Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Centrum Handlowe przy Gdańskiej i Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Jeśli chodzi o wielkość, to faktycznie średnio to na Biedrę wygląda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

redziaczki pisze: Swoją drogą, ktoś wie kto jest tego wykonawcą?
Znalezione na FB "Na tablicy informacyjnej jest napisane "Budynek handlowy". Inwestorem i wykonawcą jest Rutkowski Development Sp. J. z Ełku. Trochę dziwne, bo zajmuje się głównie deweloperką mieszkaniową."
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Teraz zobaczyłem materiał TTM i wygląda to tak, że tam będzie sklep średniopowierzchniowy czyli może to być biedronka Plus kilka mniejszych sklepów i barów. Jak się przyjrzeć terenowi budowy to widać jakby na razie budowali te małe sklepiki a patrząc od strony dawnego Młyna to widać wylane fundamenty na coś większego.... szkoda ze nie wiadomo kto to buduje to moze były by w necie jakieś wizualizacje
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Redziaczki, wyżej napisałam - wykonawcą jest "Rutkowski Development Sp.J. z Ełku". Ktoś podał na FB dane z tablicy informacyjnej na budowie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

widziałem ale internet milczy jak się wpisze wykonawce i Redę Szkoda, bo jestem ciekaw wizualizacji tego miejsca
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

No właśnie ja też zaczęłam research i cisza w eterze o Redzie. No nic, trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać
Ale dane z tablicy są potwierdzone, bo właśnie przed chwilą mój mąż przejeżdżał obok rowerem i poprosiłam go o sprawdzenie
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

dzisiaj jest na TTM info - burmistrz mówi co ma powstać przy okazji przebudowy skrzyżowania
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

A propos samego skrzyżowania, to z tego co naliczyłem, ma powstać sygnalizacja świetlna, prawoskręt w Pucką, prawoskręt w Gdańską od Burger Kinga, lewoskręt w Łąkową i przeniesiony przystanek autobusowy koło Polo Marketu, a przejście dla pieszych na wysokości kościoła. Coś pominąłem?
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Zigi pisze: Coś pominąłem?
... i jeszcze przejście dla pieszych na przeciw Straży Pożarnej przeniesione będzie na drugą
stronę, czyli od Burger King do nowego centrum handlowego, oraz powstanie w poziomie na ul Puckiej.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Jestem ciekaw gdzie oni chcą upchnąć ten drugi pas zjazdowy w kierunku Pecka jak tam miejsca już nie ma ???

Czy pas zjazdowy na Łąkową które to wykonać ma miasto ma być z sygnalizacją? czy tylko powiększenie długości zjazdu?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Z sygnalizacja ale to dopiero w przyszłym roku na wiosnę.drugi pas do skrętu w Pucka to rzeczywiście wyzwanie,w jakimś stopniu wykorzystają miejsce po zatoczce autobusowej i pewnie przesuna chodnik

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Wszystko jest do zrobienia. Najwyżej poszerzą nasyp w stronę OSP. Ciekawi mnie czy przy okazji tej małej rewolucyjki ktoś porusza z GDDKIA temat lewoskrętu w Łąkową z Gdańskiej. To nieco trudniejszy temat, który jest notorycznie ignorowany przez GDDKIA min. z tego powodu, że nie ma w Redzie żadnego oddziału tej instytucji. Dla przykładu w Wejherowie robi się bardzo dużo na drodze krajowej, w Redzie i Rumi - odwrotnie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Przecież jest mowa w materiale na ttm że miasto zrobi ten lewoskręt a może i nawet światła
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

jupi, kolejne światła na Gdańskiej !!

co do dodatkowego pasa do skrętu w Pucką - zauważcie, że na Gdańskiej w stronę Gdyni zaraz za skrzyżowaniem jest spory pas wyłączenia, który można wykorzystać + pas wzdłuż ulicy, w którym obecnie znajduje się zatoczka autobusowa (oś jezdni zostanie nieco przesunięta moim zdaniem)
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

redziaczki pisze:Przecież jest mowa w materiale na ttm że miasto zrobi ten lewoskręt a może i nawet światła
Racja. Sorry. Zmylił mnie komentator ttm ....
ODPOWIEDZ