Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Komfort / Food Village Port Rumia - nowa inwestycja koło Auchan :)

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

5 lat temu

No i spoko. To co mnie boli, to brak możliwości robienia zakupów w niedzielę. Szkoda, bo niedziela to w zasadzie jedyny dzień w którym można trochę więcej czasu poświęcić na zakupy. Teraz tej mozliwości nie ma.
A restauracje czy inne tego typu punkty gastronomiczne w których można coś zjeść, nie należą przecież do najtańszych.
Placówki bankowe, stajconarne raczej nie są już potrzebne, bo wybór internetowych odpowiedników w tym zakresie jest całkiem duży.
Ostatnio zmieniony |29 Cze 2018|, o 08:57 przez ppw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

Masz dwie niedziele czynne w miesiącu, więc chyba nie jest tak strasznie ;) Szczerze mówiąc też obawiałam się tych wolnych niedziel, a teraz kompletnie ich nie zauważam.
Ale co mają do tego nie najtańsze punkty gastronomiczne, to już nie wiem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

franka pisze:
5 lat temu
Hej usłyszałam właśnie o tym, że budowa już ruszyła, czy nie wiecie może czy już są jakieś wstępne zatrudnienia czy to jeszcze za wcześnie?
Leroy Merlin cały czas szuka ludzi do pracy / nie trzeba czekać do zakończenia rozbudowy. Wystarczy do nich podejść ze swoim CV, albo wysłać poprzez stronkę https://www.kariera.leroymerlin.pl/prac ... erty-pracy i czekać na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną :P
ppw pisze:
5 lat temu
...A restauracje czy inne tego typu punkty gastronomiczne w których można coś zjeść, nie należą przecież do najtańszych.
Pytanie czy to restauracje są takie drogie, czy my tak kiepsko zarabiamy :P
Poza tym czasami warto skorzystać z promocji
np. czasami Swantewid ma promocję, raz w roku Picollo jest za pół ceny, codziennie (w tygodniu) do 15.00 w Faraonie duża pizza jest w cenie małej, w każdą środę w Ferkocie pizza jest za pół ceny, Hito Sushi ma we wtorek drugie danie taniej, w środy jakieś wino, w czwartek do 16.00 - 20 % na jedzonko, a w piątek whiskey - 50 % taniej
Salamandra pisze:
5 lat temu
Masz dwie niedziele czynne w miesiącu, więc chyba nie jest tak strasznie ;) Szczerze mówiąc też obawiałam się tych wolnych niedziel, a teraz kompletnie ich nie zauważam.
Ale co mają do tego nie najtańsze punkty gastronomiczne, to już nie wiem.
Ja zauważam, bo trzeba pilnować która to która (choć na szczęście łatwo to zrozumieć) :P Ale w zasadzie mi to nie przeszkadza - tylko raz skomplikowało mi to plany = idzie przywyknąć :)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

5 lat temu

Ja nawet nie wiem które niedziele są "otwarte" a które nie. Nie interesuje mnie to. Gdy zapomnę czegoś kupić w sobotę, to w Ciechocinie na nowej jest dobrze zaopatrzony sklepik. w ciągu tygodnia sklepy duże i małe są tak długo otwarte, że można wszystko kupić.
Raz dałem (parę lat temu) się namówić na zakupy w niedzielę w Ikea...nigdy więcej tam, ani gdzie indziej. Tłumy zwiedzajacych klientów (niektórzy kupują), oszalałe dzieciaki...nie, nie,nie
Wicek, nieźle obcykałeś te promocje, gratuluję :D
O restauracjach już kiedyś była gadka na forum. Tanio nie jest, fakt. z najniższą średnią krajową i emeryci raczej nie zaszaleją. Jasne, że każdego powinno byc stać, aby raz na jakiś czas móc tam pójść. Powinno, ale... :(
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

4 lat temu

Food Village Port Rumia miał powstać do 2019 roku. Chyba nic z tego nie wyszło ;)

Choć w lipcu 2018 roku przedstawiciele Auchan deklarowali, że inwestycja powstanie. Ktoś coś wie?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

O Food Village słuch zaginął, ale wieść gminna niesie, że niebawem pomiędzy Agata Meble, a Decathlon powstanie spory salon "Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble".
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

1 rok temu

Oo, to ciekawe. Ciężko uznać, co lepsze - pewnie wolałbym w tym miejscu coś ciekawszego pod względem architektonicznym, niż kolejną halę magazynową.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

to prawda, że architektura tych budynków nie powala :P
ale z drugiej strony zawsze to jakieś miejsca pracy :P

Przydałby się jednak jakiś teren rekreacyjny :P

Oprócz Komfortu ma być tam też Outlet Nexterio
Załączniki
Z-GÓRY-LEWO-1024x512.jpg
https://wmspectrum.pl/biuro-architektoniczne/
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

1 rok temu

Oo, a ten foodcourt nie miał przypadkiem powstać w tym miejscu?
Tak, czy inaczej, on chyba też jest jeszcze do zagospodarowania..(?)
Załączniki
food.JPG
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

wydaje mi się, że ta inwestycja nie blokuje Food Village, bo Food Village miał powstać właśnie tam gdzie zaznaczyłeś strzałką na wizualizacji powyżej :)

Przynajmniej tak mi się wydaje :P Głowy nie daje :P
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

co prawda to dalej nie "Food Village", ale przy zjeździe z Grunwaldzkiej do Portu Handlowego Rumia powstać ma sieciówka Max Burgers
ODPOWIEDZ