Węzeł integracyjny przy Dworcu PKP

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1649 postów
Lider Forumowicz

6 miesięcy temu

Przy okazji tej inwestycji chciałbym zwrócić uwagę na to, jak budowlańcy zostawiają swój teren budowy ... a tak w sumie nie wiadomo co to jest. Kilka minut temu odlatująca kostka z dziury, którą pozostawili budowlańcy ustawiła się mi "na sztorc" i podrzuciła mi lekko auto. Nic się nie stało, ale stracha mi napędziło.. Okazało się, że ta dziura się zwyczajnie rozpada a kostki są luźne. Ustawiłem tego sierżanta przed dziurą, bo sobie stał obok ... W razie gdybym sobie coś uszkodził, to miasto płaci za naprawę samochodu?

Obrazek
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Major
Częsty Bywalec
469 postów
Częsty Bywalec

2 miesięcy temu

W informacjach drogowych słychać że od 20 maja zostanie zamknięta jezdnia na DK 6 w kierunku Wejherowa na odcinku od skrzyżowania z ul.Obwodową do okolic ul.Młyńskiej ( a dokładnie kawałek za tunelem ) :)
Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo na jezdni w stronę Rumi, prawdopodobnie przywrócenie ruchu na dwóch jezdniach nastąpi 27 maja wieczorem.
Na tym odcinku będzie przebudowa jezdni, czyli te roboty mają też związek z budową węzła przy dworcu.
Wicek
Wygadany Lider
2201 postów
Wygadany Lider

2 miesięcy temu

będzie masakra przez tydzień :)

Jak dla mnie to przez wakacje ta ulica powinna być regularnie blokowana w ramach protestów, że kolejna władza olewa budowę OPAT

To jest rok wyborczy szkoda, że nie wywieramy presji na władze :)
ODPOWIEDZ