Centrum Medyczne - Reda Ciechocino

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
szymus127
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam

7 miesięcy temu

Teraz to pewnie już tylko nadchodząca zima stoi na przeszkodzie... : )
A tak przy okazji, to mam jeszcze jedno małe pytanie - wiem, że nie dotyczy ono bezpośrednio tematu, ale na pewno rejonu.. ; ) otóż zastanawiam się nad tym "straszakiem", przy pętli autobusowej, mam na myśli, bodajże spaloną restaurację, która od kilku już lat, stoi sobie odłogiem i nikt nie widzi chyba problemu.. raz, że zagraża to bezpieczeństwu, dwa, że wygląda paskudnie, a trzy, że służy tylko jako wypisko odpadów i miejsce dla amatorów spożycia zimnego piwka.. (nie żebym miał coś przeciw zimnemu piwku ;) )
szymus127
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam

1 miesiąc temu

Ponawiam ;) chyba jednak nie tylko zima staneła na przeszkodzie.. mamy polowe 2019 a po centrum medycznym tylko wspomnienie... ktoś coś wie, o w temacie piszczy jakies przecieki ;) ??
Major
Częsty Bywalec
465 postów
Częsty Bywalec

1 tydzień temu

Z nieoficjalnych informacji słyszałem że budowa budynku mieszkalno-usługowego gdzie w części parterowej ma znajdować się Centrum Medyczne to z pewnych określonych przyczyn trochę się opóźni. :?
Mimo uzyskanych wcześniej pozwoleń na budowę to Inwestor z Redy w dalszym ciągu ma w planach wybudowanie tego budynku.
ODPOWIEDZ