Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Centrum Handlowe przy Gdańskiej i Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Salamandra pisze:
6 lat temu
Czy ktoś jest może w stanie wytłumaczyć, czym kierowali się ludzie, którzy podjęli decyzję o zamknięciu wyjazdu z kompleksu handlowego (nowa Biedronka + Rossmann) w stronę Wejherowa?
Jestem przekonany że wyjazd został zamknięty na wniosek GDDiA .
Wykonawca zbudował wyjazd który pewnie nie był dokładnie
konsultowany z Dyrekcją Dróg i prawdopodobnie nie spełnia
wszystkich wymogów
... a jeden z problemów opisał właśnie RECIECH
Raczej wątpliwe by docelowo miała być to droga tylko pożarowa,
tym bardziej że jest ona wyprofilowana wyraznie w kierunku wyjazdu.
Przypuszczam że wyjazd będzie przebudowany w momencie
budowy planowanej obok stacji benzynowej.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Szczerze mówiąc ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślała, to skracanie sobie drogi przez parking, na którym ruch i tak jest spowolniony, bo non-stop ktoś wyjeżdża, zawraca, wycofuje, nie mówiąc o pieszych klientach sklepów.
Natomiast jak mówię - zamknięcie drugiego wyjazdu spowoduje w niedalekiej przyszłości mega zatory (po otwarciu Rossmanna i kolejnego sklepu oraz w sezonie letnim), więc ucierpimy wszyscy. Korki tu były zawsze, a teraz, gdy centrum wygeneruje dodatkowy ruch kołowy oferując tylko jeden wyjazd, to powodzenia :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Salamandra - a będzie jeszcze gorzej. Ja ze swojej strony dołożę obawy o te dwa prawoskręty z Gdańskiej na Pucką - mało który turysta będzie zwracał uwagę na to, że lepy prawoskręt jest tylko do biedry, a jeżeli już się nauczą, to na bank znajdzie się jakiś "tubylec", który z premedytacją poleci lewym prawoskrętem i przed samym zjazdem będzie się wbijał na prawy pas w kierunku na Puck...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Jakiś czas temu była mowa o tym, że mieszkańcy Puckiej z okolic remizy nie mogą wjechać do swoich domów jadąc od strony Pucka. Jak oni tam wjężdżają? Nie wiem. Czy wozy OSP też?
Coś mi sie wydaje, że zastosowane rozwiązania komunikacyjne niekoniecznie wychodzą naprzeciw potrzebom mieszkańców
ODPOWIEDZ