Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Centrum Handlowe przy Gdańskiej i Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

z punktu widzenia miasta, na pewno lepiej że w tym miejscu powstaje jakiś obiekt, bo każdy będzie lepiej wyglądał od tych starych ruin, które tylko straszyły, bądż co bądż jest to miejsce reprezentacyjne naszego miasta. Można się z tym zgadzać lub nie ale większośc ludzi kojarzy Redę właśnie z tego skrzyżowania na półwysep... Pewnie że mogło powstać tam coś lepszego niż Biedronka. ale jak jest popyt to nie ma się co dziwić że budują - Sami ludzie kształtują w pewien pośredni sposób to co powstaje wokół nas. Gdyby Biedronka nie była tak popularna, zapewnie nie budowali by kolejnej w Redzie bo i po co?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Wczoraj wieczorem przebiegałem obok tej inwestycji i tak się zastanawiam czy będą jakieś światła w miejscu wjazdu/wyjazdu z nowo powstałego centrum? Bo jeśli nie to w sezonie jadąc od ul. Gdańskiej skręcić do centrum będzie sporym wyzwaniem
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

kolejne utrudnienia na skrzyżowaniu

http://www.telewizjattm.pl/dzien/2017-1 ... ml?play=on

z materiału wynika, że przestane zostanie przeniesiony w poniedziałek, ale na koniec materiału mowa jest że nowy przystanek powstanie w przeciągu roku czasu? eeee czyli ten przeniesiony przystanek to będzie tymczasowy, bez wjazdu dla autobusu?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Wygląda na to że na razie poprzestaną na pomalowanych liniach na jezdni a zatoczka w kolejnym etapie

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Na to wygląda, pewno zatoczkę zrobią wraz z przebudową tego skrzyżowania Gdańska - Łąkowa
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

6 lat temu

A kiedy parking przy dworcu?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Proszę wypowiadać się we właściwych wątkach. Wątek o węźle integracyjnym przy Dworcu jest tutaj: viewtopic.php?p=73762#p73762
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

No i mamy kolejną Biedrę w Redzie.
Już dziś czynna (a może i wcześniej, ale dopiero dzisiaj to zauważyłam).
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Salamandra pisze:Już dziś czynna
... otworzyli ją już w piątek 29 grudnia
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

A widzisz, możliwe, ale dopiero dzisiaj tamtędy przejeżdżałam po razu pierwszy Tam jest tylko Biedra czy coś jeszcze?
Ostatnio zmieniony |3 Sty 2018|, o 11:47 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Na razie tylko Biedra...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

coś tam dłubią w dwóch pozostałych lokalach, więc pewnie niebawem i tam będą otwarcia. Swoją drogą to to "Centrum Handlowe" z 3 sklepami nie rzuca na kolana

ale sama przebudowa układu drogowego to kawał roboty. Wprawdzie nie wiem, czy pieszym nie utrudniono tam życia, ale wygląda to nieźle

Biedronka na Gdańskiej ma być zamknięta z końcem stycznia
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Wicek pisze:Wprawdzie nie wiem, czy pieszym nie utrudniono tam życia, ale wygląda to nieźle
Mieszkańcom Ciechocina, którzy chcą przedostać sie na drugą strone Gdańskiej trochę utrudniono. No, myśle jednak, że przyzwyczaimy się. Było gorzej i chwalili

Ja na te nazwy już nie zwracam uwagi. Widziałem budkę z fryzjerka w środku i kosmetyczką A szyld "Centrum Urody" U nas na Mickiewicza chyba też coś takiego jest lub było (a może się mylę)
Jak zwał tak zwał. Sklep to sklep.
Kiedyś były mieszkania, a teraz apartamenty, studia, penthoause i co tam jeszcze. Uśmiałem się, gdy przeczytałem; "salon z aneksem kuchennym"...to kawalerka czyli M-1 Pokój w kuchni czy kuchnia w pokoju. Salon to brzmi inaczej niz pokoik. a wszystko cos ok 30 m kw. No i dobrze, niech bedzie salon
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Romek pisze:
Mieszkańcom Ciechocina, którzy chcą przedostać sie na drugą strone Gdańskiej trochę utrudniono.
Dlaczego?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Salamandra pisze:
Romek pisze:
Mieszkańcom Ciechocina, którzy chcą przedostać sie na drugą strone Gdańskiej trochę utrudniono.
Dlaczego?
Ano, gdy chciałem pójść np do sklepu z kominkami (vis-a-vis kościoła) przechodziłem przez przejście i myk, myk byłem na miejscu. Przyjeżdżając autobusem J z Wejherowa tym samym przejściem myk, myk i juz byłem na Puckiej. Teraz wracając z Weja muszę sie cofnąc, przejść przez Gdańską, a następnie przez Pucką i dopiero moge pomaszerowac do domku.
Zadajesz takie pytanie, widac zbyt czesto nie opuszczasz samochodu
ODPOWIEDZ