Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park handlowy w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

To nie Prima Aprilis?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Raczej nie jest to żarcik, http://www.telewizjattm.pl/dzien/2016-0 ... ml?play=on . Nareszcie coś i w naszej dzielnicy się pojawi
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

mam nieodparte wrażenie (i obym był złym prorokiem), że lokalizacja sprawi, iż będzie to kolejne "zdechłe" centrum handlowe......
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Czyli mozemy zapomniec o OPAT? Z Tego co pamietam to tam miala przebiegac trasa.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Reciech, jeśli ktoś ma kasę i chce inwestować, to niech to robi. Jego pieniadze, jego ryzyko. Z pewnością znajdą się chętni do robienia zakupów.
Teraz jest taki "trynd" to sie nazywa "convenience center" (po zagranicznemu brzmi lepiej) Takie convenience robili juz dawno. Gdy budowali osiedle Kaszubskie w Wejherowie to wybudowali przy okazji dwa duze pawilony handlowe, jeden mniejszy sklep, przychodnię, szkołę i przedszkole. W Redzie na os. Buczka też wybudowano spory sklep i na Łąkowej dwa, przedszkole i szkołę

A OPAT to chyba ma przebiegać w nieco innym miejscu
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

mnie tam ten pomysł się podoba, ożywi się trochę ta dzielnica

myślę że to potwierdzone info: http://www.napollo.pl/pl/obiekty-handlo ... lowy-reda/
Ostatnio zmieniony |3 Kwi 2016|, o 10:57 przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz.
Redzianin od urodzenia
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Miejsce wydaje się całkiem sensowne, pomiędzy trzema w sumie dosyć dynamicznie rozwijającymi się dzielnicami Redy, widać też że coraz więcej bloków buduje się w tych rejonach a po wybudowaniu tego parku handlowego będzie ich zapewne jeszcze więcej... do tego dojdą klienci przelotowi zwłaszcza w okresie wakacyjnym.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Niech budują, niech budują. Jestem za. To, że architektura tege "parku handlowego" (dlaczego park?) niezbyt mi sie podoba, to inna sprawa. Taki obiekt może dać pracę naszym mieszkańcom, przynieść wpływy do kasy miejskiej , ułatwic zakupy i miejscowym i przyjezdnym.
Czy to bedzie sie podobało mieszkańcom domków, którzy budując za miastem liczyli na spokój i ciszę? Wszystkim sie nie dogodzi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze:mam nieodparte wrażenie (i obym był złym prorokiem), że lokalizacja sprawi, iż będzie to kolejne "zdechłe" centrum handlowe......
Lokalizacja jest wręcz idealna i o takiej niedawno była nawet mowa przy okazji dyskusji na temat brakującego sklepu na Nowym Betlejem.
Natomiast pytanie jakie sklepy czy punkty usługowe tam powstaną, bo to jest kluczowe i może zadecydować o tym, czy ktokolwiek będzie tam chodził/jeździł.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

no cóż, to tylko moja opinia- i obym się mylił, bo mi również zależy na rozwoju naszego pięknego miasta, jest jednak jeszcze jeden aspekt tej lokalizacji - już dziś w sezonie letnim są ogromne korki na tej trasie, a jeśli jeszcze dodamy ruch do centrum handlowego to będzie dramat... a jeśli chodzi o OPAT, to może włóżmy to na razie pomiędzy bajki.. gdzieś pomiędzy Andersenem a Brzechwą....
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

z tego co piszą na tej stronie to raczej z tych lepszych marek sklepów będą, przynajmniej tak mi się wydaje bo w innych miejscach są sklepy typu ccc, rossmann czy pepco
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Na 90% z tajnych informacji będzie tam też KAufland
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Michał pisze:z tego co piszą na tej stronie to raczej z tych lepszych marek sklepów będą, przynajmniej tak mi się wydaje bo w innych miejscach są sklepy typu ccc, rossmann czy pepco
lepsze marki=rekowo...buhahahahahaha..... przepraszam... nie mogłem się powstrzymać...
ODPOWIEDZ