Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

LIGHT TOWER -nowa inwestycja Semeko w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

jakiś czas tam mnie nie było... ale jesteście pewni, że cały ten teren jest obłożony kostką?
Czy tylko dwa rzędy, a reszta jest piaskowa jak na zdjęciu z map google

Bo na planie wrzuconym przez Maruder-a stronę wcześniej, są dwa / trzy rzędy parkingu i pomiędzy parkingiem, a ulicą od ronda narysowano właśnie Windtower... i tak też wygląda na zdjęciu google

z ciekawości wybiorę się tam na spacer jak kiedyś wróci jasność :) i zweryfikuję :P

ale nawet gdyby tak było, to wątpię, aby Semeko wolało zbudować parking z którego nie mają żadnego dochodu niż budynek z którego będą mieli duży zysk... tym bardziej, że jak przyjrzycie się rysunkowi wrzuconemu przez Maruder-a to tam na miejscu na którym ma stać Windtower jest wyraźnie napisane "parking do likwidacji".
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

3 lat temu

Wicek pisze:
3 lat temu
ale jesteście pewni, że cały ten teren jest obłożony kostką?
Wicek - nie na całym terenie, a tak jak napisałem na około połowie terenu w miejscu gdzie ma być budynek,
druga połowa jest dalej piaskowa.
Chyba że będzie tak że ta omawiana dobudowana cześć parkingu będzie pod filarami budynku, ale to na razie nie mamy jak stwierdzić bo nie mamy przekroju i wizualizacji budynku.
Goras007
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 lat temu

2 lat temu

Maruder pisze:
4 lat temu
Tak by okolica miała wyglądać z nowym budynkiem.
W nowym budynku przewidziane są 3 dominanty.
wind.jpg
Maruder a jest szansa żeby mapka odnośnie Wind Tower cała się wyświetliła gdyz u mnie pokazuje się tylko połowa.
Goras007
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 lat temu

2 lat temu

Zakupiłem mieszkanie w Light Tower na ostatnim pietrze - wrzucam pare fotek co widać
Załączniki
E9BF583A-12B8-4557-AF73-9A1A50EFFDFB.jpeg
71FEE49A-B368-4F4C-A18F-2411459C1AC5.jpeg
26C97A16-7B27-44DF-BF22-3942B712FC06.jpeg
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Goras007 pisze:
2 lat temu
Zakupiłem mieszkanie w Light Tower na ostatnim pietrze - wrzucam pare fotek co widać
A możesz zrobić zdjęcia z okna swojego mieszkania? :)
Goras007
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 lat temu

2 lat temu

Salamandra pisze:
2 lat temu
Goras007 pisze:
2 lat temu
Zakupiłem mieszkanie w Light Tower na ostatnim pietrze - wrzucam pare fotek co widać
A możesz zrobić zdjęcia z okna swojego mieszkania? :)
Ale to są zdjęcia z tego mieszkania - takie będą tam wielkie witryny.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Oczywiście. Wpuścili Cię na plac budowy, do mieszkania w stanie surowym otwartym :D
I co jeszcze wymyślisz bajkopisarzu? ;)
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

2 lat temu

fotki fajne, ale zeszłoroczne ...tak gdzieś z września, bo nie ma jeszcze okien i rusztowań :?
jak będziesz miał Goras nowsze i lepsze ujęcia to chętnie "wrzucaj" ... jak Cię wpuszczą :D
Grace23
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 miesięcy temu

9 miesięcy temu

Semeko złożyło wniosek o zmiany decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia - Light Tower i Wind Tower - to znaczy, że ponownie będą próbować wybudować te dwie wieżę wind Tower? Czy ktoś się orientuje?
Cordylus
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 1 rok temu

8 miesięcy temu

Semeko złożyło nie tylko wniosek dot. dec. środowiskowej, ale również wniosek o wydanie decyzji ws. przebudowy dotychczasowych miejsc parkingowych, znajdujących się po południowej stronie Aqua- i Light Tower
https://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniose ... 04744f229/
myślę, że deweloper nie zrezygnuje ze swojego pomysłu postawienia kolejnych wież
Del
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 miesięcy temu

Ta śmieszna firma nazywająca siebie deweloperem która jest raczej patodeweloperem, niech najpierw skończy budować to co zaczęła np. Prima Reda inne okoliczne, zacznie płacić pracownikom bo z tego powodu nie przychodzą do pracy, o usuwaniu usterek w nieskończoność nie wspominam, o braniu podrzędnych podwykonawców byle jak najtaniej. Materiały słabej jakości, miękkie tynki, okna z Wikędu z plasteliny chyba robione, jak ktoś ma jeszcze brać mieszkanie w wieżowcu niech dwa razy się zastanowi bo się znajdzie na parterze.
A BHP na budowie też leży i kwiczy, ocieplanie budynków bez siatek, wszędzie styropian i syf, przewracające się płoty latające elementy z budowy jak trochę powieje, wywrotki bez górnej plandeki wożące żwir i inne sypie materiały.

Dziękujemy urzędnikom za te wspaniałe fawele Pomorskie w Redzie, za wydawnie zgód i decyzji bez umiaru, na Morskiej niedługo będzie taki klin że nikt nie wyjedzie ze swojego zacnego "apartamentu". powodzenia XD
InicjatywaObywatel
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 1 rok temu

8 miesięcy temu

Trzeba jak najszybciej wnieść sprzeciw i nagabywać urząd miasta.
ODPOWIEDZ