dziennie (przed sezonem) troszkę ponad 30 minut... a wiadomo już, że dzięki modernizacji trasy Reda-Hel będzie jechał szybciej
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

sebek1 napisał to wszystko cztery lata temu. Ciekawe, czy zamieszkał na Betlejem?
pi
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

o rany... :shock:
Wystawiam się do nagrody "Złotego odgrzewanego kotleta" za komentowanie wypowiedzi sprzed....4 lat....
Późno było to i komentarz mi się ...s p ó ź n i ł :roll: :roll: :oops:
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Widać Podmiejski miał wenę twórczą w wersji nocnej ;) I się rozpędził hihi :)
roszpunka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Gdzie w Redzie mieszka się najlepiej?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

ale pytanie ...
ODPOWIEDZ