Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Komfort / Food Village Port Rumia - nowa inwestycja koło Auchan :)

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Można poczytać co powstanie koło Auchan [emoji6]

https://retailnet.pl/2017/09/15/117978- ... dlowe/amp/

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

niezły szok
...Do 2019 roku w sąsiedztwie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan powstaną dwa obiekty – Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia. Pierwszy z wymienionych to nowy format, z którym Immochan zadebiutuje na polskim rynku. W ramach prac powstanie obiekt o powierzchni blisko 2,4 tys. mkw., oferujący klientom bogatą ofertę restauracji i kawiarni oraz przestrzeń do odpoczynku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W ramach powyższego projektu wszystkie zabudowania zostaną zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych i wymagań ekologicznych. Food Village będzie dysponował wygodnym parkingiem, mieszczącym ok. 170 samochodów.
...
Z kolei pod nazwą Retail Park Port Rumia Immochan będzie realizował projekt rozbudowy istniejącego centrum handlowego. Na powierzchni ok. 4 tys. mkw. znajdą się marki, które uzupełnią obecny wybór ...
o ile rozbudowa PH Rumia jest w miarę do wyobrażenia, to ciekawe gdzie ma powstać ten Food Village Port Rumia.
Obok Decathlonu, przy Głównej ulicy przed Agata Meble, czy po drugiej strony ulicy za Leroy?

Stawiam na plac przed Agata Meble
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Ja bym obstawiał teren miedzy ulica pszeniczną a kosynierów czyli bliżej Redy....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

też tak stawiałem - wydaje się najlepszy, choć z artykułu wynika, że za inwestycją przemawia fakt, że "Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się w pobliżu trasy dojazdowej do popularnych wśród turystów miejscowości na Półwyspie Helskim. Podróżujący chętnie zatrzymują się tu, by odpocząć w podróży, zrobić zakupy i skorzystać z oferty gastronomicznej.

– Chcemy w pełni wykorzystać potencjał centrum i zdecydowaliśmy się na stworzenie komfortowej przestrzeni, w której klienci znajdą szeroką i różnorodną ofertę restauracyjną – wyjaśnia Teresa Pieczonka."

to by sugerowało, że mogłoby być to bliżej ulicy... chociaż z drugiej strony, jak mają "wypoczywać" to lokalizacja koło autostrady nie jest najlepszym pomysłem

Pożyjemy - zobaczymy.
Czekamy na jakieś szczegóły
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Innej możliwości nie ma.... przed Agata meble raczej tego nie postawią..... zobaczymy.... termin realizacji jest dość krótki więc pewno na początku przyszłego roku ruszą z budową....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Patrząc na wizualizację tego obiektu i skrzyżowania na tej wizualizacji, to właśnie powstanie to zaraz przy tym pierwszym rondzie, czyli blisko Agata Meble[emoji2].

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Tam nie ma tyle miejsca
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Tam jest właśnie bardzo dużo miejsca Wracałam z pracy i celowo spojrzałam na tą działkę koło ronda Spokojnie ten jeden obiekt 2,4 tys.m2 znajdzie tam miejsce .
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Ja też obstawiam teren przy Agata Meble. Dla restauracji i centrum handlowego jest to najlepsza lokalizacja, a miejsca chyba faktycznie wystarczy.
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Dokładnie, tym bardziej, że nastawieni są na turystów jadących na Hel, więc z głównej ulicy rzut beretem [emoji6][emoji16]

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

fakt, dziś zerknąłem na ten teren będąc tam przejazdem..... nie jest to duża działka, jest dość wąska ale długa... pytanie czy wraz z inwestycją nie zmieni się układ drogowy...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Niebawem rozbudować ma się Lerroy Merlin.
Sklep będzie rozbudowywał się w kierunku ulicy Kosynierów
Wirdzinia W.
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

ponoć LM znacznie rozbuduje ogród
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

Ruszyła już rozbudowa Leroy Merlin.
Sklep rozbudowuje się od strony magazynu w kierunku ronda przy Kosynierów/Jeziornej
franka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Hej usłyszałam właśnie o tym, że budowa już ruszyła, czy nie wiecie może czy już są jakieś wstępne zatrudnienia czy to jeszcze za wcześnie?
ODPOWIEDZ